scorecardresearch
neredennereye.com, Ulusoy Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm
 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm

444 1 888
Basın Ekspres yolu Cemal Ulusoy caddesi Ulusoy Tesisleri 34530 Yenibosna İstanbul
0212 692 15 00

Ulusoy Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Ulusoy Turizm bilet fiyatları burada!


“Her şey zamanında”


Ulusoy Turizm otobüs bileti satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın. Karşınıza gelen sonuç ekranında size en uygun seferleri listeleyerek seçiminizi yaptıktan sonra; bilet alımınız hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.


Şirketin temelleri 1937 yılında atılmıştır. 70 yılı aşkın süredir yolcularına yüksek standartlarda hizmet sunan Ulusoy, taşımacılığın bugün geldiği noktayı belirleyebilecek düzeydedir. “En iyi” yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşmasında etkin bir rol oynayan Ulusoy’un ülke çapındaki ulaşım ağında kullandığı araçlar, yüksek standartlı ve donanımlı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bugüne baktığımızda, oldukça yaygın bir ulaşım ağına sahip olan Ulusoy, yaklaşık 320 otobüs filosu ile yılda ortalama 3,5 milyon yolcu taşımaktadır. Firma yolcularına ucuz otobüs bileti ile de kaliteli seyahatlerin mümkün olduğunu göstermektedir. Türkiye’nin en uç noktalarındaki illerini birbirine bağlayan firma, İzmir’den Hatay’a kadar geniş bir ulaşım ağına sahiptir.


Ulusoy indirim ve kampanya bilgileri için sitemizi belirli aralıklarla ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Ulusoy turizm bilet fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Güzergahınızı yazıp sorgulayın ve fiyatlar karşınıza çıksın. Ulusoy Ataşehir, Küçükyalı, Esenler, Bursa terminal, Söğütözü, Esenler Otogar, İstanbul Otogar, İstanbul Ankara Aşti, Bodrum, Alanya, Gebze, Samsun, Trabzon, Edirne, Rize, Amasya, Adana, İzmit, Ordu, Kayseri, Kastamonu, Sakarya, Zonguldak, Mersin, Karabük, Tokat, Erzurum, Konya gibi il ve ilçelere giden Ulusoy Turizm otobüs firmasının bu iller için sefer sorgulama işlemi yapabilir, sefer saatleri bilgilerini sorgulayabilir, burada bahsedilen il ve ilçelerin Ulusoy turizm telefon numaraları ve iletişim bilgileri şubeler sayfasından alınabilir. Ancak unutmayın; bilet satiş sitesi olan NeredenNereye.com üzerinden bilet al ve otogarlara veya bilet satış noktaları yerlerine gitmenize gerek kalmasın!


Ulusoy, otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık olarak değil, bir sistem olarak planlamış ve uygulamıştır. Bununla birlikte satış hizmetlerini, konaklama tesislerini, kalkış noktalarını ve varış hizmetlerini bir bütün olarak yolcularına sunmaktadır. Firmanın vazgeçilmez ilkeleri güvenlik ve kalitedir. Hizmet planlamasını, müşterilerinin beklentilerinin önünde yürütmektedir. Bu nedenden ötürü Ulusoy, ülkemizde karayolu yolcu taşımacılığında lider markaların arasında kendine yer edinmeyi başarmıştır. Bunu da müşterilerine avantajlı otobüs biletleri fiyatları sunarak yapmıştır. Eğer otobüs firmalarında yer kalmamışsa sitemiz üzerinden ucak bileti de satın alabilirsiniz.


Köklü bir kurumsal yapıya sahip olan Ulusoy, eğitimli ve kendi alanında tecrübeli personeli ile yolcularından tam not almayı başarmıştır. Günümüzün gelişen teknolojileri konusunda da zamanı yakalamayı başaran Ulusoy, filosunda yer alan otobüsleri ile de bunu kanıtlamıştır. Ulusoy’un araç filosunda Starliner Standart, Starliner VIP, Mercedes Travego, Cityliner, Megaliner Normal, Viseon, Starliner Royal Class, Megaliner Royal Class gibi, günümüzün son teknolojileriyle üretilen, son derece konforlu ve güvenli otobüsler yer almaktadır. İstanbul Ankara otobüs bileti veya Ankara Mersin otobüs bileti alımlarınız için Ulusoy Turizm daima sizinle.


Ulusoy ile Farklı Bir Yolculuk Deneyimi


Yolcuların güvenliğini en üst düzeyde tutmaya özen gösteren şirketin tüm araçlarında belli bir hız sınırlaması bulunur. Bunun yanı sıra yolcuların konforlu ve rahat seyahat etmeleri için de her şey düşünülmüştür. Ulusoy’un araçlarında bulunan hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;


Koltuklarda kişiye özen film ve canlı televizyon sistemi ile kablosuz internet ağı.


MP3 müzik sistemi.


Her koltukta emniyet kemeri.


Türk kahvesi ikramı. (Royal Class otobüslerde)


Sabah kahvaltısı.


Yastık ve battaniye servisi. (Royal Class otobüslerde)


Geniş koltuk aralıkları. (Royal Class otobüslerde)


Yolcu sigortası.


Araçlarda tuvalet imkanı.


Firma, yolcuların daha rahat yolculuk etmeleri için özel termanellerinde de hizmet vermektedir. Bu terminallerde bulunan otoparklar, müşterileri için ücretsizdir. Birinci sınıf bir hizmet anlayışına sahip olan lider otobüs firması, otobüslerinin mola yerlerini de özenle seçmiştir. Firmanın konakladığı dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;


Afyon İstiklal Tesisleri


Aksaray Hanifi Yılmaz Tesisler


Hendek Park Shop Tesisleri


Ilgaz Akbak Tesisleri


Osmancık Asya Tesisleri


Pamukova Tunatan Tesisleri


Pamukova İlhan Tan Tesisleri


Günaydın Tesisleri


Sungurlu Dağ Tesisleri,  


Susurluk Ulusoy Tesisleri


Terme Ulusoy Tesisleri 


Hüsem Tesisleri


Pozantı Doğan Tesisleri


Yozgat Çoskunlar Tesisleri 


Denizli Ender Tesisleri 


Şerefli Koçhisar Ayrancı Tesisleri


Hendek İsmailoğlu Tesisleri


Ulusoy Turizm Hakkında


1937 yılında kurulan Ulusoy Turizm Türkiye'nin öncü taşımacılık firmalarından biridir. Kurulduğu yıldan itibaren Türkiye'nin en prestijli taşımacılık firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Türkiye'de taşımacılık sektörünün gelmiş olduğu noktada çok fazla etkisi olan Ulusoy Turizm ulaşım sektörünün standartlarını belirlemeye devam etmektedir. Ulusoy Seyahat karayolu ulaştırma sektörünün SUPERBRANDS ÖDÜLÜNÜ alan ilk otobüs şirketidir. Türkiye'de en yaygın ulaşım ağına sahip olan firmadır Türkiye'nin birçok şehrine ve ilçesine ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Kurulduğu yıldan itibaren taşımacılık sektörünün en önemli ismidir. Taşımacılık sektörüne getirmiş olduğu yenilikler sayesinde bu alanda giderek büyüyen firma günümüzde ulaşım sektöründe yer alan otobüs şirketlerinin en büyüğü ve en kurumsal olanıdır. 


Ulusoy Turizm ulaşım sektörü içerisindeki en son teknolojik donanımlara sahip en yüksek standartlara sahip 320 araçlık bir filoya sahiptir. Bir yılda yaklaşık üç buçuk milyon yolcu taşımaktadır. 


Ulusoy Turizm için yolcu güvenliği ve sunduğu hizmetteki kalite vazgeçilmez ilkeleri arasında yer almaktadır. Ulusoy Turizm ulaşım sektöründe sadece Taşımacılık yapmamaktadır ayrıca seyir hizmetleri, konaklama tesisleri ve birçok hizmeti ile ulaşım sektörü içinde bir bütünlük sağlamaktadır. Ulusoy Turizm ulaşım sektörü içerisinde referans alınan en önemli firmalardan biridir. Kurulduğu yıldan itibaren sürekli yenilenme ve büyüme içerisinde olan firma 70 yıldan fazladır hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.


Ulusoy Turizm'in Misyonu


Hizmet sektörü içerisindeki standartları ve hizmet kalitesini en iyi şekilde müşteriye sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak


Her türlü haklarına saygı duymak ve bu konuda ulan her şeyi yapmak


Yolcuların zamanlarının değerli olduğunun farkına vararak yolculara en hızlı ve en güvenli şekilde ulaşım hizmeti sunmak


Çalışan personellerinin haklarını koruyarak onların moral ve motivelerini artırmak


Topluma ve doğal çevreye olan sorumluluklarının farkında olmak ve bu sorumlulukları yerine getirmek


Ulusoy Turizm'in Kalite Politikası


Yolcuların güvenli ve rahat bir ulaşım yapmalarına imkan yaratmak


Çocukların sürekli değişen istek ve ihtiyaçlarına göre kendini yenilemek


Yolcularına en iyi ve hatasız bir şekilde hizmet vermek


Çağdaş ve uluslararası standartları yakalamak ve müşterilerine bu standartları sunmak


Adaletli ve çalışma ahlakı içerisinde müşterilerine hizmet vermek


Ulusoy Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Ulusoy Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - İstanbul 65 TL
Ankara - Harem 65 TL
İstanbul (Anadolu) - Ankara 65 TL
İstanbul - Ankara 65 TL
Sakarya - Ordu 85 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
70Puan
37%
20%
13%
11%
19%
Toplam Yorum Sayısı (272)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Çok iyi" Misafir
Kaliteli. Keşke bütün hatlara böyle firmalar gitse
"" Misafir
Araç ve çalışanlardan genel olarak memnunum.
Yalnız araçta Tv lerin çalışmaması film seçeneklerinin az olması da giderilirse daha iyi olur. İyi yolculuklar diliyorum..
"Olmasi gerektigi gibi bir yolculuk" Misafir
her sey normaldi sorunsuz bir yolculuktu
"Güzel bir yolculuk idi" Misafir
Genel olarak rahat ve güzel bir yolculuktu. Eğlence hizmetini kullanmadım. Ancak kullanan diğer yolcuların ekranları ister istemez gözümüze takıldı. Sanırım film seçeneklerinden izleyen bir yolcunun ekranındaki film ahlaki olarak rahatsız olduğum açık saçık ve cinsellik imalı bir filmdi. Firma Seçimlerinde dikkatli olmalı ve umumi ortama uygun hizmet verilmeli.
"Ulusoy yazık etmiş kendine !!" Misafir
Kesinlikle bir daha Ulusoy firmasını tercih etmiyecem, hiç memnun değilim keşke paramı geri alabilsem, otobüsün özelliğinde 220 w priz vardır yazmışsınız prizler çalışmıyor, otobüste internet var diye yazmuşsınız internet yok çalışmıyormuş, wifi özelliği var yazmışsınız yok , anlayacağınız yok yok yok

Sizler otobüsün bu özelliklerini yazmışsınız, bende sırf bu özellikler var diye seçtim , sizlere güvenmekle hata etmişim yada siz bu özellikleri rast gele yazarak bizleri kandırıyorsunuz.

Benim mağduriyetimle ilgilenebilecek bir yetkili arıyorum.

Gereğini rica ederim.
"Iyi bir yolculuktu" Misafir
güvenli bir seyahat oldu
"Süper " Misafir
Otobüs vs şoförler muavini gayet bilgili
"" Misafir
bir de valizlerimiz karıştırılmasa çok iyi olurdu.üçkarışımın biri dudllu da biri sefaköy de biri Beşiktaş da çıktı.
"Tv" Misafir
Tvler nuh peygamber döneminden kalma usb girişi falan yok çoğu çalışmıyor zaten, bir de su var otobüs bomboş olmasına rağmen başka yolcu bilet almış kalkıp benim yanima vermişler dengesiz dengesiz isler işte.
"Kalite ve güvenlik" Misafir
Kaliteli bir yolculuk için seçim yapacağınız iki üç firmadan biri. Oldukca rahat koltukları, ücretsiz wifi ve en önemlisi gece yolculuk yapıyorsanız sabah kahvaltısı veriliyor araç içinde, ikramların haricinde. Kısaca ,uçak konforu arayanlar için.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >