Yolcu Sayısı
1

As Vanyolu Seyahat Otobüs Bileti

As Vanyolu Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresCumhuriyet Cad. Ezberciler İş Merkezi 71/C Van
  • Müşteri Servisi0 (432) 223 67 50
  • İnternet Sitesiwww.vanyolu.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

58 %
Toplam Yorum Sayısı (10)
As Vanyolu Seyahat


Çok İyi
18 % (5)
İyi
18 % (5)
İdare Eder
25 % (7)
Kötü
14 % (4)
Çok Kötü
25 % (7)

"Kullanabilirsiniz. "

Ben rahat bir yolculuk geçirdim. Çok hızlı gitmiyordu. Güvenle tercih edebilirsiniz.

"Başarılı"

Genel olarak seyahatimden memnun kaldım. Bir kaç detay üzerinde çalışılırsa daha da iyi olacaktır. Araç ikramlar ve yolculuk süresi gibi...

İLK OLARAK BEN TEKLİ KOLTUK İSTEDİĞİM HALDE ADAM BANA TEKLİ KOLTUK DİYEREK İKİLİ KOLTUKLARDAN BİRİNİ VERDİ.BEN BUNU OTOBÜSE BİNİNCE ANLADIM. TAM BİR REZALET. SIRF OTOBÜSÜN DOLMASI İÇİN DE BU YAPILMAZ. İKİNCİSİ İSE 15 DAKİKA SONRA HAREKET EDECEK DEDİLER 50 DAKİKA SONRA HAREKET ETTİ. YOLDA KALSAM BİLE TERCİH ETMEYECEĞİM BİR FİRMA VAN YOLU SEYAHAT.

The travel perud was so long, it tooks five ours just from Mersin to Gaziantep. Otherways it was good.

"Hayal kırıklığı ve zaman kaybı"

Kayseri’de bir saat yolcu bekledi. Direk vana gidecekler için ise yaklaşık iki saat zaman kaybı demek.

As Vanyolu Seyahat Hakkında


As Vanyolu Seyahat otobüs firması küçük bir çevre merkezli kurulmuş olup buradan başlattığı seferleri ile yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir. Firma günübirlik olarak , “kendi bulunduğu alan içerisinde” yerel merkezli seferleri ile hareket halinde bulunmaktadır.
As Vanyolu Seyahat otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulup, kurulduğu bölgenin yolcu taşımacılığı alanında önder bir firması haline gelmeyi hedeflemektedir. Yıllar boyunca sürdürdüğü çalışma faaliyetleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile öncelikle kendi bölgesinde alanında belirli standartları yakalamayı başaran firma gelişimini ilkelerinden ödün vermeden sürdürmeye devam etmektedir. Özellikle kurulduğu bölgenin ulaşım ihtiyacının karşılanması için yatırım ve yaptırımlarda bulunan firma bu anlamda uygun fiyatlı otobüs bileti imkanları sağlayarak söz konusu güzergah dahilinde yolculara hizmetlerini ulaştırmayı hedeflemektedir.
As Vanyolu Seyahat Firmasının Popüler Seferleri
Van - Ağrı
Ağrı - Van
Ankara - İstanbul
Ankara - Esenler
İstanbul - Ankara
Van - Kars
Kars - Van
Van - Ardahan
Ardahan - Van
Ağrı - Ankara
As Vanyolu Seyahat Hakkında
1975 yılında Van merkezli olarak Veysel Elçi tarafından kurulan As Vanyolu Seyahat otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan As Vanyolu Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan As Vanyolu Seyahat otobüs firması, 0 (432) 215 06 06 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. As Vanyolu Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Özlem İstanbul otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun As Vanyolu Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. As Vanyolu Seyahat otobüs firmasının bugün, “Adana, Bursa, Erzurum, Ankara, Diyarbakır, Gaziantep, Antalya, Elazığ, İstanbul, Batman, Erzincan, İzmir” gibi Türkiye’nin önemli noktalarında şubeleri bulunmaktadır.
Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden As Vanyolu Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun As Vanyolu Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız As Vanyolu Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr