Yolcu Sayısı
1

Yeni Erciş İtimat Otobüs Bileti

Yeni Erciş İtimat

Firma Hakkında

  • AdresVan
  • Müşteri Servisi0 (432) 351 65 10
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Yeni Erciş İtimat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Yeni Erciş İtimat Hakkında


Yeni Erciş İtimat otobüs firması kurulduğu günden bu yana yüksek müşteri memnuniyeti ve daima güler yüzlü hizmet ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Yeni Erciş İtimat, hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak zaman içerisinde yürüttüğü yol yâda sistematik işleyiş içerisinde hizmet kalitesi ilklerine özen göstermektedir. Yerel bir işletme olarak kurulan Yeni Erciş İtimat gelişim süreci boyunca başta yolcuları olmak üzere kendilerine destek sağlayan kitlenin yararına yatırım ve yaptırımlarına devam etmektedir. Gelişim göstermeye devam ederek müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışmasının ödülünü almış ve bugün bulunduğu konuma gelmiştir. Yeni Erciş İtimat hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak yolcuları ile arasında uzun yıllar boyunca kurmuş olduğu güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına “Daima güler yüzlü hizmet” anlayışını benimseyerek çalışma yaşamına devam etmektedir.
Yeni Erciş İtimat otobüs firması başlangıçta yalnızca kendi kurulmuş olduğu çevrede hizmet sunmayı hedefleyen yerel bir işletmenin görüşüne sahip olsa da firma zaman içerisinde kendini geliştirerek daha fazla güzergâh üzerinde çok daha fazla yolcuya ulaşmayı hedeflemektedir. Yolcuları ile arasındaki güvene dayalı ilişkinin yaşanılan uzun süreçte zedelenmemesinin seyahat sırasındaki konfor imkânlarına bağlı olduğunun bilincinde olan Yeni Erciş İtimat filosunda yer alan otobüslerinin modern dönemin yolcu ihtiyaçlarını karşılaması adına gerek personel ve gerekse de araç donanımı adına hazırlıklarını güçlendirmektedir.
Yeni Erciş İtimat Otobüs Firmasının İmkânları
Erciş merkezli olarak kurulan Yeni Erciş İtimat otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “3” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “3” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Yeni Erciş İtimat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır.Yeni Erciş İtimat Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır.
Yeni Erciş İtimat Otobüs Seferleri
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Yeni Erciş İtimat otobüs firmasının bugün, “Van, Kadirasker, Ergücü, Haydarbey, Örene, Çınarlı, Gölyazı, Çatakdibi” gibi Türkiye’nin önemli noktalarında seferler düzenlemektedir.
Yeni Erciş İtimat Otobüs Bileti
Artık en uygun Yeni Erciş İtimat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Yeni Erciş İtimat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Satın aldığınız, Yeni Erciş İtimat otobüs biletlerinin iptalini sağlamak istediğinizde sefer saatinden 24 saat öncesinde web sitemiz üzerinde paylaşılan çağrı merkezi numaramız ya da mail adresimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr