Yolcu Sayısı
1

Soma Seyahat Otobüs Bileti

Soma Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresManisa Büyükşehir Otobüs Terminali Merkez Manisa
  • Müşteri Servisi0 (236) 613 10 55 - 613 45 49
  • İnternet Sitesisomaseyahat.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

59 %
Toplam Yorum Sayısı (29)
Soma Seyahat


Çok İyi
38 % (12)
İyi
6 % (2)
İdare Eder
9 % (3)
Kötü
9 % (3)
Çok Kötü
38 % (12)

"İtalyada Roma Türkiyede Soma"

İzmir - SOMA seferlerinin 21:00 ve 22:00 araçların yolculuk kalitesini arttırmak açısından sıraya konulması aradıgın da sekizden sonra soma'ya araç bulmanın önü açılmalı 2016'da bunubekliyoruz. Kuşadasına yada Kıbrıs'a sefer koyun demiyorum sizden İZMİR ve Manisa birleşti artı filonun marka ismi Pamukkale firmasını örnek almasını istiyorum.

"SOMA SEYEHAT AKŞAM OTOBÜSÜ ÇIKARTSIN"

Çanakkale seferlerinin birinin 17:00 dan sonra konulmasını talep ediyoruz

"SOMA SEYEHAT AKŞAM OTOBÜSÜ ÇIKARTSIN"

Çanakkale seferlerinin birinin 17:00 dan sonra konulmasını talep ediyoruz

"İSTEK"

Soma Seyahat yetkilerinden Çanakkale Ye 17:00 dan sonra otobüs seferi koymalarını istiyorum.Çünki iki seferi de peşpeşe olduğundan başka firmaları kullanmak zorunda kalıyoruz.

"gerek yok"

merak etme antalya seferı acılcak yazın bol bol gidersin aktarmasız

Soma Seyahat Hakkında

Soma Seyahat Otobüs Firması

Soma Seyahat otobüs firması, Manisa merkezli olarak kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında hizmet veren bir kuruluştur. Soma Seyahat otobüs firması, kurulduğu çevrede insanların seyahat ihtiyaçlarını karşılamak amacı güderken bir yandan da verdiği kaliteli hizmetten ödün vermeden alanında emin adımlar ile ilerlemeyi amaçlamaktadır. Soma Seyahat otobüs firması hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak “daima güler yüzlü hizmet” anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine yoğunlaştırmaktadır.

Soma Seyahat otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında yeni kurulan ve kısa süredir faaliyet gösteren bir kuruluş olarak ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam etmek isteyen bir kuruluş olarak kendisine hedeflerine yönelik geniş görüşlülük ve görev belirlemiştir. Soma Seyahat otobüs firmasının geniş görüşlülük ve misyonuna bakıldığında şu ilkeler görülecektir.

Müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni gerçekleştirmek ve rahat bir yolculuk sunmak için temiz, düzenli, profesyonel ekibimizle hizmet vermekten gurur duyarız. Vizyonumuz; Sektörde belirleyici ve referans marka olmak.

Müşterilerimizin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak. Soma Seyahat günümüzde “Yolculuğunuzun güven adresi” sloganı ile hizmet vermektedir.

Soma Seyahat Hakkında

2000 yılında Manisa merkezli olarak kurulan Soma Seyahat otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Soma Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Soma Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Soma Seyahat otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Soma Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Soma Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Soma Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Soma Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr