Yolcu Sayısı
1

Star Diyarbakır İzmir Otobüs Seferleri

Star Diyarbakır

Şubeler

Star Diyarbakır İzmir Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
İzmir (Merkez)Otogar0232 472 0321

Şubeler Hakkında

Star Diyarbakır İzmir Şubeleri
Star Diyarbakır yaygın ulaşım ağı ile İzmir ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. İzmir ilinde yer alan Star Diyarbakır şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Star Diyarbakır Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Star Diyarbakır İzmir Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Star Diyarbakır firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Star Diyarbakır dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
İzmir Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
İzmir Star Diyarbakır Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

40 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Star Diyarbakır


Çok İyi
(0)
İyi
33 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
67 % (2)

"sigara içme"

Şoförler otobüsü sürerken sigarayı içiyorlardı, kalktıktan sonra araç kulanan şoförü yolcu listesi kontrol ediyordu ve sıksık telefondaydı. Şoförler çok saygısızlardı yolculara. Ama hız kontrolü iyi sağladılar.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr