neredennereye.com, Öz Gülaras firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Gülaras Otobüs Bileti

Öz Gülaras
Öz Gülaras
 

neredennereye.com,
Öz Gülaras
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Gülaras Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Gülaras
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Gülaras

444 34 02
Atatürk bulvarı otogar No:5 Adıyaman
0416 213 54 00

Öz Gülaras Turizm, Adıyaman’a en sık sefer düzenleyen firmadır. Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak firmanın başta Adıyaman olmak üzere farklı şehirlere gerçekleştirdiği tüm seferleri listeleyebilirsiniz. Her zaman en uygun fiyatlara ulaşabileceğiniz NeredenNereye üzerinden kolaylıkla biletinizi satın alabilmeniz mümkün. Bilet alımınızı güvenle gerçekleştirmeniz için kolay anlaşılır yönlendirmeler, cazip indirimler ve seyahatiniz ile ilgili gerekli tüm bilgiler bu adreste. Yolcusuna hep daha iyiyi sunmayı hedefleyen Öz Gülaras Turizm, filosunu ileri teknolojiyi yolcu güvenliği ve rahatlığı için kullanan otobüslerden oluşturmuştur. Bu araçların hepsinde vücuda uyumlu şık koltuklar, koltuk arkalarında led ekranlar, internet bağlantısı, televizyon ve müzik yayını bulunmaktadır.


Steril kulaklıklardan, araç içinde soluduğunuz taze havaya kadar her türlü hijyen kuralı firma tarafından hizmet prensibi olarak benimsenmiştir. Hız kontrol limiti ile kurallara otomasyon olarak bağlı kalmayı vaat eden firmanın bütün araçları 2011 yılı ve üstü modeldir.


Mercedes Travego 15 SHD otobüslerin şık ve rahat koltukları ve koltuk arkası led ekranlarında sizi bekleyen lig tv sürprizi özellikle erkek yolculara yolculukta maç keyfi  ile tatil, seyahat kavuşma heyecanlarına bir yenisini daha ekliyor.


Bölgesine daima yenilikçi yatırımlarıyla dünya standartlarında yolculuk imkanı sunan firma her yolcusuna hak ettiği ilgi, hoşgörü ve hizmeti, eğitimli ve bilgili personeliyle sunmaktadır. Üstelik tüm bu deneyimi  ucuz otobüs bileti sahibi olarak yaşayabilirsiniz.


Öz Gülaras Turizm gerçekleştirdiği seferlerde; seyahat sırasında verdiği kaliteli hizmetin devamı niteliğindeki modern,  temiz ve zengin çeşitliliğe sahip Pozantı Akşehir Doğan Dinlenme Tesisleri, Aksaray Tuana, Eskişehir Özkan, Bolu Gökdemir gibi mola merkezleri ile yolculuğunuz boyunca bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanlar sunulmaktadır. Ayrıca Namaz vakitlerinde verdiği mescit molaları da hayatınızda alışageldiğiniz yaşam biçimine göstermiş olduğu saygıyı yansıtmaktadır.


Öz Gülaras Turizm araçlarıyla en uygun otobüs bileti sahibi olarak yurdumuzu bir uçtan bir uca dolaşırken, Adıyaman’da da Nemrut’un eşsiz gündoğumu seramonisini yaşayabilir, Kommegene İmparatorluğunun esrarengiz atmosferini keşfedebilirsiniz. Eşşiz lezzetteki Adıyaman çiğ köftesini tadarken bir hasret türküsü dinlemek hiç de fena olmazdı diyecek olursanız, koltuk arkalarındaki led ekranlardan istediğiniz birini kulaklığınıza verip, hayallerinize fon müziği yapabilirsiniz. Bütün bunlar için bir otobüs bileti almanız yeterli olacak...


Bütün otobüslerde bagaj yönetmeliğine uygun olarak taşıma yapılır. Her koltuğun üstündeki kişisel el bagajlarınız için aydınlatmalı bölmeler mevcuttur. Gece yolculuklarınızdaki aydınlatmalar okuma esnasında gözünüzü yormaz, uyumak istediğinizde de rahatsız edici parlama ve yansımalara olanak vermez. Koltuk tasarımlarındaki yaylanma teknolojileri ile yol sarsıntılarını hissetmezsiniz. Ulaştığınız şehirlerde otogarlardan şehrin farklı noktalarına ulaşmak için firmanın  özel servis hizmetinden yararlanmanızda mümkün. 

100 üzerinden
64Puan
24%
23%
22%
8%
23%
Toplam Yorum Sayısı (159)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Teşekkürler.
"" Misafir
Araç saatinden iki saat sonra kalktı ve asla güvenli değildi arızası vardı silecekleri çalışmıyordu ve aşırı yağıyordu
"Şikayet" Misafir
Tek sıkıntı 1 yolcuydum ve bagajlarım vardı bileti internet üzerinde almıştım otogarda otobüsün gelmesini bekliyordum. Bi numara aradı otogara girmiyoruz sahil yolu üzerinden alacağız dediler. Kısaca o kadar yüküm vardı otogara otobüs girmedi bu büyük sıkıntı.. 1 kişi diye mi otogara girilmiyor?? Buna bi çare bulmanızı isterim.. başka diyecek lafım yok. Onun dışında firmadan çokkk memnunum başarılı bir firma teşekkür ederim..
"Sigara İçiliyor Hala" Misafir
Şoför Sigara İçiyordu. Yolculuk boyunca 2-3 tane sigara içti.
"Eh İşte" Misafir
Adıyaman çıkışına kadar halk otobüsü gibi 7 Yerde yolcu alındı. 18 15 te Kahta'dan yola çıkıp Gölbaşı'na 20 15 te gelebildik. Bilet kontrolleri de 20 15 mola yerine kadar sürdü. Eskişehir' e varış 11 00 i buldu. Android multimedya sistemin sesi çok az çıktığı için hiç kullanamadım. Kulaklıklar da son derece kalitesiz ve ergonomik değil. Boyundaki parçası yüzünden başınızı arkaya yaslayamıyorsunuz. Multimedya sistem ve kulaklıklarla ilgili sorun aynı şirkette yaptığım önceki yolculuklarda da mevcuttu.
"Güzel bir deneyimdi" Misafir
İlk kez bu firmayla yolculuk yaptım. Gerçekten çok başarılılar bu konuda. Diğer firmalar gibi yolcusunu yol üzerinde bırakma filan da yok, otogarda inmek istiyorsan ne olursa olsun orada indiriyorlar. Ikramlar, muavin beyin davranış şekli, şoförün yolculara hitabı filan her şey harikaydı. Teşekkürler.
"" Misafir
3,5 saatlik yolu 5,5 saatte getirdiler adıyamandan osmaniyeye, her yerde yılcu aldılar, araçta fazla yolcu vardı
"" Misafir
Otobüs berbat kokuyordu 4 kişi yolculuk yaptık hiç memnun kalmadık otogara yarım saat gecikmeli geldi ve 6.15 te varış göstermesine rağmen saat 9 buçukta otogara iniş yaptı koltuklar kırık olduğu için 0 konforla yolculuk yaptık tavsiye kesinlikle etmiyorum
"Muavin çok kabaydı" Misafir
Muavini çok kabaydı, çok az ikram servisinde bulundu, şu istedim getirmedi, yol boyunca suyumuzu kendimiz aldık, birde iki koliden fazla eşyam var diye 30 kg kuralını hatırlatmama rağmen ekstra ücret aldılar, kabul etmediğimde fazlalık kısmı indirmekle tehdit ettiler, hâsılı çok yazık, bu firmadan hiç beklemediğim hareketlerdi. Hayal kırıklığına uğradım.
"Gülaras" Misafir
Tabletlerinde film olmayan, olan araçlarında da kulaklık çalışmayan, 7 saatlik yolu 14 saate çıkaran 5 saat mola vermeyip bazı yerlerde 1,5 saat mola veren, büyümeye çalışan ama bu yolda hiç çaba sarfetmeyen küçücük bir işletme.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >