Yolcu Sayısı
1

As Adana Seyahat Otobüs Bileti

As Adana Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresYeşiloba mah. Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:644 Seyhan Adana
  • Müşteri Servisi444 34 01 / 0 (322) 429 00 30
  • İnternet Sitesiasadana.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
As Adana Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

As Adana Seyahat Hakkında


As Adana otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışmalarına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Kuruluş yılından bu yana sürekli olarak emin adımlar doğrultusunda gelişim gösteren firma bugün yolcuları ile arasında güvene dayalı sağlam köprüler kurmayı başarmıştır. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının varlığının devamı açısından ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda yönlendirmektedir. Başta kendi çevresi içinde gelişim gösteren firma, önce çevresini ve yolcularının yararını gözeterek çalışmalarına devam etmektedir.
1998 yılında Adana ilimizde ilk temelleri atılan firma kurulmuş olduğu günden bu yana ilklerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam etmektedir. 20 yılı aşkın süredir yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren As Adana firması alanında öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir. Her daim yolcularının yanında olmayı hedefleyen firma bu kapsamda içerisinde bulunmuş olduğumuz 21. Yüzyılın gerekliliklerini yolcuları ile buluşturmayı amaçlarından biri olarak belirlemiştir. Günümüze kadar yolcu taşımacılığı işini As Adana Seyahat, sektörün öncüsü olma vizyonu ile çağını yakalamayı hedeflemektedir. As Adana Seyahat, bugün Türkiye’de yaygın ulaşım ağındaki seferleri, yüksek standartlı ve donanımlı filosuyla tüm Türkiye’ye ulaşmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda firma “Türkiye’de yaygın, güvenilir ulaşım ağı hedefimiz, ” ilkesi ile hareket etmektedir.
As Adana Seyahat Otobüs Firması Hakkında
1998 yılında Adana merkezli olarak kurulan As Adana otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “9” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “9” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan As Adana bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan As Adana otobüs firması, 444 34 01 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. As Adana Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da As Adana otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun As Adana otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.6/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. As Adana otobüs firmasının bugün, “Adana, İstanbul, Karabük, Alaçam, Çanakkale, Safranbolu, Kaynarca, Tokat, Adapazarı, Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Bayburt, Balıkesir, Aydın, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli” gibi Türkiye’nin önemli noktalarında şubeleri bulunmaktadır.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden As Adana otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun As Adana otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız As Adana biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr