Yolcu Sayısı
1

Öz Has Bingöl Turizm Otobüs Bileti

Öz Has Bingöl Turizm

Firma Hakkında

  • AdresŞehirlerarası Otobüs Terminali Bingöl
  • Müşteri Servisi444 22 12 / 0 (426) 213 18 38
  • İnternet Sitesiozhasbingol.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

57 %
Toplam Yorum Sayısı (154)
Öz Has Bingöl Turizm


Çok İyi
25 % (74)
İyi
11 % (34)
İdare Eder
18 % (54)
Kötü
16 % (49)
Çok Kötü
29 % (88)

"Tavsiye etmem "

Sırf 1 puan vermek için üye oldum. Berbat.

"Sorumsuzluk ve umursamazlık"

16 şubat 2020 tarihinde adanadan karsa gitmek için bindim ancak adanadan osmaniyeye 3 saatte varabildik 3 kere bozuldu 15-16 saat olan normal yolculuk süresi daha başlangıçta 2 saat uzadı ve şuan için 18 saate uzadı bile yolculuk böyle giderse 24 saatten fazla bir süre varamayacam.. Otostop çekin, yürüyün, araç kiralayıp gidin ama buna binmeyin..

Araç gayet temiz ve konforluydu güzel bir yolculuk ettim tavsiye ederim.

"..."

hiçbir kanal çekmiyor internet yok

"iyi"

beklediğimden güzel yolculuktu teşekkürler

Öz Has Bingöl Turizm Hakkında


Öz Has Bingöl otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Öz Has Bingöl hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak hizmetlerini her geçen gün daha fazla yolcuya ulaştıran bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine odaklamaktadır. Hedefleri ve ilkeleri doğrultusunda hareket ederek her geçen gün büyüyen otobüs firması sektöründe önemli bir konuma gelmek ve daha fazla yolcuya ulaşmak adına emin adımlar ile ilerlemeye devam etmektedir. Öz Has Bingöl otobüs firması kurulmuş olduğu yakın tarihinden bu yana sürekli olarak kendini geliştirmeye özen göstermiş ve yolcuları ile arasında kısa sürede gelişen güvene dayalı bağlantının sarsılmaması adına elinden geleni yapmaya devam etmiştir. Yakın tarihte kurulduğunda yalnızca tek hat üzerinde sınırlı bir alan içerisinde hizmet sunmaya başlayan Öz Has Bingöl otobüs firması zamanla kendini geliştirme çalışmaları altında farklı noktalara da sefer düzenlemeye başlamış, en başta kendi çevresinin ulaşım yönünde olan açığını kapatmayı hedeflemiştir.
Elbette bu sektör içerisinde hizmetinizin olabildiğince fazla insana ulaştırılması gerekmektedir. Bu nedenle Öz Has Bingöl kurulmuş olduğu günden bu yana her geçen gün ulaşım ağını biraz da arttırmaya yeni noktalara ulaşım hizmeti sunmaya gayret göstermektedir. Kendisi için kurulmuş olduğu çevre içerisindeki görünümünün ne denli önemli olduğunun farkında olan Öz Has Bingöl bu konuda başta kendi ufak çevresi olmak üzere çeşitli tanıtım ve yardım kampanyaları sunmaktadır. Kendi sektöründe belirli noktalarda olan firmalar ile rekabet için ulaşım ağını daha da genişletmesi gerektiğinin bilincinde olan firma insanlara çevrimiçi olarak da hizmet sunmaya başlamıştır.
Öz Has Bingöl Hakkında
Öz Has Bingöl otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “4” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “4” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Öz Has Bingöl bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Öz Has Bingöl otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Öz Has Bingöl otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Öz Has Bingöl otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Öz Has Bingöl otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Öz Has Bingöl otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Öz Has Bingöl biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr