Yolcu Sayısı
1

Yörükoğulları Seyahat Otobüs Bileti

Yörükoğulları Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresBeyşehir Otogar Konya
  • Müşteri Servisi0 (332) 512 45 80
  • İnternet Sitesiyorukogullariseyahat.com

En Popüler Yörükoğulları Seyahat Seferleri

Yörükoğulları Seyahat Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Yörükoğulları Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Yörükoğulları Seyahat Hakkında


Yörükoğulları Seyahat otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana yolcu taşımacılığı alanındaki faaliyetlerine devam eden ve bu alanda uyguladığı yatırım ve yaptırımlar ile sürekli olarak gelişmeye devam eden bir firmadır. Firma, henüz başlangıç aşamasında olduğu çalışma yaşamında çok fazla ulaşım bölgesine yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayamıyor olsa da kısa zaman içerisinde gösterdiği kaliteli hizmet nedeni ile yolcular tarafından tercih edilen bir firma haline gelmeyi başarmıştır. Düzenlediği kısa seferler boyunca bu sefer sürelerinde yolcularına sağlamış olduğu hizmet neticesinde aralarında güvene dayalı bir bağ oluşturmayı başarmış olan bir firmadır. Hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak bu alanda en önemli konulardan birinin daima güler yüzlü hizmet sunmak olduğunun farkında olan firma, zaman içerisinde göstermiş olduğu çalışma ve geliştirmelerini öncelikli olarak bu alan üzerinde tutmaktadır.
Yörükoğulları seyahat yolcu taşımacılığı sektöründe 20 yılı devirmiş bir firma olarak yolcularının kendilerine karşı olan güvenlerini sarsmadan her geçen gün yeni adımlar atarak ülke çapında tanınan bir otobüs firması olmayı hedeflemektedir. Bu sektörde her şeyden önce hizmetin daima güler yüzlü olarak sunulması gerektiğinin savunucularından biri olan otobüs firması araç filosunda yer alan otobüslerin teknik ve donanımsal açıdan gelişmiş olmasına özen göstermesinin yanında personelinin de hizmet sektörünün gerekliliklerini yerine getirebilmesine son derece özen göstermektedir.
Yörükoğulları Seyahat otobüs firması bugün kendisine misyon olarak, “Kendisine bir güven duygusu ile bağlı olan yolcularının istek ve ihtiyaçlarını zamanında ve yerinde karşılamayı amaç edinerek, daima bu alan üzerinde eğitimli personeli hizmet vermek ve bunun neticesinde de müşterlerinin kendisinden beklediği standartları yakalayarak faaliyetlerini gerçekleştirmek” şeklinde olan ilkeleri belirlemiştir. Kendine belirlediği kriterleri her gün daima uygulamak amacı ile hareket eden ve sürekli olarak bunların üzerinden duran Yörükoğulları Seyahat otobüs firması gelişimine hızla devam etmektedir. Günümüz dünyasında büyümenin en önemli noktalarından birinin de olabildiğince kısa süre içerisinde olabildiğince çok kullanıcıya ulaşmak olduğunun farkında olan biletlerini online olarak da satışa sunmuş bulunmaktadır. En uygun fiyatlı Yörükoğulları Seyahat otobüs biletlerini artık NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr