scorecardresearch

Yeni Adana Seyahat Niğde Otobüs Seferleri

Yeni Adana Seyahat Niğde Otobüs Seferleri

En Popüler Yeni Adana Seyahat Niğde Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Yeni Adana Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Adana Seyahat Niğde Şubeleri

Şube
Telefon
213 07 77

En Popüler Yeni Adana Seyahat Seferleri

 

neredennereye.com,
Yeni Adana Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanın şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, fırmanın otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

Niğde Yeni Adana Seyahat otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Niğde Yeni Adana Seyahat firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Niğde (Merkez) 213 07 77
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
60Puan
33%
0%
33%
0%
33%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Sorunlu bir yolculuk" Misafir
1- Niğde Otogarı'na 16.47'de geldik. Biletlerimizi yazıhaneden alarak, bize gösterilen peron önü bekleme yerine oturduk. Kayseri yönünden gelen otobüsün yardımcı görevlisine 17.00'de kalkacak aracın o olup olmadığını sorduk; bir sonraki araç olduğu yanıtını aldık. Sonrasında araç hareket etti. Ardından, yazıhaneden cep telefonum arandı, o aracın bizim aracımız olduğunu, bizi bırakıp gittiğini öğrendik. Yalvarıp yakararak otobüsün durdurulmasını sağladık, bir yakınımızın özel aracıyla 10 km ötede otobüsümüze bindik... Bu arada birçok kez azarlandık...
2- Biletlerimiz internetten, o yolculuk için bildirilen 2+2 koltuklu otobüs için alınmıştı. Otobüs 2+1 koltukluydu; yolcu sayısı çok olmadığından sorun yaşanmadı.
3- Tarsus yol ayrımından sonra otobüşümüz "kayış kopardı." Sürücüye yoğun baskılarımız, sürücünün yineleyen üstelemeleri sonucunda, Adana terminalindeki görevliler bir servis aracı göndermeye ikna oldu. Acil durumu (cenaze, uçak bileti) olan birkaç yolcu olarak arkadan gelen bir Ankara-Adana otobüsüne aktarıldık... Uçağımıza yetişebildik.
Sorulduğu için teşekkürler... Yazdıklarım okunacaksa mutlu olurum.
"Memnuniyet" Rahmi
Surekli yolculuk yapiorum ve cok memnunum herseyden hemde tam zamannda istedigim yere ulastırıyor..
"Şikayet" Misafir
Adana-nigde arası normalde 2 saattir ama yeni adana tam 3 saatte nigdeye girdi ayrıca servis aracı gelmedi