Yolcu Sayısı
1

Ben Turizm Mersin Otobüs Seferleri

Ben Turizm

Şubeler

Ben Turizm Mersin Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Anamur0324 814 1088
Mersin (Merkez)0324 237 0927
Mezitli0324 359 9444
Silifke0324 714 5633
Taşucu0324 741 5503

Şubeler Hakkında

Ben Turizm Mersin Şubeleri
Ben Turizm yaygın ulaşım ağı ile Mersin ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Mersin ilinde yer alan Ben Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ben Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Ben Turizm Mersin Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Ben Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Ben Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Mersin Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Mersin Ben Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

78 %
Toplam Yorum Sayısı (2)
Ben Turizm


Çok İyi
44 % (4)
İyi
22 % (2)
İdare Eder
22 % (2)
Kötü
(0)
Çok Kötü
11 % (1)

"Yolculuk genel olarak rahattı..."

Herkesin önünde izlediği ekranı varken, kulaklığıyla dinlediği veya takip ettiği film / müzik varken kaptan kendi dinlediği müziği hele de arabeskvari bir müziği koltukların üzerindeki hoparlörlerden bütün yolculara dinletmek zorunda mı?!!!!!! Düşünün kulaklık kulağımızda film izliyor veya müzik dinliyoruz ama otobüsün hoparlöründen gelen müzik sesi bunu bastırıyor!!!! Bir de daha otogara girmeden yaklaşık 20 dakika önce televizyonu kapatarak kulaklıkları toplamaya başlıyorlar!!! Otogara kadar daha 20 dakika var en azından izlediğimiz filmin sonunu görebilelim, o kadar izlemişiz, filme harcadığımız zamana insan saygı eder ve kapatmaz, filmin sonunu bilmeden kulaklıkları topluyorlar, tv kapatılıyor.!!! Bu konu belki basit, önemsiz gibi görünüyor ama yolcuya verilmeyen önemi gösteriyor... Lütfen önemsiz gibi görünen bu konuya önem verilsin.

Sadece bir problem var Mersin'de otobüs habersizle eski otogardan kalktı, ama bütün otobüsler yeni otogardan kalkıyor, yeni otogardan eski otogara taksi aldim. Bilet almak anında kalkish yeri hakkında haper yada notu vermek lazim. Teşekkürler.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr