scorecardresearch

Otobüs Bileti

Otobüs Bileti

Metro Turizm, Ulusoy, Balıkesir Uludağ, Güney Akdeniz, Isparta Petrol, Esadaş, Seç, Lider Adana, Vangölü, İsmail Ayaz, Csr Seyahat, Lider Anatolia ve Ses Turizm başta olmak üzere 100'ü aşkın firma ile çalışmasının yanı sıra güvenilir alt yapısı, anlık olarak gösterme sayfası ve saatlerine göre listeleme özelliği ile kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Popüler Rotalar Sefer Sayısı Fiyat
İstanbul - Ankara 73 29 TL.
İstanbul - İzmir 62 55 TL.
Ankara - İstanbul 48 30 TL. 
Ankara - İzmir 56 30 TL. 
İzmir - İstanbul 49 50 TL. 
İzmir - Ankara 64 39 TL.
Bursa - İstanbul 42 25 TL. 
Bursa - Ankara 37  25 TL.
Ankara - Adana 27 40 TL. 

NeredenNereye.com, yılın belli dönemlerinde kullanıcılarına daha ekonomik indirimli satabilmek amacıyla kampanyalar düzenlemektedir. Sizlerde sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hem promosyon fırsatlarını yakalayabilir hem de hızlı ödüllü yarışmalara katılım imkanı sağlayabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yer, neresi olursa olsun alarak gitmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden, Türkiye’nin her noktasına alma imkanına sahipsiniz. Nereden-Nereye ve Tarih-Saat bilgilerini girdikten sonra “Satış” butonuna tıklayarak onlarca firma arasından hem bütçenize hem saatinize hem de konforunuza en firmayı kolayca seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken arama bölümünü kullanmak ve sitemiz ile alımınızı gerçekleştirmektir. İstediğiniz an iptal yapma şansına da sahipsiniz! Mobil konusunda da sizlerin yanındayız. Hem mobil uygulamalarımız hem de mobil görünümlü sayfalarımız ile internete bağlı olduğunuz her yerde yanınızdayız.

Seyahat kavramının satış sistemleri ile eskiye nazaran çok daha pratik bir yapıya kavuştuğu son birkaç yıldır hava yolu şirketleri başta olmak üzere tüm ulaşım kanalları rezervasyon sistemleriyle satış hizmeti sunmaya başladılar.

NeredenNereye.com avantajları
NeredenNereye.com’un internetten satın almak isteyen yolculara sağladığı en önemli avantajlardan biri, aralarında Ulusoy, Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Seç Turizm, Lider Adana Seyahat gibi bir çok seyahat işletmecisi markanın bir arada olduğu geniş bir tercih ağı sunmasıdır. Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Antalya, Adana, Kayseri, Konya, Trabzon, Eskişehir gibi seyahat yoğunluğunun fazla olduğu illerin yanı sıra Sinop, Kırıkkale, Tunceli, Tokat, Muş, Kilis, Hakkari gibi seyahat sıklığının nispeten az olduğu illere de düzenleyen firmalara ulaşmak ve almak yine olarak oldukça kolaydır. 

NeredenNereye.com’da Ulusoy ve Metro Turizm gibi hizmet ağı geniş olan firmaların yanı sıra Esedaş, Çayırağası, Süha Turizm, Çanakkale Truva, Kent Turizm, Mersin Villa Turizm, Güney Akdeniz Turizm, Star Diyarbakır, Öz Pan Turizm, Lüks Erzincan, Has Bingöl Turizm gibi daha bölgesel hizmet veren firmalarında rezervasyon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sistem, size tüm ülke genelinde ve çok geniş bir seyahat firması yelpazesinde hizmet sunar. Firmaların kendine özel sayfalarına hangi illere hizmet verdiklerini ve firmaları telefon numaraları bilgilerini görebilir ve firmaları gönlünüzce yorumlayabilirsiniz.

NeredenNereye.com sitemizde Adana, Adapazarı, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Akçaabat, Akhisar, Aksaray, Amasra, Amasya, Ankara, Antalya, Araklı, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Batum (Gürcistan), Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bismil, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Ceyhan, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Dörtyol, Düzce, Edirne, Elazığ, Karadeniz Ereğli, Erzin, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gebze, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Karapınar, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkhan, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kurtalan, Kütahya, Malatya, Manavgat, Manisa, Mardin, Marmaris, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Payas, Pazarcık, Rize, Sakarya, Salihli, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Siverek, Şanlıurfa, Şırnak, Tarsus, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak ve araması yapabilirsiniz.Bunların dışında Bulgaristan, Arnavutluk, Gürcistan, Nahçivan, Yunanistan sorgulayabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Ek olarak sitemiz yüzlerce firma (Onur Air, Pegasus, Sunexpress, Atlasjet, Anadolujet, Thy) ile de anlaşmalıdır. Satın alarak yapacağınız ulaşımın daha planlı olmasını sağlayabileceğiniz gibi çok daha kolay bir satın alma süreci yaşayabilirsiniz.

Otobüs Bileti

NeredenNereye.com

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar
İzmir Turizm..
Misafir
Hatay Nur Tu..
Misafir
Niğde Aydoğa..
Misafir
Has Diyarbak..
Misafir
Yeni Adana
Misafir