Yolcu Sayısı
1

Öz Gülaras Otobüs Bileti

Öz Gülaras

Firma Hakkında

  • AdresAtatürk bulvarı otogar No:5 Adıyaman
  • Müşteri Servisi444 34 02 / 0 (416) 213 54 00
  • İnternet Sitesigularas.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

63 %
Toplam Yorum Sayısı (149)
Öz Gülaras


Çok İyi
24 % (70)
İyi
23 % (68)
İdare Eder
22 % (66)
Kötü
8 % (23)
Çok Kötü
23 % (69)

Teşekkürler.

Araç saatinden iki saat sonra kalktı ve asla güvenli değildi arızası vardı silecekleri çalışmıyordu ve aşırı yağıyordu

"Şikayet"

Tek sıkıntı 1 yolcuydum ve bagajlarım vardı bileti internet üzerinde almıştım otogarda otobüsün gelmesini bekliyordum. Bi numara aradı otogara girmiyoruz sahil yolu üzerinden alacağız dediler. Kısaca o kadar yüküm vardı otogara otobüs girmedi bu büyük sıkıntı.. 1 kişi diye mi otogara girilmiyor?? Buna bi çare bulmanızı isterim.. başka diyecek lafım yok. Onun dışında firmadan çokkk memnunum başarılı bir firma teşekkür ederim..

"Sigara İçiliyor Hala"

Şoför Sigara İçiyordu. Yolculuk boyunca 2-3 tane sigara içti.

"Eh İşte"

Adıyaman çıkışına kadar halk otobüsü gibi 7 Yerde yolcu alındı. 18 15 te Kahta'dan yola çıkıp Gölbaşı'na 20 15 te gelebildik. Bilet kontrolleri de 20 15 mola yerine kadar sürdü. Eskişehir' e varış 11 00 i buldu. Android multimedya sistemin sesi çok az çıktığı için hiç kullanamadım. Kulaklıklar da son derece kalitesiz ve ergonomik değil. Boyundaki parçası yüzünden başınızı arkaya yaslayamıyorsunuz. Multimedya sistem ve kulaklıklarla ilgili sorun aynı şirkette yaptığım önceki yolculuklarda da mevcuttu.

Öz Gülaras Hakkında

Öz Gülaras Turizm, Adıyaman’a en sık sefer düzenleyen firmadır. Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak firmanın başta Adıyaman olmak üzere farklı şehirlere gerçekleştirdiği tüm seferleri listeleyebilirsiniz. Her zaman en uygun fiyatlara ulaşabileceğiniz NeredenNereye üzerinden kolaylıkla biletinizi satın alabilmeniz mümkün. Bilet alımınızı güvenle gerçekleştirmeniz için kolay anlaşılır yönlendirmeler, cazip indirimler ve seyahatiniz ile ilgili gerekli tüm bilgiler bu adreste. Yolcusuna hep daha iyiyi sunmayı hedefleyen Öz

Steril kulaklıklardan, araç içinde soluduğunuz taze havaya kadar her türlü hijyen kuralı firma tarafından hizmet prensibi olarak benimsenmiştir. Hız kontrol limiti ile kurallara otomasyon olarak bağlı kalmayı vaat eden firmanın bütün araçları 2011 yılı ve üstü modeldir.

Mercedes Travego 15 SHD otobüslerin şık ve rahat koltukları ve koltuk arkası led ekranlarında sizi bekleyen lig tv sürprizi özellikle erkek yolculara yolculukta maç keyfi ile tatil, seyahat kavuşma heyecanlarına bir yenisini daha ekliyor.

Bölgesine daima yenilikçi yatırımlarıyla dünya standartlarında yolculuk imkanı sunan firma her yolcusuna hak ettiği ilgi, hoşgörü ve hizmeti, eğitimli ve bilgili personeliyle sunmaktadır. Üstelik tüm bu deneyimi ucuz otobüs bileti sahibi olarak yaşayabilirsiniz.

Öz Gülaras Turizm

Öz Gülaras Turizm araçlarıyla en uygun otobüs bileti sahibi olarak yurdumuzu bir uçtan bir uca dolaşırken, Adıyaman’da da Nemrut’un eşsiz gündoğumu seramonisini yaşayabilir, Kommegene İmparatorluğunun esrarengiz atmosferini keşfedebilirsiniz. Eşşiz lezzetteki Adıyaman çiğ köftesini tadarken bir hasret türküsü dinlemek hiç de fena olmazdı diyecek olursanız, koltuk arkalarındaki led ekranlardan istediğiniz birini kulaklığınıza verip, hayallerinize fon müziği yapabilirsiniz. Bütün bunlar için bir otobüs bileti almanız yeterli olacak...

Bütün otobüslerde bagaj yönetmeliğine uygun olarak taşıma yapılır. Her koltuğun üstündeki kişisel el bagajlarınız için aydınlatmalı bölmeler mevcuttur. Gece yolculuklarınızdaki aydınlatmalar okuma esnasında gözünüzü yormaz, uyumak istediğinizde de rahatsız edici parlama ve yansımalara olanak vermez. Koltuk tasarımlarındaki yaylanma teknolojileri ile yol sarsıntılarını hissetmezsiniz. Ulaştığınız şehirlerde otogarlardan şehrin farklı noktalarına ulaşmak için firmanın özel servis hizmetinden yararlanmanızda mümkün.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr