Van Otobüs Bileti

Van Otobüs Bileti

Van Otobüs Biletleri

Van otobüs bileti alarak Van’a gitmek istiyorsanız, Neredennereye.com online sistemi sayesinde Van biletinizi rahatlıkla satın alabilirsiniz. Tüm Van otobüs firmaları bir arada görebileceğiniz sistemimizde, güncel Van bilet fiyatlarını takip edebileceksiniz.

Van’a, Metro Turizm, Van Gölü, Van Yolu, Best Van Tur, Öz Erciş Seyahat, Yeni Van Seyahat, Van Erciş İtimat, Erciş Sema ve Patnos İtimat otobüs firmaları yılın her döneminde hareket düzenliyor. Bulunduğunuz destinasyona göre otobüs seferi düzenleyen Van otobüs firmalarını listeleyerek, seçiminize en uygun otobüs firmasını bulabilir, Van’a kolayca gidebilirsiniz. Biletinizi alırken araç özelliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin; Wc, internet, koltuk arkası ekran ya da TV yayını istiyorsanız, bu özelliklere sahip otobüs firmasını kolayca seçip, diğer firmaları eleyebileceksiniz. Fiyata göre sıralama sistemimiz ile uygun bir şekilde bu ile gitmemeniz için hiçbir sebep yok. Sitemiz üzerinden Van uçak bileti de alabilirsiniz.

Van’a vardığınızda 2012 yılında yeni yapılan Van Otogarı’na adım atacaksınız. Otogardan, Van’ın tüm ilçelerine otobüs ya da servis bulabilirsiniz. Van gezi rotanızı çizerken Van Kalesi, Van Müzesi, Hoşap Kalesi, Muradiye Şelalesi, Edremit’i listeye de eklemelisiniz. Bu güzel ilimizin Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Özalp ve Saray adlarında ilçeleri bulunmaktadır.

Van Otobüs Bileti Fiyatları

Van’dan İstanbul, Ankara, Trabzon, Diyarbakır, Kayseri, Konya, Antalya ve Adana illerine düzenli olarak seferler düzenlenmektedir. Aynı şekilde bu ve benzeri illerden de Van’a seferler düzenleniyor. Yukarı kısımdaki sorgulama bölümünden örneğin Van İstanbul veya İzmir Van araması yapın, gelen ekranda Van’a giden otobüs firmaları bilgilerine ve ucuz fiyatlara ulaşın!

 

Deliçay Kalesi: Kentin 20 km doğusunda ve Van Gölü’nün kuzey kıyısında bulunan Deliçay Kalesi, bir Urartu yerleşim merkeziydi. Urartu Karayolu’nun güneyinde kalan kalenin, büyük ve düzgün taşlardan yapılmış iskelesi, yer yer sağlam durumdadır. Doğu-batı doğrultusunda, dikdörtgen planlı iskeledir. Urartular döneminde deniz ulaşımının yoğun olarak kullanıldığını kanıtlamaktadır. Yerleşme çevresinde, yapım tarihi bilinmeyen Koç Köprüsü ile banyo yoluyla yararlanılan Akbaş Köyü'ndeki aynı adlı maden suyu ve Deliçay bucağında Hasan Abdal Kaplıcası vardır.

Van Otobüs Bileti
Van - 5 Günlük Hava Tahmini
18 Kas Pazar
hafif yağmur
6 °C
hafif yağmur
19 Kas Pazartesi
açık
7,7 °C
açık
20 Kas Salı
açık
10,7 °C
açık
21 Kas Çarşamba
hafif yağmur
9,5 °C
hafif yağmur
22 Kas Perşembe
orta şiddetli yağmur
5,7 °C
orta şiddetli yağmur