Yolcu Sayısı
1

Öz Diyarbakır Seyahat Otobüs Bileti

Öz Diyarbakır Seyahat

Firma Hakkında

  • Adresİnönü Cad. No: 18 Diyarbakır
  • Müşteri Servisi444 21 00 / 0 (412) 228 09 00 - 228 83 00 (4hat)
  • İnternet Sitesiozdiyarbakir.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

79 %
Toplam Yorum Sayısı (131)
Öz Diyarbakır Seyahat


Çok İyi
49 % (146)
İyi
21 % (64)
İdare Eder
15 % (45)
Kötü
5 % (15)
Çok Kötü
10 % (29)

Çok çok rahat koltukları,yollar çok iyi olmamasına rağmen rahat edebilmenizi sağlıyor. İkramlar çok üst bence. Daha önce tatmadığım bir tatlıyı girişte hoşgeldiniz diye ikram etmeleri çok hoşuma gitti. Ve ikramların ardı arkası kesilmedi :) muavin ve şöförlerin saygılı ve samimiyetleri ise tabi ki de büyük bir teşekkürü hak ediyor. Yaşlı bir teyzeyi beklemeleri ona yaklaşımları çok iyiydi. İnsan ailemden her hangi bir insan gayet güvenli bir şekilde bu firma ile seyahat edebilir diyor. Tek düzeltilmesi gereken şey açılan müziklerin belki daha kısık sesle ya da açılmaması gerekiyor. Ama insan bunu bu kadar olumlu şeyin içinde görmemeklikten gelebiliyor. Son olarak diğer firmalar da soru sorduğunuz da tersleyen insanların aksine burda size mantıklı bir açıklama yapılıp ,özür dilenip ,düzeltmek için çabalayan insanlar görüceksiniz. Çok daha büyümeniz dileğiyle. Güzel yolculuk için çok teşekkür ederim.

"Daha güzel olanilirdi"

Herşey güzeldi ama görüntü cihazı için kulaklık yoktu.Çok gereksiz sıcaktı ve arada birde olsa araç havanlandırılmalıydı. Yine bu araçla yolculuk yaparım.Araç muavinine çok teşekkür ederim

Hizmetlerinden dolayı teşekkürler

"tek eksik eğlence "

genelde tv ya da diğer eğlence uygulamalarını pek kullanmam lakin son yolculuğumda biraz tv izlemek istedim ama hiçbir şekilde izleme olanağı bulamadım kanallar açılmadı sadece güvenlik kamerası gözüküyordu, Öz Diyarbakır Turizm her daim tercih edeceğim firmadır ama tv ve diğer uygulamalar konusunda bu sefer eksikti. Bu hususa dikkat edilirse sevinirim.

"Bu sefer iyiydi"

Diyarbakır araçları arasında özdiyarbakır daha iyi. Zamanında gelmedi yarım saat geç geldi, onun Sebebi de terminale varmaya 5 dk kala dinlenme tesisine girmesi bilgi verilse daha iyi olurdu.

Öz Diyarbakır Seyahat Hakkında

Diyarbakır, Yurdumuzun güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan Türkiye'nin kalabalık illerindendir. Batman, Muş, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Elazığ, Bingöl ve Mardin illeri ile sınır komşuluğu vardır. Coğrafi konumu nedeniyle eskilerden günümüze kadar birçok medeniyete bünyesinde barındırmıştır. Bu medeniyetlerin izlerini hala Diyarbakır ilinde mevcuttur. Diyarbakır'da bulunan Diyarbakır kalesi ve Hevsel bahçeleri UNESCO tarafından 2015 senesinde dünya mirası olarak tescil edilmiştir. Birçok doğal ve tarihi güzelliğe sahiptir. Yöresel lezzetleri ile de oldukça meşhurdur. Birçok insanın merak edip tatmak istediği yemekleri bulunmaktadır. Bu yöresel lezzetleri ve Diyarbakır'ın güzelliklerini görmek için bu ile seyahat eden birçok insanın tercihi Öz Diyarbakır Seyahat.
Öz Diyarbakır Turizm Hakkında
Diyarbakır merkezli olmak üzere Türkiye'nin birçok noktasına insan taşımacılığı yapan bir otobüs şirketidir. 1981 yılında faaliyete geçmiştir. Firmanın kurucuları Mehmet Seyhanlı ve Ahmet Arıkboğa’dır. İlk faaliyete geçtiğinde 13 adet otobüs ile hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduktan bir yıl gibi kısa bir süre sonra 13 adet olan otobüs sayısını 85'e çıkararak müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir. İlk olarak yolcu taşıma seferlerine Marmara, Ege, Akdeniz ve iç Anadolu bölgelerinde yapmıştır. Daha sonra Doğu Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde de seyahatleri başlamıştır. Kurulumundan sonra yönetim işini şimdilerde Mahmut Arıkboğa ve Remzi Seyhan yapmaktadır. Kurumsal yapısı ile müşterilerine hizmet veren Öz Diyarbakır Seyahat müşteri memnuniyetini ilke edilmiştir. Kaliteli olarak verdiği hizmeti en yüksek standartlara taşımak için her gün çalışmalar yapmaktadır. Firma bünyesinde çalışacak olan personele titizlikle seçen Öz Diyarbakır Seyahat deneyimli ve güler yüzlü personel ile çalışmayı tercih etmektedir.
Öz Diyarbakır Turizm'in Misyonu
Yüksek kalitede hizmet sunarak müşterilerinin her türlü beklentisini karşılayan öncü firma olmak.
Öz Diyarbakır Turizm'in Vizyonu
•Kurumsal yapısı ile müşterilerine konforlu ve kaliteli hizmet sunmak.
•Firma çatısı altındaki bütün personele eşit davranmak ve personelinin hakkını savunmak.
•Müşteri memnuniyetini maddi kazançların üzerinde tutmak
•Ulaştırma sektöründeki gelişmeleri takip ederek değişen koşullarda kendini yenilemek


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr