neredennereye.com, Öz Diyarbakır Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Diyarbakır Seyahat

Öz Diyarbakır Seyahat
 

neredennereye.com,
Öz Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat

444 21 00
İnönü Cad. No: 18 Diyarbakır
0412 228 09 00 - 228 83 00 (4hat)

Diyarbakır, Yurdumuzun güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan Türkiye'nin kalabalık illerindendir. Batman, Muş, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Elazığ, Bingöl ve Mardin illeri ile sınır komşuluğu vardır. Coğrafi konumu nedeniyle eskilerden günümüze kadar birçok medeniyete bünyesinde barındırmıştır. Bu medeniyetlerin izlerini hala Diyarbakır ilinde mevcuttur. Diyarbakır'da bulunan Diyarbakır kalesi ve Hevsel bahçeleri UNESCO tarafından 2015 senesinde dünya mirası olarak tescil edilmiştir. Birçok doğal ve tarihi güzelliğe sahiptir. Yöresel lezzetleri ile de oldukça meşhurdur. Birçok insanın merak edip tatmak istediği yemekleri bulunmaktadır. Bu yöresel lezzetleri ve Diyarbakır'ın güzelliklerini görmek için bu ile seyahat eden birçok insanın tercihi Öz Diyarbakır Turizmdir.


Öz Diyarbakır Turizm Hakkında 


Diyarbakır merkezli olmak üzere Türkiye'nin birçok noktasına insan taşımacılığı yapan bir otobüs şirketidir. 1981 yılında faaliyete geçmiştir. Firmanın kurucuları Mehmet Seyhanlı ve Ahmet Arıkboğa’dır. İlk faaliyete geçtiğinde 13 adet otobüs ile hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduktan bir yıl gibi kısa bir süre sonra 13 adet olan otobüs sayısını 85'e çıkararak müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir. İlk olarak yolcu taşıma seferlerine Marmara, Ege, Akdeniz ve iç Anadolu bölgelerinde yapmıştır. Daha sonra Doğu Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde de seyahatleri başlamıştır. Kurulumundan sonra yönetim işini şimdilerde Mahmut Arıkboğa ve Remzi Seyhan yapmaktadır. Kurumsal yapısı ile müşterilerine hizmet veren Öz Diyarbakır seyahat müşteri memnuniyetini ilke edilmiştir. Kaliteli olarak verdiği hizmeti en yüksek standartlara taşımak için her gün çalışmalar yapmaktadır. Firma bünyesinde çalışacak olan personele titizlikle seçen Öz Diyarbakırlılar seyahat deneyimli ve güler yüzlü personel ile çalışmayı tercih etmektedir. 


Öz Diyarbakır Turizm'in Misyonu


Yüksek kalitede hizmet sunarak müşterilerinin her türlü beklentisini karşılayan öncü firma olmak.


Öz Diyarbakır Turizm'in Vizyonu


Kurumsal yapısı ile müşterilerine konforlu ve kaliteli hizmet sunmak.


Firma çatısı altındaki bütün personele eşit davranmak ve personelinin hakkını savunmak.


Müşteri memnuniyetini maddi kazançların üzerinde tutmak


Ulaştırma sektöründeki gelişmeleri takip ederek değişen koşullarda kendini yenilemek 

Öz Diyarbakır Seyahat otobüs bileti fiyatları, Öz Diyarbakır Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Öz Diyarbakır Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Gaziantep - Siverek 40 TL
Siverek - Gaziantep 40 TL
Gaziantep - Diyarbakır 50 TL
Şanlıurfa - Diyarbakır 35 TL
Diyarbakır - Gaziantep 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
78Puan
48%
22%
14%
5%
11%
Toplam Yorum Sayısı (137)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Yıllardır yolculuk yapan birisi olarak kesinlikle tavsiye ediyorum, özellikle bitmek bilmeyen ikram servisleri çok çok güzeldi, firmaya teşekkür ediyorum, bu konuda eşsiz diyebilirim, hiç görmediğim kadar ikram sayısı ile karşılaştım, şoförler ve muavin arkadaşlar işlerini yeterince yerine getirdiler güvenli bir şekildede varış noktasına ulaştık, tekrardan teşekkür ederek bir sonraki yolculuğumda da aynı firmayı tercih edeceğimi garanti edebilirim.
"BAZI ŞEYLER İYİ OLSA DA BİR ÇOĞU KÖTÜYDÜ" Misafir
Konfor rahatlığına laf yoktu ama televizyon 3 kanal vardı 3 tanede film yüklemişler hepsi rastgele oynuyor.film izlemek isterseniz ya ortasından izlemeye başlayacaksın yada bir filmi bitip diğerine geçmesi için bekleyeceksiniz.Yani filmleri ne ileri nede geri sara biliyorduk.Onun dışında ikram-servis çok kötüydü kahve kola su başka bir şey yoktu.en kötü firmalarda bile çeşit çeşit meyve suları yanında kekler krakerler abur cuburlar bulunuyordu.İnternet wifi bağlantısını hiç bahsetmeye gerek yok muavin şifre veriyor ama internet İstanbuldan Şanlıurfaya kadar yoktu sebebini sorduğumda arada çekiyor dedi :) İstanbul dan Urfaya kadar hiç çekmedi ama.ve en önemlisi yol üzerinde yolcu değişimi yapmakta nedir yahu.şehir içinde arabası bozulmuş minibüsler gibi.biz urfaya giriş yapmayacağız diyip bir sosyal tesiste bizi başka cizre nuh diye firmanın aracına bindirip gittiler.urfaya girmeyecekseniz neden urfa için bilet satışı yapıyorsunuz.özellikle bu canımı çok sıkmıştı.
"Güzergahın en iyisi" Misafir
Güzergahın en iyi firması.
"Güvenlik" Misafir
Yaptığım bu kısacık yolculukta ecel terleri döktüm. Şoför bey, koltuğunun arkasından çıkardığı defterle ceplerinden çıkardığı yaklaşık 4.000 tl ile kaba bir hesaba daldı. Direksiyonu tutmak dirseğine kalmış, bizde Allah a emanet gidiyorduk. Ara ara aracımız emniyet Şeridi'ne doğru gidiyor. Sağolsun şoför bey bizleri dirseğiyle kurtarıyordu. Doğubeyazıt a vardığımızda şoför bey aracı yol kenarında kaçak mazot satan bir yere çekti. Hesabını yaptığı bu paraların yaklaşık 3.000 tl sini burdaki çalışana teslim edip kaçak mazot satın aldı. Ve yolculuğumuz Iğdır'a doğru tekrar devam etti. Yolda iki kere daha durduk şoför ve muavin araçtan inerek arkada bir şeylerle uğraştıklar. Aynalardan kontrol etmeye çalıştım göremedim. Ağrı dan Iğdır'a kadar yol üzerinde en az 7 tane yolcu alındığına şahit oldum. Yolculardan ücretler muavin tarafından temin edilip şoföre aktarılıyordu. Şoför bey hesabını yaptığı paralara bu 7 kişiden aldıklarını da ekliyordu. Paraların nerden geldiğine artık tam anlam vermiştim. Şimdi ben size sormak istiyorum. Şoför diye aldığınız adamlar işi bir ticaret şebekesine çevirmişlerse ve tek amaçlarının hizmet olmaktan çıkıp ticaret yapmak olmuşsa müşteri memnuniyetinden nasıl bahsedilebilir?
"ıyı" Misafir
her sey iyiydi. ama kulaklıklar otobuste azdı. muavin yok cektı. cozulmesı gerek
"Güvenli ve rahat yolculuk" Misafir
Teşekkür ederiz gayet konforlu ve rahat bir yolculuktu.
"Zamaninda kalkış " Misafir
Zamanında kalkış ve varış konusunda sınıfta kalır. Diyarbakırdan çıkar çıkmaz yakıt aldı ve dolayısıyla eksiyle yola başladık zaten kalkışta tam vaktinde olmadı. Onun dışında girilen otogarlar da ise çok fazla zaman kaybı yaşandı. Yani zaman yönetimi neredeyse sıfır yıldız. Daha dakik olurlarsa ve bir de otobüslerini de 2018e yakın modellerde tutarlarsa cok iyi olur.
"" Misafir
sürekli yolculuk yapan biriyim ve öz diyarbakır firması yolcularına karşı titizlik ile çalışan bir firma olmadığını son yolculuğumda kanıtlamış bulunuyor.22.30 da gelmesi gereken otobüsün 00.46 da gelmesi ve bana verilen 40 numaralı koltuğun aynı zamanda başka yolcu ya satılmasından anlaşıldığı kadarıyla sadece maddi çıkarlar gözetilerek yolcunun konforunu güvenliğini ve aynı zamanda insani değerini gözetmeyen bir firma.bir daha asla tercih etmeyeceğim bir firma olacaktır
"Degerlendirme" Misafir
Genel olarak iyi lakin internet tv gibi araçtaki durumlar yenilenmesi ve GÜNCELLENMESİ gerektiğini düşünüyorum.
En çok hoşuma giden durumların bir tanesi de
Otobüse binmeden indiğinde hava şartları nasıl olduğunu ve hangi saatte varacağı konusunda bilgilendirilmis olup yolcunun ona göre hazırlanması için gerekli bi tedbir olmuştur.
Çok teşekkür ederim bizleri bi tüketici olarak ilgi gostermenizden dolayı
İyi calismalar
"Güzel" Misafir
Muavin güleryüzlü we ilgiliydi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >