Yolcu Sayısı
1

Star Diyarbakır Van Otobüs Seferleri

Star Diyarbakır

Şubeler

Star Diyarbakır Van Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Van (Merkez)Merkez0432 215 0606
Van (Merkez)Otogar0432 223 6750

Şubeler Hakkında

Star Diyarbakır Van Şubeleri
Star Diyarbakır yaygın ulaşım ağı ile Van ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Van ilinde yer alan Star Diyarbakır şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Star Diyarbakır Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Star Diyarbakır Van Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Star Diyarbakır firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Star Diyarbakır dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Van Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Van Star Diyarbakır Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

65 %
Toplam Yorum Sayısı (5)
Star Diyarbakır


Çok İyi
38 % (3)
İyi
13 % (1)
İdare Eder
13 % (1)
Kötü
13 % (1)
Çok Kötü
25 % (2)

Genel olarak düzgün çalışıldığı ve hizmet te kusur yapılmamaya özen gösterildiğini gözlemledim

"Pc"

Hep aynı filmler var bence film arşivinizi değiştirmelisiniz

Bizlere böyle olanaklar sağladığınız için teşekkür ederim bizi net üzerinden bilet alarak bizleri rahat bi yaşam sağladınız sizlere teşekkür ederim

"Şikayet"

Diyarbakırdaki 1 saatlik bekleyiş konusunda bilgilendirme yapılmıyor. Bu da büyük sıkıntılar yaratıyor. personelle münakaşaya sebep oluyor.

"İdare eder"

Bir dahaki sefere ancak mecbur kalırsam bu firmayı tercih ederim..


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr