scorecardresearch
neredennereye.com, Vanyolu Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Vanyolu Seyahat

Vanyolu Seyahat
 

neredennereye.com,
Vanyolu Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Vanyolu Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Vanyolu Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Vanyolu Seyahat

 Van
0432 (212) 658 11 65

Vanyolu Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Vanyolu Turizm bilet fiyatları burada!

Van’ın şehirler arası ulaşımına yeni bir soluk getirmek için kurulan firma genç bir işletme olmasının avantajlarını kullanıyor. Yolcu isteklerini yakından takip eden ve tüm ihtiyaçlarına anında cevap vermeyi amaç edinen firma; müşterilerini son model Mercedes markalı Travego otobüslerinde ağırlıyor. Bu otobüsler özellikle yüksek güvenlik donanımları ve araç içinde kullanılan eğlence sistemleri ile birçok firmanın tercihleri arasında ilk sırada. Ülkede en çok yolcu taşınan modellerden biri olan otobüslerde hız sabitleyici, ani frenlerde durmayı kolaylaştıran ABS sistemi ve kaygan zeminlerde aracın kolay bir şekilde yoluna devam etmesine imkan tanıyan ASR sistemi bulunmaktadır.

Van Yolu Turizm ağırlıklı olarak şehrin komşusu olan illere direkt ve düzenli seferler düzenlemektedir. Bu noktalar dışında firma ile İstanbul, Ankara, İzmit ve Malatya’ya da seyahatler gerçekleştirmektedir. Bu seyahatlerde araç içinde zaman öldürmekten ziyade keyifli vakit geçirmenize olanak sağlayan firma; eğlence sistemi ile yolculukları sıkıntı dolu saatlerden kurtarmaktadır. Televizyon yayını sayesinde güncel programları izleyebilir veya kişisel ekranlardan dileğiniz filme göz atabilirsiniz. Araçların çoğunda sunulan ücretsiz kablosuz bağlantı sayesinde ise internet keyfinize kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.

Firma ilkelerinden birini haksız kazançtan kaçınmak olarak belirlemiştir. Bu doğrultuda hareket edip, çalışmalarını devam ettirirken müşterilerine tüm güzergahlarda mümkün olan en uygun fiyatlı biletleri sunmaktadır. Belirlediği fiyat politikası ile bölge halkının seyahatlerinde en çok tercih ettiği firmalar arasında üst sıralara çıkmaya başlamıştır. İnsan kazanmayı para kazanmaktan daha önemli gören şirket araçlarında güler yüzlü hizmet sunmayı herşeyden üstün görmektedir. Konforun sadece koltuk rahatlığı ile sağlanmayacağını düşünen şirket müşterilerinin sıkıntısız ve sorunsuz, huzurlu seyahatler ile diledikleri yere ulaşmalarını sağlamak için hizmet sunmaktadır.

Gittiği tüm şehirlere Van adını taşıyan firma şehrin turizmine katkı sağlamak amacıyla tanıtımını da gerçekleştirmektedir. Bu amaçla logosunu Van Gölü olarak belirlemiştir. Ülkenin en büyük gölü şehir halkının hem geçiminde hem de ulaşımında en önemli dayanağı konumundadır. Yıllarca anlatılan canavar efsanesi ile anılan göl dünyada sadece burada yaşayan inci kefalleri, üzerinde işleyen feribotları ve üzerinde yer alan adalardaki tarihi ibadethaneler ile de ilgi çekmektedir.

Vanyolu Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Vanyolu Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Gebze 35 TL
Bingöl - Elazığ 20 TL
Bingöl - Kırıkkale 70 TL
Tatvan - Elazığ 40 TL
Elazığ - Malatya 10 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
62Puan
43%
0%
14%
14%
29%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Firmayi begendim" Misafir
Güzel bir yolculuktu Allah kazadan beladan korusun
"Değerlendirme " Misafir
Neredennereye.com ve vanyolu seyahat çalışanları ve araç sahiplerine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.