Yolcu Sayısı
1

Öz Diyarbakır Seyahat Giresun Otobüs Seferleri

Öz Diyarbakır Seyahat

Şubeler

Öz Diyarbakır Seyahat Giresun Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Bulancak0454 318 1280
Giresun (Merkez)0533 694 3228
Giresun (Merkez)Otogar0454 215 5050

Şubeler Hakkında

Öz Diyarbakır Seyahat Giresun Şubeleri
Öz Diyarbakır Seyahat yaygın ulaşım ağı ile Giresun ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Giresun ilinde yer alan Öz Diyarbakır Seyahat şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Öz Diyarbakır Seyahat Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Öz Diyarbakır Seyahat Giresun Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Öz Diyarbakır Seyahat firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Öz Diyarbakır Seyahat dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Giresun Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Giresun Öz Diyarbakır Seyahat Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

93 %
Toplam Yorum Sayısı (2)
Öz Diyarbakır Seyahat


Çok İyi
67 % (2)
İyi
33 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"yolculuk süresi"

internet sitesinde aracın kısa yoldan gideceği ve yolculuğun 9 saat süreceği yazıyordu. Ama aracın güzergahı uzun yol tarafındaymış ve yolculuk 14 saat sürdü. Bu bilginin internet sitesinde yazması gerekiyordu.

Biraz daha konforlu olsa fena olmaz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr