Yolcu Sayısı
1

Prenskale Turizm Otobüs Bileti

Prenskale Turizm

Firma Hakkında

  • AdresSanayi Mah., Trabzon Otogarı, 61100 Merkez/Ortahisar Trabzon
  • Müşteri Servisi0 (462) 325 66 67
  • İnternet Sitesiprenskale.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Prenskale Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Prenskale Turizm Hakkında


Prenskale otobüs firması, Türkiye’de yerel olarak kurulan ve özellikle Gürcistan’a gerçekleştirdiği konforlu ve kaliteli hizmeti ile ön plana çıkan, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren otobüs firmalarından biridir. Rize, Çayeli, Ardeşen, Arhavi, Hopa, Sarp, Batum, Borçka, Artvin, Murgul, Şavşat, Ardahan, Görele, Tirebolu, Keşap, Giresun, Bulancak, Gülyalı ve Ordu güzergahlarında seferler düzenlemektedir. Firma kurulduğu günden bu yana kendi bünyesinde belirlemiş olduğu ilkeler kapsamında, her geçen gün attığı yeni ve sağlam adımlar neticesinde çalışma yaşamında ilerlemeye devam etmektedir. Prenskale otobüs firması vermiş olduğu ülkeler arası yolcu taşımacılığı hizmetinin yanı sıra aynı zamanda yolcuları için çeşitli tatil bölgelerinde turlar da düzenlemektedir. Yolcularına ve yolcusu olmak isteyenlere daha hızlı ve güvenli şekilde ulaşmak isteyen firma fiziksel şubelerini yanı sıra online olarak da hizmet sağlıyor. Yerel bir işletme olarak kurulmanın zorluklarını bilen firma zaman geçtikçe ulaşım ağını arttırmanın yanı sıra yolcularının kendisine duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına araç filosunda bulunan otobüslerini çağın gerekliliklerini en iyi şekilde karşılayacak biçimde güncellenmektedir.
Prenskale otobüs firması klasik anlamda yolcu taşımacılığı alanında sergilediği hizmetinin yanı sıra, gelişimini kayda değer şekilde ilerleterek günümüzde aynı zamanda, “VIP servis hizmeti, şehirlerarası ve şehir içi otobüs hizmeti, servis ve özel ulaşım hizmeti, havaalanı servisi” gibi yaptırımlarda da bulunmaktadır. Türkiye’den yapılan yolculukların önde gelen firmalarından biri olan Prenskale, misyonu ve vizyonu dahilinde belirlediği ilkeleri yılmadan uygulayarak standartlarını ulusal boyutlara taşımayı hedeflemektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak müşteri memnuniyetinin temel yapılarından birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma bu nedenle temel yaptırım ve yatırımlarını başta kendi personeli üzerine kurmuş ve uygulamıştır.
Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Prenskale otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Türkiye’nin her yerinden en uygun Prenskale otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr