Yolcu Sayısı
1

Kaptanoğlu Seyahat Otobüs Bileti

Kaptanoğlu Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresMERKEZ MAH. BELEDİYE OTOGARI ESPİYE Giresun
  • Müşteri Servisi0 (454) 611 41 80
  • İnternet Sitesiwww.kaptanogluseyahat.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

93 %
Toplam Yorum Sayısı (2)
Kaptanoğlu Seyahat


Çok İyi
67 % (2)
İyi
33 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"Çok beğendim"

Neredeyse tüm güzergahlarını kullandım. Yol ağınızı biraz daha genişletmelisiniz çok büyük firmalara ders olur umarım biraz

güzeldi, teşekkürler

Kaptanoğlu Seyahat Hakkında

Kaptanoğlu Seyahat Otobüs Firması

Kaptanoğlu Seyahat otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını elinden bırakmadan çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren kurumlardan biridir. Yerel bir işletme olarak kurulan Kaptanoğlu seyahat otobüs firması başarılı çalışma adımlarını devam ettirerek sektöründe güven dolu ilerlemesine devam etmektedir. Yerel bir firma olarak kurulmanın zorluğunun farkında olan firma, çalışmalarında ilkelerinden ödün vermeden ilerlemenin büyümenin ve kalitesini çok daha geniş kitlelere iletmenin ilk şartı olduğunun bilincinde olan firma, önce kendi içerisindeki yapılanmaları olmak üzerine gelişimini bu temel üzerine kurmuştur. Ülke genelinde başarılı bir otobüs firması olmak için vizyonu ve misyonu dahilinde her zaman özenli adımlar atmaya dikkat etmektedir.

Kaptanoplu Seyahat Otobüs firması bugün büyümesine devam eden bir yapılanma olarak, “Alibeyköy, Bolu, Bulancak, Bursa, Çarşamba, Duaçınar, Düzce, Emekköy, Espiye, Fatsa, Gebze, Gemlik, Giresun, Havza, İstanbul, İzmit, Kavakpınar, Keşap, Merzifon, Ordu, Pimaş, Sakarya, Samsun, Terme, Tirebolu, Tosya, Üçtepe, Ünye, Yağlıdere, Yalova, Yeşilpınar” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Yerel bir işletme olarak Türkiye içerisindeki çalışma yaşamına devam eden Kaptanoğlu Seyahat günümüzde, “Alibeyköy, Bolu, Bulancak, Bursa, Çarşamba, Duaçınar, Düzce, Emekköy, Espiye, Fatsa, Gebze, Giresun, Gölcük, Havza, İstanbul, İzmit, Kavakpınar, Keşap, Merzifon, Ordu, Pimaş, Sakarya, Samsun, Terme, Tirebolu, Tosya, Üçtepe (Kozbükü), Ünye, Yağlıdere, Yalova, Yeşilpınar” gibi şubeleri ile kendisine güvenen yolcularına hizmet sunmaktadır. Misyonu dahilinde, küçük yapılanmasını emin adım adımlarla sağlamlaştırmak isteyen firma büyümek için daha fazla yolcuya ihtiyaç duymaktadır. Bunun için en önemli faktörlerden birinin güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş personelinin varlığı olduğunu bilerek temel yatırımlarını bu alana yapmaktadır. Aynı zamanda kullanıcılarına yenilikleri zaman kaybettirmek ulaştırmak sureti ile kendisine olan güveni boşa çıkarmak istemeyen firma; daha fazla kişi hizmet kalitesini saha sağlıklı şekillerde ulaştırabilmek internet üzerinden de hizmet sağlamaktadır. Artık en uygun fiyatlı Kaptanoğlu Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr