neredennereye.com, Ben Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ben Turizm Otobüs Bileti

Ben Turizm
Cevher Otomotiv Ben turizm San. Tic. Ltd. Şti.
 

neredennereye.com,
Ben Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ben Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ben Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ben Turizm

444 11 27
Yeni Otogar no.16.17  Gaziantep
0342 328 96 66 - 328 96 36

Ben Turizm Hakkında


Ben turizm, Özkeleş ailesi üyeleri tarafından 1940 yılında ulaşım sektöründe hizmet veren bir firmadır. Firmanın kurucusu Halil Özkeleş’ tir. Günümüzde ise firma Halil Özkeleş’ in oğulları Mehmet Arap Özkeleş ve Halil Özkeleş tarafından yönetilmektedir. Ben Turizm, Gaziantep merkezli bir şirkettir. Bu şirket sadece taşımacılık sektöründe değil ayrıca seyahat acenteliği, akar yakıt servis istasyonu, yedek parça ve ikinci el otobüs alım satımları sektörlerinde de büyük başarı yakalamışlardır. Günümüzde firma 40 adetlik lüks otobüs kapasitesiyle gün içinde karşılıklı olarak 23 adet sefer düzenlemektedir. Ben Turizm otobüs bileti online olarak NeredenNereye.com'dan alınabilmektedir. 


Ben Turizmin Misyon ve İlkeleri  • Kurumsallaşmakta olan şirketi daha ileri boyutlara getirerek otobüs firmaları arasında öncü isim olarak adını yazdırmak.

  • Müşteri güvenliğini her şeyin üzerinde tutmak

  • Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla her türlü istek, ihtiyaç ve şikayeti göz önünde bulundurarak çözümleyici sonuçlar ortaya çıkarmak

  • Kurallara uygun hareket etmek

  • Sosyal olaylara duyarsız kalmamak

  • Haksız rekabete yol açmamak ve bunun önüne geçmeye çalışmak

  • Ayrıca bu şubelerin hiç birine gelmeden NeredenNereye.com internet adresinden de bilet alabilir, rezervasyon yaptırabilir ve biletlerinizi iptal edebilir ya da açığa alabilirsiniz.


Ben Turizmin Yolcularına Uyguladığı Hizmetler


Yolcularına huzurlu, hızlı ve güvenli bir ulaşım sağlar.


Müşterilerinin rahat ve konforlu bir ulaşım için gerekli olan her şeye sahiptir. Örneğin araç içindeki koltukların rahat ve geniş olması, havalandırma sistemlerinin etkin bir şekilde çalışıyor olması, yolculukta uyumayı seven yolcular için yatabilen ergonomik koltuklar ve perdeler vb.


Yolculuk sırasında aperatif yiyecek, soğuk – sıcak içecek ikramlarında bulunmaktadır.


Kişisel televizyonlar ve kulaklık hizmetleri sayesinde kimseden rahatsız olmadan kimseyi rahatsız etmeden istediğiniz televizyon programlarını seyretme imkanı sunar.


Sınırsız internet imkanı ile sosyal medyada dileğiniz gibi sörf yapabilir ve sevdiklerinizle iletişiminizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Ben Turizm otobüs bileti fiyatları, Ben Turizm iletişim ve telefon numaraları, Ben Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Adana - Gaziantep 140 TL
Gaziantep - Adana 160 TL
Gaziantep - Ankara 400 TL
Ankara - Aksaray 100 TL
Ankara - Osmaniye 270 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
70Puan
35%
24%
17%
6%
17%
Toplam Yorum Sayısı (108)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Harika " Misafir
yolculuk çok güzeldi araç konforlu ve rahattı ben turizme ve nereden nereye'ye teşekkür ederim
"" Misafir
güzel bir yolculuk geçirdim ikram ve davranışlar oldukça iyiydi tafsiye ederim
"Güzellllll" Misafir
.
"" Misafir
herhangi bir problemle karşılaşmadım
"Memnuniyet" Misafir
Gerçekten çok memnun kaldım, hem neredennereye.com a hem de Ben turizm'e teşekkür ederim
"Teşekkürler" Misafir
Ben turizm ilk kez tercih ettim genel olarak iyiydi tekrar seyahat ederim teşekkürler
"Rezalet" Misafir
Aşırı kötü bir yolculuktu ben turizm ile yaptığım çünkü her şey bozuk ve kırık perdeler kısa sarj yerleri bozuk tabletler deseniz çok cok kötü klima bozuk koltuklar kırık bir daha asla ben turizmi tercih etmem hayatımdaki en kötü yolculuğum oldu.
"Dikkat..." Misafir
Oldukça güvenli bir yolculuktu şoför kendinden emin ve rahat götürdü. Multimedya sistemi 2018 yılına göre berbattı. Bir ara uyurken muavin üzerime 10-15 civarı karton bardak düşürdü, birden uyanıverdim. Yere düşen bardakları da aldı geri koltuk üstü bagaja koydu. Umarım sonrasında çöpe atmıştır yoksa artık ben turizm yolculuklarında bir şey içmeyeceğim.
"Ben Turizm" Misafir
Şöförün yüksek sesle müzik dinlemesi çok yanlış. Aracın tv özellikleri zaten sıfırdı. Ayrıca verdikleri bir bardak çay onuda yarım dolduruyorlar. Bu yönlerden aşırı zayıftı. Sadece vakitli gitmek çok güzeldi.
"" Misafir
Halk otobüsleri gibi yolcu gördüğünde durup alıyorlar çok zaman kaybettirdi.Bunu düzeltmeliler.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 sonraki yorumlar >