neredennereye.com, Özlem Van Tur firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özlem Van Tur Otobüs Bileti

Özlem Van Tur
Özlem Van Tur
 

neredennereye.com,
Özlem Van Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Van Tur Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özlem Van Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Van Tur

İSTASYON MAHALLESİ SELÇUKLU SOKAK NO:10/2 Van
0432 223 28 23

Özlem Van Tur

Özlem Van Tur otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Özlem Van Tur, hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak çalışma yaşamının başlangıcından itibaren yolcuları ile arasında kurmaya özen gösterdiği güvene dayalı ilişkinin devamını için en önemli unsurlardan birinin daima güler yüzlü hizmet ilkesi olduğunun farkında olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerinde yoğunlaştırmaktadır. Başta kendi kurulmuş olduğu çevre ve bünyesinde yer alan personelin eğitim, gelişim, koordinasyon sekmelerinde başarılı işler ortaya koyabilmesi adına kendi öz çalışmalarını yürütmeye ve daima gelişim göstermeye özen göstermektedir.

Özlem Van Tur otobüs firması her geçen gün gelişim göstererek daima kaliteli hizmet sunmanın temel öğelerinden birinin de yolcuları ile arasındaki iletişimi kaybetmemek olduğunun farkında olan firma günümüzde, “0432 223 28 23” nolu telefon numarası üzerinden yolcuları ile daimi olarak bağlantı sağlamaktadır. Modern dönemin yolculara getirdiği konforun bilincinde olan firma, araç filosunda olan otobüslerinde, “İnternet, USB, Müzik, TV” gibi imkânları sunmaktadır. Kendi alanında her gün daha fazla yolcuya uğraşmanın temel unsurlarından birinin ulaşım ağını aksatmadan genişletmek olduğunun farkında olan Özlem Van Tur otobüs firması günümüzde, “Gevaş, Göroymak, Harem, Silvan, Dörtyol, Erzin, Payaş, İskenderun, Kırıkhan, Hatay, Bolu, Baykan, Kozluk, Batman, Bismil, Siverek, Hilvan, Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Ceyhan, Adana, Tarsus, Mersin, Diyarbakır, Biricik, Nizip” gibi ulaşım merkezlerine yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Modern dönemde gelişim gösteren firma yapılanmasının en kısa zamanda en fazla yolcuya ulaşması gerektiğini bilen firma artık tüm biletlerini online olarak yolcularına sunmaktadır. Artık en uygun Özlem Van Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Özlem Van Tur yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Özlem Van Tur otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Özlem Van Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Özlem Van Tur biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.