Yolcu Sayısı
1

Hakkımızda

Hakkımızda

Turizm ve seyahat alanında online ulaşım hizmeti sunan NeredenNereye.com, seyahat planlama sürecinizde hayatınızı kolaylaştırmak için çalışıyor.

1999 yılında başlayan “ulaşımda kolay rezervasyon” yolculuğumuz, hız kesmeden daha fazla firmayla ve genişleyen ulaşım ağı seçenekleri ile sürekli yenilenerek hizmetlerine devam ediyor.

Online Bilet Alın, Zaman Kazanın…

NeredenNereye.com ile Otobüs bileti tek bir sistem üzerinden kolayca satın alınabilir. Bağımsız bir ulaşım motoru gibi işleyen sistemimiz kullanıcılara ulaşım ve seyahat planlarını kolaylaştıracak çözümler sunuyor.

1999 yılında kurulan NeredenNereye.com, kurulduğu günden bugüne seyahat rehberi ve yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. 2018 Kasım ayında dünyanın seyahat bileti devlerinden Kanadalı Busbud Inc tarafından satın alınan NeredenNereye.com, bu satın alma sonrasında Busbud’ın bir parçası haline gelerek, daha güçlü adımlarla operasyonlarına İstanbul ofisinden devam ediyor.

NeredenNereye.com, Türkiye’deki otobüs firmalarını dünya pazarına taşıyarak otobüs biletlerini 80 ülkede satmayı hedefliyor.

En uygun fiyatlarla otobüs bileti alabileceğiniz, 180’den fazla otobüs firması, sefer saatleri, bilet fiyatları ve diğer ulaşım olanakları hakkında detaylı bilgiler sunan Türkiye'nin en büyük bağımsız ulaşım rehberi NeredenNereye.com!

Neden NeredenNereye.com?

  • Seyahatleriniz için en kısa sürede, çok uygun fiyatlarla otobüs bileti satın alabilmenizi sağlar.
  • Kullanıcıların otobüs bileti satın alırken zorluk yaşamadan yalnızca 2 adımda, belirledikleri güzergahta sefer düzenleyen firmaların tümüne karşılaştırmalı olarak ulaşmasına olanak sağlar.
  • Seyahatleriniz için en uygun otobüs biletini ararken, belirlemiş olduğunuz güzergah için 180'den fazla otobüs firmasının sefer ve fiyatlarını karşılaştırmalı olarak görebilmenize olanak sağlar.
  • Online bilet alışverişlerinizde güvenliğinizi sağlamak için 3D secure güvenlik önlemlerini kullanır.
  • Satın almış olduğunuz biletinizde meydana gelebilecek olası sorunları en kolay şekilde atlatabilmeniz ve sizi korumak adına uygun fiyatlarla seyahat sigortası hizmeti sunar.

NeredenNereye.com, kullanıcılarının herhangi bir durum karşısında mağduriyet yaşamaması için deneyimli ekibi ile kendini geliştirmeye devam etmektedir.

NeredenNereye.com, kullanıcılarının seyahatleri için en kısa sürede en uygun biletleri bulmasını ve online satın almasını sağlamak amacı ile kurulmuş, amaçları ve hedefleri doğrultusunda her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor…

NeredenNereye.com ailesi olarak konforlu, güvenli ve eğlenceli bir yolculuk yapmanızı temenni eder, iyi yolculuklar dileriz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr