neredennereye.com, Kaptanoğlu Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Kaptanoğlu Seyahat Otobüs Bileti

Kaptanoğlu Seyahat
Kaptanoğlu Seyahat
 

neredennereye.com,
Kaptanoğlu Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kaptanoğlu Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kaptanoğlu Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kaptanoğlu Seyahat

MERKEZ MAH. BELEDİYE OTOGARI ESPİYE Giresun
0454 611 41 80

Kaptanoğlu Seyahat Otobüs Firması


Kaptanoğlu Seyahat otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını elinden bırakmadan çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren kurumlardan biridir. Yerel bir işletme olarak kurulan Kaptanoğlu seyahat otobüs firması başarılı çalışma adımlarını devam ettirerek sektöründe güven dolu ilerlemesine devam etmektedir. Yerel bir firma olarak kurulmanın zorluğunun farkında olan firma, çalışmalarında  ilkelerinden ödün vermeden ilerlemenin büyümenin ve kalitesini çok daha geniş kitlelere iletmenin ilk şartı olduğunun bilincinde olan firma, önce kendi içerisindeki yapılanmaları olmak üzerine gelişimini bu temel üzerine kurmuştur. Ülke genelinde başarılı bir otobüs firması olmak için vizyonu ve misyonu dahilinde her zaman özenli adımlar atmaya dikkat etmektedir.


Kaptanoplu Seyahat Otobüs firması bugün büyümesine devam eden bir yapılanma olarak, “Alibeyköy, Bolu, Bulancak, Bursa, Çarşamba, Duaçınar, Düzce, Emekköy, Espiye, Fatsa, Gebze, Gemlik, Giresun, Havza, İstanbul, İzmit, Kavakpınar, Keşap, Merzifon, Ordu, Pimaş, Sakarya, Samsun, Terme, Tirebolu, Tosya, Üçtepe, Ünye, Yağlıdere, Yalova, Yeşilpınar” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Yerel bir işletme olarak Türkiye içerisindeki çalışma yaşamına devam eden Kaptanoğlu Seyahat günümüzde, “Alibeyköy, Bolu, Bulancak, Bursa, Çarşamba, Duaçınar, Düzce, Emekköy, Espiye, Fatsa, Gebze, Giresun, Gölcük, Havza, İstanbul, İzmit, Kavakpınar, Keşap, Merzifon, Ordu,  Pimaş, Sakarya, Samsun, Terme, Tirebolu, Tosya, Üçtepe (Kozbükü), Ünye, Yağlıdere, Yalova, Yeşilpınar” gibi şubeleri ile kendisine güvenen yolcularına hizmet sunmaktadır. Misyonu dahilinde, küçük yapılanmasını emin adım adımlarla sağlamlaştırmak isteyen firma büyümek için daha fazla yolcuya ihtiyaç duymaktadır. Bunun için en önemli faktörlerden birinin güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş personelinin varlığı olduğunu bilerek temel yatırımlarını bu alana yapmaktadır. Aynı zamanda kullanıcılarına yenilikleri zaman kaybettirmek ulaştırmak sureti ile kendisine olan güveni boşa çıkarmak istemeyen firma; daha fazla kişi hizmet kalitesini saha sağlıklı şekillerde ulaştırabilmek internet üzerinden de hizmet sağlamaktadır. Artık en uygun fiyatlı Kaptanoğlu Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.


 

Kaptanoğlu Seyahat otobüs bileti fiyatları, Kaptanoğlu Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Kaptanoğlu Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Samsun 250 TL
İstanbul - Giresun 400 TL
İstanbul - Ordu 300 TL
İzmit - Bursa 150 TL
Ordu - İstanbul 300 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
94Puan
67%
33%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Çok beğendim" Misafir
Neredeyse tüm güzergahlarını kullandım. Yol ağınızı biraz daha genişletmelisiniz çok büyük firmalara ders olur umarım biraz
"" Misafir
güzeldi, teşekkürler