Yolcu Sayısı
1

Star Diyarbakır Otobüs Bileti

Star Diyarbakır

Firma Hakkında

  • AdresKıbrıs Cad. No:19 Merkez Diyarbakır
  • Müşteri Servisi444 2121 / 0 (412) 234 34 19
  • İnternet Sitesistardiyarbakir.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

63 %
Toplam Yorum Sayısı (96)
Star Diyarbakır


Çok İyi
30 % (61)
İyi
15 % (31)
İdare Eder
17 % (34)
Kötü
12 % (25)
Çok Kötü
25 % (50)

"Eh işte"

Zorunda olmadıkça tercih edilecek bir firma değil.

"Çok kötü"

Araç konforu çok kötüydü muavin çok saygısızdı araç o kadar soğuktu ki yatamadım bile 13 saat yatmadan gittim klimayı kapa diyincede adam atarlanıyordu

Sessiz bir yolculuktu fakat wi-fi sorunu yaşadım net yoktu ikram 6 saat boyunca 1 kere tek yapıldı.

"Zaman"

Star Diyarbakır çok geç gidiyor insan bıkıyor resmen

"En kötü yol tecrübemdi"

Muavin sanki arkadaşıymış gibi konuşup duruyordu. 1 saat kadar rötarlı kalktık. Yol boyunca çok gürültü vardı ve muavin gidip uyarmadı. Sular sıcaktı. Tek kelimeyle iğrençti.

Star Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan illerindendir. Türkiye'nin kalabalık illerinden bir tanesi olan Diyarbakır geçmişten günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Sahibi yapmış olduğu medeniyetlerin izlerini hala taşımaktadır. Birçok doğal ve tarihi güzelliğe sahiptir. Bu güzellikleri görmek isteyen birçok turist yıl içerisinde bu şehre ziyaret etmektedir. Diyarbakır yerel halkının ve bu şehirdeki güzellikleri görmek isteyen vatandaşın seyahat için tercih ettiği otobüs firması ise Star Diyarbakır Turizmdir. Verdiği yüksek standartlardaki kaliteli hizmeti ile tercih edilen firma olmuştur.
Star Diyarbakır Turizm Hakkında
Diyarbakır merkezli olarak şehirlerarası insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 2001 yılında faaliyete geçmiştir. 2001 yılında ilk olarak faaliyete geçmiş olduğu filosunu 2004 yılında bir kısmına, 2005 yılında da diğer kısmını yenilemiştir. Diyarbakır'da ilk otomasyon sistemine geçen otobüs firmasıdır. Müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için sürekli çalışmalar yapan bir şirkettir. İşinde yakaladığı üstün başarıyı doğru ve zamanında yaptığı çalışmalar ile sürekli hale getirmiştir.
Star Diyarbakır Turizm'in Misyonu
Seyahat eden müşterilerin zaman içerisinde ki değişen beklentilerine zamanın getirmiş olduğu en uygun çözümler ile karşılayarak kaliteli, güvenli ve huzurlu bir hizmeti müşterilerine sunmak, müşterilerinin memnun olması için teknolojinin getirdiği bütün yeniliklerden faydalanarak beklentileri karşılamak firmanın misyonudur.
Star Diyarbakır Turizm’in Vizyonu
Star Diyarbakır Turizm’i seyahat için tercih etmiş olan müşterilerinin haklarına saygılı olmak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı olmak ve bütün personele eşit davranmak, müşterilerin ve çalışanların can ve mal güvenliğini sağlayarak oluşabilecek her türlü sıkıntı için önceden önlemler almak, karayolu ulaşım sektöründe belirleyici bir firma olmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti için hizmet kalitesini en üst noktalara çıkarmak, insanlar, çevreye ve evrene karşı olan sorumlukların bilincinde olmak ve ona göre davranmak, ülke ekonomisi için yaptığı harcamalara dikkat ederek israftan kaçınmak şirketin vizyonudur.
Star Diyarbakır Turizm’in Sunduğu Olanaklar Ve Seferleri
Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan firma müşterilerin güvenli ve konforlu seyahat için birçok olana müşterilerine sunmaktadır.
Firmanın kendi adıyla oluşturduğu internet sitesinden müşteriler istedikleri her türlü bilgiye ulaşabilmektedirler. Bu siteden biletinizi kolayca alabilirsiniz.
Yolculuğunuz esnasında sizlere pek çok hizmet sunan firma, misafirlerinin diğer ihtiyaçlarını da unutmuyor ve bu nedenle seyahat süresince kısa molalar veriyor. Tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için özenle seçtiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;
• Başkent Tesisi – Mucur
• Özkan Tesisi – Akşehir
• Akçapark Tesisi – Gaziantep
• Çiftlik Tesisi – Malatya
• Aktaş Tesisi – Malatya – Gürün
• Türsan Tesisi – Düzce
• Başkent Tesisi – Eskişehir Sivrihisar
• Yunus Emre Tesisi – Manisa - Kula
• Şanal Başkent Tesisi – Şereflikoçhisar
• Gazipaşa Tesisi – Gazipaşa
• Zirve Tesisi – Mersin-Kumkuyu
• Akün Tesisi – Adana Pozantı
• Yükseller – Bingöl
• Hamsiköy – Trabzon
• Buzlupınar – Bitlis
Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratanfirma, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Star Diyarbakır Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor.
Star Diyarbakır Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr