Yolcu Sayısı
1

Star Diyarbakır Gaziantep Otobüs Seferleri

Star Diyarbakır

Şubeler

Star Diyarbakır Gaziantep Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Gaziantep (Merkez)0342 328 9155

Şubeler Hakkında

Star Diyarbakır Gaziantep Şubeleri
Star Diyarbakır yaygın ulaşım ağı ile Gaziantep ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Gaziantep ilinde yer alan Star Diyarbakır şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Star Diyarbakır Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Star Diyarbakır Gaziantep Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Star Diyarbakır firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Star Diyarbakır dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Gaziantep Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Gaziantep Star Diyarbakır Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

62 %
Toplam Yorum Sayısı (9)
Star Diyarbakır


Çok İyi
37 % (7)
İyi
11 % (2)
İdare Eder
5 % (1)
Kötü
21 % (4)
Çok Kötü
26 % (5)

"Şikayet"

1 saat beklenilen süreden uzun yolculuk ve eski bi araç

"fevkalade"

Başarılı bi firma

"Zaman kavramı yok "

Saat 06_30 da hareket etmesi gerekirken 08;00 de hareket etti. Bu durum cok can sıkıcı

"olumsuz"

televizyonlar çalışmıyor bavullardan ekstra para aldılar servis sıfır deneyimsiz hostlar tutmuşlar

Televizyonda yalnızca 2 kanal vardı, diğerleri çalışmıyordu. Filmler eski ve güzel değildi. Filmler konusunda bilir kişilerin talepleri doğrultusunda bir çalışma yapılabilir. Kalorifer derecesi çok yüksekti. Terletti yolculuk esnasında. Ayakkabılarını çıkaranlar vardı. Bu konularda daha hassas davranılabilirdi. Bunlarında haricinde molalarda her defasında otobüs temizlendi süpürüldü. Bazı doğu firmaları Konya otogara girmek istemezler, adana çevre yolu konusunda ısrar ederler, fakat bu firma tereddütsüz götürdü, bu da iyiydi. Muavin saygılı temiz biriydi. Soför dikkatli araç kullandı, zamanında vardı. Genel anlamda güzel bir yolculuktu. Teşekkürler...


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr