Giresun Otobüs Bileti

Giresun Otobüs Bileti

Giresun Otobüs Biletleri

Karadeniz Bölgesi’nde bulunan şehre kara yolu ile ulaşım Karadeniz sahil yolunun hizmete sokulmasından sonra daha kolay hale gelmiştir. Bu yolculuk için gerekli olan ucuz otobüs bileti alımınızı sitemizden yapabilirsiniz. Şehre sefer düzenleyen firmaların tamamını ve sunulan bilet fiyatlarını Neredennereye’de tek sayfada görebilirsiniz. Aramanızı yaptıktan sonra karşınıza gelen sonuç ekranında size en uygun seferleri listelersiniz. Bu seferler arasından seçiminizi yaparak biletinizi anında güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Giresun’da bulunan merkez otogardan şehrin diğer ilçelerine firmaların özel servisleri ve minibüsler ile ulaşabilirsiniz. Şehir içi ulaşımda ayrıca taksilerden de yararlanabilirsiniz.
Doğal güzellikleri ile bilinen şehir; yaylaları, ormanları ve akarsuları ile ilgi çekmektedir. Doğu Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Giresun bu güzellikleri ile doğa turizmi için önemli merkezlerden birisidir. Şehir ayrıca tarihi eserleri ile de ziyaretçi çekmektedir. En uygun otobüs bileti sahibi olarak şehre yolculuk ettiğinizde; Giresun’da bulunurken görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. İkiztepe Tümülüsü, Ağa Köprüsü, Asarcık Kilise, Beyler Konağı, Gelin Kayası, Giresun Kalesi, Giresun Adası, Meryem Ana Manastırı, Millet Bahçesi Parkı, Şebinkarahisar Kalesi ve Tirebolu Kalesi. Giresun Adası Karadeniz Bölgesi’ndeki tek ada olarak bilinmektedir. Sahilden kalkan tekneler ile ulaşılabilen ada üzerinde tarihi kalıntılar yer almaktadır. Bu kalıntılar arasında sur, manastır ve gözetleme kulesi bulunmaktadır. Ada aynı zamanda göçmen kuşlar tarafından bir dinlenme alanı olarak kullanılmaktadır. Göç mevsiminde burada bulunuyorsanız kuş gruplarını da burada görebilirsiniz.
Giresun otobüs bilet satın almak için işlemlerinizi sitemizde yapabileceğiniz gibi mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yolcu yorumlarının yanı sıra ulaşım haberlerine, firma ve şehirler hakkında bilgilere de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Giresun Otobüs Bileti
Giresun - 5 Günlük Hava Tahmini
11 Ara Salı
hafif yağmur
20 °C
hafif yağmur
12 Ara Çarşamba
kar yağışlı
3,3 °C
kar yağışlı
13 Ara Perşembe
açık
3,2 °C
açık
14 Ara Cuma
hafif kar yağışlı
4,9 °C
hafif kar yağışlı
15 Ara Cumartesi
açık
13,9 °C
açık