Yolcu Sayısı
1

Van Kalesi Turizm Otobüs Bileti

Van Kalesi Turizm

Firma Hakkında

  • AdresMerkez Van
  • Müşteri Servisi0 (432) 223 1111
  • İnternet Sitesivankalesiturizm.com

Van Kalesi Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Van Kalesi Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Van Kalesi Turizm Hakkında


Van Kalesi Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden kuruluşlardan biridir. Yolcu taşıma sektöründe yer alan bir Van Kalesi, hizmet sektöründe bulunduğunun bilincinde olan ve bu kapsamda önemli olanın daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda atmaktadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana kendisine belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda emin adımlar ile ilerleyen Van Kalesi yolcuları ile arasında oluşan güvene dayalı köprünün zedelenmemesi adına çalışan firma bu kapsamda sağlam adımlarla ilerleme kaydetmektedir. Başlangıçta yerel bir Van Kalesi olarak kurulan Van Kalesi otobüs firması bu kapsamdan çıkıp ilerlemek ve kendi alanında başarılı bir işletme olarak hizmet sunmak için çaba sarf etmektedir.
Van Kalesi Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana kendi alanı içerisinde fiziki ulaşım ağını her zaman bir adım ileri getirmeyi hedefleyerek çalışmıştır. Ulaşım ağının bulunduğu noktaları her geçen gün geliştiren firma günümüzde, “Adapazarı, Bursa, Keşap, Tercan, Eskişehir, Polatlı, Sultanbeyli, İnegöl, Bozüyük, Harem, Balıkesir, Akçay, Edremit, Susurluk, Mustafa Kemal Paşa, Şarköy, Karacabey, Kütahya, Tekirdağ, Doğubayazıt, Kemal Paşa, Van, Çorlu, Derecik, Şemdinli, Altınoluk, Yüksekova, Bulancak, Karakoçan, Kayseri, Sivas, Sorgun, Hamur” gibi ulaşım ağlarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Kullanıcılarına her noktada ulaşım hizmeti sunmayı ve bunu fiziksel boyutta değerlendirmeyi hedefleyen kuruluş bugün, “Bozüyük, Harem, Balıkesir, Akçay, Edremit, Susurluk, Mustafa Kemal Paşa, Şarköy, Karacabey, Kütahya, Tekirdağ, Doğubayazıt, Kemal Paşa, Van, Çorlu, Derecik” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. İnternetin hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldiği şu günlerde hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak kullanıcıya ulaştırılması gereken hizmetin her an ve her koşul altında sağlanmasının ve büyümek, gelişmek için her daim daha fazla kişiye kalite ve hizmetini ulaştırmanın ne denli büyük bir önem taşıdığının farkında olarak otobüs biletlerini internet üzerinden satmaya başlamıştır. Artık en uygun Van Kalesi Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.
Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Van Kalesi Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Van Kalesi otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Van Kalesi Turizm biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Van Kalesi otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr