neredennereye.com, As Vanyolu Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

As Vanyolu Seyahat Otobüs Bileti

As Vanyolu Seyahat
As Vanyolu Seyahat
 

neredennereye.com,
As Vanyolu Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

As Vanyolu Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
As Vanyolu Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

As Vanyolu Seyahat

Cumhuriyet Cad. Ezberciler İş Merkezi 71/C  Van
0432 223 67 50

As Vanyolu Seyahat Otobüs Firması

As Vanyolu Seyahat otobüs firması küçük bir çevre merkezli kurulmuş olup buradan başlattığı seferleri ile yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir. Firma günübirlik olarak , “kendi bulunduğu alan içerisinde” yerel merkezli seferleri ile hareket halinde bulunmaktadır.

As Vanyolu Seyahat otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulup, kurulduğu bölgenin yolcu taşımacılığı alanında önder bir firması haline gelmeyi hedeflemektedir. Yıllar boyunca sürdürdüğü çalışma faaliyetleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile öncelikle kendi bölgesinde alanında belirli standartları yakalamayı başaran firma gelişimini ilkelerinden ödün vermeden sürdürmeye devam etmektedir. Özellikle kurulduğu bölgenin ulaşım ihtiyacının karşılanması için yatırım ve yaptırımlarda bulunan firma bu anlamda uygun fiyatlı otobüs bileti imkanları sağlayarak söz konusu güzergah dahilinde yolculara hizmetlerini ulaştırmayı hedeflemektedir.

As Vanyolu Seyahat Firmasının Popüler Seferleri

Van - Ağrı                       

Ağrı - Van

Ankara - İstanbul            

Ankara - Esenler

İstanbul - Ankara            

Van - Kars

Kars - Van                       

Van - Ardahan

Ardahan - Van                 

Ağrı - Ankara

As Vanyolu Seyahat Hakkında

1975 yılında Van merkezli olarak Veysel Elçi tarafından kurulan As Vanyolu Seyahat otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan As Vanyolu Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan As Vanyolu Seyahat otobüs firması, 0 (432) 215 06 06 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. As Vanyolu Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Özlem İstanbul otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun As Vanyolu Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. As Vanyolu Seyahat otobüs firmasının bugün, “Adana, Bursa, Erzurum, Ankara, Diyarbakır, Gaziantep, Antalya, Elazığ, İstanbul, Batman, Erzincan, İzmir” gibi Türkiye’nin önemli noktalarında şubeleri bulunmaktadır.

Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden As Vanyolu Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun As Vanyolu Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız As Vanyolu Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

As Vanyolu Seyahat otobüs bileti fiyatları, As Vanyolu Seyahat iletişim ve telefon numaraları, As Vanyolu Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Erzurum 400 TL
Ankara - Erzurum 300 TL
Gebze - Amasya 400 TL
Ankara - Erzincan 300 TL
İzmit - Amasya 400 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
58Puan
18%
18%
25%
14%
25%
Toplam Yorum Sayısı (10)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kullanabilirsiniz. " Misafir
Ben rahat bir yolculuk geçirdim. Çok hızlı gitmiyordu. Güvenle tercih edebilirsiniz.
"Başarılı" Misafir
Genel olarak seyahatimden memnun kaldım. Bir kaç detay üzerinde çalışılırsa daha da iyi olacaktır. Araç ikramlar ve yolculuk süresi gibi...

"" Misafir
İLK OLARAK BEN TEKLİ KOLTUK İSTEDİĞİM HALDE ADAM BANA TEKLİ KOLTUK DİYEREK İKİLİ KOLTUKLARDAN BİRİNİ VERDİ.BEN BUNU OTOBÜSE BİNİNCE ANLADIM. TAM BİR REZALET. SIRF OTOBÜSÜN DOLMASI İÇİN DE BU YAPILMAZ. İKİNCİSİ İSE 15 DAKİKA SONRA HAREKET EDECEK DEDİLER 50 DAKİKA SONRA HAREKET ETTİ. YOLDA KALSAM BİLE TERCİH ETMEYECEĞİM BİR FİRMA VAN YOLU SEYAHAT.
"" Misafir
The travel perud was so long, it tooks five ours just from Mersin to Gaziantep.
Otherways it was good.
"Hayal kırıklığı ve zaman kaybı" Misafir
Kayseri’de bir saat yolcu bekledi. Direk vana gidecekler için ise yaklaşık iki saat zaman kaybı demek.
"Van yolu ile yapılan seyahat" Misafir
Aralık.2017 tarihinde ankaradan eskişehir istikametine bilet aldım. Araba aşti terminaline girmediği gibi koşturarak AŞTİ dışında konya yolu kenarında otobüse bindik. Araçta şofor ve muavin beraberce siğara içiyordu. Araba havasız ve görüntü hiçte hoş değildi.Uyuyanlar koltuklara karşılıklı uzanmış ayakkabılar çıkarılmış kısacası hiçbir açıdan araç içi normal değildi. Umarım bu tür manzara ve davranışlar kısa sürede son bulur.
"Fatura" Misafir
mail olarak gönderilen yolcu bilgileri fatura yerine geçiyormu yoksa faturamı gönderirseniz sevinirim
"Bagaj " Misafir
Bagaj dan çantam düştü ve özür bile dilemediler.
"Firmayi begendim" Misafir
Güzel bir yolculuktu Allah kazadan beladan korusun
"Değerlendirme " Misafir
Neredennereye.com ve vanyolu seyahat çalışanları ve araç sahiplerine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.