Yolcu Sayısı
1

Osmaniye otobüs bileti

Osmaniye Otobüs Bileti

En popüler Osmaniye otobüs rotaları

Osmaniye otobüs bileti fiyatları, Osmaniye otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Osmaniye otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
SiverekOsmaniye50 TL40
MardinOsmaniye450 TL35
ElazığOsmaniye500 TL30
HilvanOsmaniye45 TL27
PazarcıkOsmaniye250 TL21

Osmaniye otogarı

  • Osmaniye(328) 814 80 82 - 814 80 89

Osmaniye otobüs biletleri

Kaleler Şehri olarak bilinen Osmaniye, tarihi milattan öncesine kadar uzanan ve bu nedenle pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan bir kentimizdir. Hal böyle olunca tarihi değer taşıyan yerlerin sayısı da Osmaniye’de bir hayli fazladır. Bu tarihi zenginliğe bir de doğal güzellikleri ve şifalı kaplıcaları eklenince Osmaniye sıkça ziyaret edilen bir yer haline gelmiştir.

Osmaniye Ulaşım

Ülkemizin Akdeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Osmaniye’ye ulaşım sağlamak için pek çok yol bulunur. Kente isterseniz havayolu, isterseniz karayolu, isterseniz demiryolu ve hatta denizyolu ile ulaşım sağlamak mümkündür. Denizyolu ve havayolu ile gitmek isterseniz kente direkt olarak varamazsınız ancak çevre illerde bulunan havalimanlarına geçebilir buradan da Osmaniye’ye ulaşabilirsiniz. Denizyolu ile geçmek için de önce İskenderun Limanı’na gelir sonrasında da karayolu ile Osmaniye’ye varabilirsiniz. Demiryolu ile direkt ulaşım mümkündür. Tren garı kent merkezinde yer almaktadır. Ancak kente ulaşım sağlamak için en çok tercih edilen yol karayoludur. Ülkemizin hemen her yerinde kolayca ulaşılan Osmaniye’ye özel aracınız ile ya da Osmaniye otobüs seferleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Farklı pek çok Osmaniye otobüs firmaları tarafından düzenli olarak yapılan otobüs seferleri ile kente ulaşım sağlamak oldukça kolay ve rahattır. Osmaniye otogarı da kent merkezinde yer almaktadır.

Osmaniye Otobüs Bileti Fiyatları

Osmaniye otobüs bileti satın almak için eskiden olduğu gibi otobüs firmalarının tek tek acentelerini dolaşmaya ya da otogarlara gitmeye hiç gerek yok. Çünkü Türkiye’nin ilk online otogarı olarak hizmet veren NeredenNereye.com ile ucuz Osmaniye otobüs bileti birkaç dakika içerisinde cebinizde olabiliyor. Farklı Osmaniye otobüs firmaları arasında Osmaniye otobüs bileti fiyatları için karşılaştırma yapma imkanı sunan web sitemiz ve mobil uygulamamız ile Osmaniye ucuz otobüs bileti için satın alma işlemini güven ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler oldukça kolay. İlk olarak web sitemizi ziyaret etmeniz ya da mobil cihazlarınıza ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirmeniz gerekir. Ardından ana sayfada yer alan arama bölümünden hareket edeceğiniz şehri ve varış yeriniz olan Osmaniye’yi işaretleyip tarih belirlemesi yapmanız gerekir. Belirlediğiniz kriterlere en uygun olan seferlerin karşınıza listelenmesi birkaç saniyeyi alacaktır. Çıkan sayfada sefer saatlerini görebilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve otobüsün içerisinde wi-fi ya da tv ekranı olup olmadığı gibi özellikleri inceleyebilirsiniz. Ardından en uygun seferi seçip boş koltuklar arasından koltuk seçiminizi yapıp yolcu bilgilerini yazmanız gerekir. Bu bilgileri de doldurduktan sonra karşınıza güvenli bir şekilde satın alma işlemini tamamlayabileceğiniz ödeme ekranı çıkacaktır. Kredi kartınız ile ödemenizi yapıp online biletinizi alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Satın aldığınız Osmaniye bileti size SMS ve e-posta yolu ile iletilecektir. Bu bilgileri kaybetmemeniz için dilerseniz biletinizi bastırabilirsiniz. Herhangi bir sebepten dolayı seyahatiniz ertelemek zorunda kalırsanız, otobüsün kalkmasına son 24 saat kalana kadar biletinizi iptal etme hakkına sahip olduğunuzu belirtmek isteriz. Üstelik son 24 saate kadar yapılan iptal işlemlerinde hiçbir ücret kesintisi yapılmadan bilet ücreti tamamıyla iade edilir. Ancak siz dilerseniz iptal etmeyip 6 ay geçerli olacak şekilde açık bilete de dönüştürebilirsiniz.

Osmaniye Gezi Rehberi

Akdeniz’de yer alan Osmaniye Kahramanmaraş, Adana, Hatay ve Gaziantep ile komşudur. Tarihi milattan önceki yıllara kadar uzanan kentin iklimi bir harikadır. Osmaniye’de görülmesi gereken birçok yer vardır. Karatepe-Aslantaş Milli Parkı, Haruniye Kalesi, Kırmıtlı Kuş Cenneti, Osmaniye Kaplıcaları, Kadirli Ala Cami, Hierapolis Antik Kenti ve Şarlak Şelalesi Osmaniye’de görülmeye değer yerler arasındadır.

Osmaniye Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr