Yolcu Sayısı
1

Muş Yolu Turizm Otobüs Bileti

Muş Yolu Turizm

Firma Hakkında

  • AdresOtogar Muş
  • Müşteri Servisi444 0049 / 0 (436) 212 5555
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

55 %
Toplam Yorum Sayısı (4)
Muş Yolu Turizm


Çok İyi
25 % (1)
İyi
25 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
50 % (2)

"Temiz"

Yani süper diyemem ama çoğu yere göre güzel, temiz en azından

"Hayatımda gördüğüm en berbat firma"

Muştan sözde saat 14:00 da çıkacaktık yarım saat bir yolcuyu bekledik gelmeyince yolcu aradılar. Geçte olsa çıktık derken yakıt aldık bekledik halk otobüsü gibi her yerde birini aldık birini indirdik. Çıkıştan bir saat geçmesine rağmen 20 km yol gidemedik.

"Şikayet"

20.11.2019 tarihindr 18:30 arabası malatya otogarına iki çuval bagajım olmasına rağmen girmemiştir.Taksi tutup yakındaki petrolde beklenmem istenmiştir.Gereğinin yapılmasını rica ederim.

"iiyi"

2+1 otobüslerinin olması tercih sebebidir. Bence iyi

Muş Yolu Turizm Hakkında

Muş Yolu Turizm firması Doğu bölgesinde yerel olarak kurulmuş olan ve faaliyetlerine başladığı günden bu yana yoğun çalışmaları ile başta kendi çevresinde müşteri memnuniyeti ve ilkeli hizmet anlayışı ile sevilmeyi başarmıştır. Kurulduğu zamanlarda kendi yerel bölgesinde ortada bulunan ulaşım açıklığını gidermek için bir yolcu taşımacılığı firması gerekliliğini gören ve bu yönde atılım yapan firma daha sonrasında ulaşım ağını hızla geliştirmeyi amaçlamıştır. Yolculuklar sırasında kendisine güvenen insanların bu güvenlerini boşa çıkarmamak için başta araç filosunun ekipmanı ve bünyesinde barınan personelin eğitimi olmak üzere hizmetin kilit noktalarına özen göstermektedir.

Muş Yolu Turizm Otobüs Firması

Muş Yolu Turizm çalışma yaşamına başladığı günden bu yana yolcularına daha fazla bölgede ulaşım hizmeti sağlamak için gelişim göstermeye devam etmiştir. Başlangıçta bağlı bulunduğu yerel bölgenin ihtiyacını karşılayan firma kendisine karşı duyulan rüzgarın güvenini arkasına alarak ulaşım ağını geliştirmeye devam etmiştir. Muş Yolu Turizm firması günümüzde, “Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Bingöl, Bitlis, Bursa, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Muş, Osmaniye, Sakarya, Uşak, Yalova” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Sunulan hizmetin yanı sıra aynı zamanda kaliteli bir işletmenin kendisine ulaşmak isteyen yolcular için erişim noktalarında bulunması gerektiğinin farkında olan firmanın günümüzde, “Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Bingöl, Bitlis, Bulanık,Bursa, Ceyhan, Elazığ, Esentepe, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gebze, Gülçimen, Güroymak, Hasgöl, İnegöl, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Konya, Korkut, Kovancılar, Malatya, Malazgit, Manisa, Mersin, Muş, Nevşehir, Osmaniye, Patnos, Sakarya, Salihli, Solhan, Sultanbeyli, Tarsus, Tatvan, Turgutlu, Uşak, Varto, Yalova, Yaygın” gibi ulaşım noktalarında fiziksel şubeleri bulunmaktadır.

Ülke standartlarında bir firma olmak ve kendisinden sonra gelenlere örnek teşkil edebilmek adına her geçen gün daha fazla insana ulaşmayı hedefleyen Muş Yolu Turizm firması biletlerini online satışa çıkarmıştır. Artık en uygun Muş Yolu Turizm otobüs biletlerini internet üzerinden NeredenNereye.com aracılığı ile satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr