neredennereye.com, Ben Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ben Turizm

Ben Turizm
 

neredennereye.com,
Ben Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ben Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ben Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ben Turizm

444 11 27
Yeni Otogar no.16.17  Gaziantep
0342 328 96 66 - 328 96 36

Ben Turizm Hakkında


Ben turizm, Özkeleş ailesi üyeleri tarafından 1940 yılında ulaşım sektöründe hizmet veren bir firmadır. Firmanın kurucusu Halil Özkeleş’ tir. Günümüzde ise firma Halil Özkeleş’ in oğulları Mehmet Arap Özkeleş ve Halil Özkeleş tarafından yönetilmektedir. Ben Turizm, Gaziantep merkezli bir şirkettir. Bu şirket sadece taşımacılık sektöründe değil ayrıca seyahat acenteliği, akar yakıt servis istasyonu, yedek parça ve ikinci el otobüs alım satımları sektörlerinde de büyük başarı yakalamışlardır. Günümüzde firma 40 adetlik lüks otobüs kapasitesiyle gün içinde karşılıklı olarak 23 adet sefer düzenlemektedir. Ben Turizm otobüs bileti online olarak NeredenNereye.com'dan alınabilmektedir.


Ben Turizmin Misyon ve İlkeleri


Kurumsallaşmakta olan şirketi daha ileri boyutlara getirerek otobüs firmaları arasında öncü isim olarak adını yazdırmak.


Müşteri güvenliğini her şeyin üzerinde tutmak


Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla her türlü istek, ihtiyaç ve şikayeti göz önünde bulundurarak çözümleyici sonuçlar ortaya çıkarmak


Kurallara uygun hareket etmek


Sosyal olaylara duyarsız kalmamak


Haksız rekabete yol açmamak ve bunun önüne geçmeye çalışmak


Ayrıca bu şubelerin hiç birine gelmeden NeredenNereye.com internet adresinden de bilet alabilir, rezervasyon yaptırabilir ve biletlerinizi iptal edebilir ya da açığa alabilirsiniz.


Ben Turizmin Yolcularına Uyguladığı Hizmetler


Yolcularına huzurlu, hızlı ve güvenli bir ulaşım sağlar.


Müşterilerinin rahat ve konforlu bir ulaşım için gerekli olan her şeye sahiptir. Örneğin araç içindeki koltukların rahat ve geniş olması, havalandırma sistemlerinin etkin bir şekilde çalışıyor olması, yolculukta uyumayı seven yolcular için yatabilen ergonomik koltuklar ve perdeler vb.


Yolculuk sırasında aperatif yiyecek, soğuk – sıcak içecek ikramlarında bulunmaktadır.


Kişisel televizyonlar ve kulaklık hizmetleri sayesinde kimseden rahatsız olmadan kimseyi rahatsız etmeden istediğiniz televizyon programlarını seyretme imkanı sunar.


Sınırsız internet imkanı ile sosyal medyada dileğiniz gibi sörf yapabilir ve sevdiklerinizle iletişiminizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Ben Turizm otobüs bileti fiyatları, Ben Turizm iletişim ve telefon numaraları, Ben Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Adana - Gaziantep 33 TL
Gaziantep - Adana 33 TL
Gaziantep - Osmaniye 24 TL
Adana - Nizip 33 TL
Ankara - Adana 59 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
70Puan
35%
24%
17%
6%
17%
Toplam Yorum Sayısı (101)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Dikkat..." Misafir
Oldukça güvenli bir yolculuktu şoför kendinden emin ve rahat götürdü. Multimedya sistemi 2018 yılına göre berbattı. Bir ara uyurken muavin üzerime 10-15 civarı karton bardak düşürdü, birden uyanıverdim. Yere düşen bardakları da aldı geri koltuk üstü bagaja koydu. Umarım sonrasında çöpe atmıştır yoksa artık ben turizm yolculuklarında bir şey içmeyeceğim.
"Ben Turizm" Misafir
Şöförün yüksek sesle müzik dinlemesi çok yanlış. Aracın tv özellikleri zaten sıfırdı. Ayrıca verdikleri bir bardak çay onuda yarım dolduruyorlar. Bu yönlerden aşırı zayıftı. Sadece vakitli gitmek çok güzeldi.
"" Misafir
Halk otobüsleri gibi yolcu gördüğünde durup alıyorlar çok zaman kaybettirdi.Bunu düzeltmeliler.
"Antalya Osmaniye yolcusu" Misafir
Genel olarak iyiydi fakat ikramlar da özellikle yaz ayında olduğumuzdan dolayı su sormadılar pek özellikle
"Çok iyi " Misafir
Mükemmel
"Süha" Misafir
Şöför ve muavin çok iyi insanlardı bence bunu iletmeniz gerekli
"Genel olarak iyi" Misafir
Araç eğlence internet vs kulaklıklarda sorun olduğundan daha düşük puan verdim
"Idare eder " Misafir
kaptan bir ara farklı bir firmanın (özlem adana) otobüsü ile sollama yarışına girmişti. yüreğimiz ağzımıza geldi. bir kaç kez yan yana yol aldılar. şoförlerden birinin küçük bir hatası bir felakete yol açabilirdi. neyse ki diğer firmaya ait otobüs vazgeçti de kurtulduk stresten
"Genel olarak iyi" Misafir
Merhaba....Gündüz yolculugu oldugu halde onumdeki yolcu koltugunu oyle yatirdi ki koltuk neredeyse kucagimdaydi. Koltuk mesafeleri buraz daha geniş olsa super olur.
Teşekkürler...
"Ben turizm" Misafir
Yolculukta yiyecek ve içecek servisi yoktu.Sürekli horlayan,ağlayan bebek yüzünden yolculuğumuzun konforu çok kötüydü.Şöföründe uykusu olduğu için bi ara tehlike atlattık...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 sonraki yorumlar >