Yolcu Sayısı
1

Lüks Yeşil Erçiş Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Yeşil Erçiş Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresKışla Cad. Bp Karşısı No:3 Erciş Van
  • Müşteri Servisi444 02 65
  • İnternet Sitesiyesilercisseyahat.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (3)
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat


Çok İyi
100 % (3)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"Yolculuk"

Her zaman kullandığım bir firma memnunum. Öneririm.

"Teşekkürler"

22 saatlik bir yolculuk ancak bu kadar iyi geçebilirdi.Yeşil ercişin sayın çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

"İyi "

Otobüsun terminale girmeyeceğiniye bilmiyorduk,

Lüks Yeşil Erçiş Seyahat Hakkında

Lüks Yeşil Erçiş Seyahat Otobüs Firması

Lüks Yeşil Erçiş Seyahat otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulmuş, günümüzde çalışma yaşamına devam eden ve büyümeyi hedefleyen bir firmadır. Firma kuruluş amaçları doğrultusunda iş yaşamından bazı ilkeler belirleyerek, çalışma yaşamına emin adımlarla devam etmektedir. Firma kendisine misyon olarak, “Kendisini tercih ederek yolculuk hizmeti sağlayan insanlara kaliteli ve güvenli hizmet sunarak mevcut büyemesini devam ettirmek ve ulusal çapta bir firma olmak” şeklinde belirlemiştir.

Lüks Yeşil Erçiş Seyahat firması çalışma yaşamından doğru yolda ilerleyebilmek için vizyonundan şu ilkelere yer vermiştir.

- Bu alan içerisinde çalışan pek çok firmadan sıyrılmayı başararak, ilkelerinin korunması ile birlikte referans bir marka haline gelmek ve her geçen gün çalışma alanını genişletmek.

- Güvenlik ve kalitenin bir yolcu için ne kadar önemli etkenler olduğunun bilincinde olarak yolcularının güvenliği adına her zaman hazırlıkla ve tedbirli olmak.

- Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olmanın zorluğunun bilincinde olarak, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini üst seviyeye çıkarmak ile birlikte kalıcı olmayı hedeflemek.

Firma günümüzde, “Adana, Adilcevaz, Ahlat, Alanya, Anamur, Ankara, Antalya, Batman, Baykan, Bitlis, Ceyhan, Van, Tatvan, Taşucu, Tarsus, Şanlıurfa, Siverek, Diyarbakır, Erciş, Erdemli, Gaziantep, Gazipaşa, Kozluk, Manavgat, Mersin, Osmaniye, Serik, Silifke, Silvan, Siverek,” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Firma ayrıca kullanıcılarına kolaylık sağlamak için internet ortamı üzerinden de hizmet sağlamaktadır. En uygun fiyatlı Yeşil Erçiş Seyahat firması biletlerini ayrıca NeredenNereye.com üzerinden de satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr