Düzce Otobüs Bileti

Düzce Otobüs Bileti

Düzce Otobüs Biletleri

Düzce Otobüs Bileti Fiyatları

Düzce’ye ucuz otobüs bileti sahibi olarak seyahat etmek için bilet aramanızı sitemizden yaparak en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Yolculuk yapmak istediğiniz tarihte gerçekleşecek tüm seferleri görmek için; arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini eklemeniz yeterli. Böylece karşınıza gelen sonuç sayfasında tüm firmaların seferlerini bir arada görebilirsiniz. Tek sayfa içinde fiyat karşılaştırması yaparak bilet alımınızı kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Cep telefonunuza ve e-mail adresinize gelen mesaj ile birlikte belirlediğiniz sefer için biletinizi kullanabilirsiniz.

Düzce’de Gezilecek Yerler

Düzce; İstanbul’dan Anadolu’ya açılan karayolu bağlantılarının üzerinde bulunduğundan sık sefer düzenlenen bir şehirdir. Şehirde aynı zamanda birçok firmanın dinlenme tesisi de bulunmaktadır. Böylece Düzce’den her şehre kolayca bilet bularak seyahat etmek mümkündür. Şehir özellikle yaz döneminde Ankara başta olmak üzere İç Anadolu şehirlerinden tatilcileri ağırlamaktadır. Çünkü Ankara’ya en yakın mesafede deniz Düzce’de bulunmaktadır. Yaz sezonu boyunca şehrin yolcu trafiği daha da artmaktadır. Şehir yaylaları, sahilleri ve şelaleleri ile doğa turizmi için önemli bir noktadır. Şehir aynı zamanda Batı Karadeniz’de ayakta kalan tek antik kente de ev sahipliği yapmaktadır. İndirimli otobüs bileti ile seyahat edebileceğiniz şehirde bulunurken görebileceğiniz yerleri şöyle sıralamak mümkün. Akçakoca Ceneviz Kalesi, Aktaş Şelalesi, Antik Tiyatro, Gölyaka, Kardüz ve Topuk Yaylaları ve Yığılca Sarıkaya Mağarası.

 

Düzce seyahatiniz için gerekli olan tüm bilet işlemlerinizi sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu işlemler için mobil uygulamamızdan da yararlanabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirmek için AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz. Biletlerinizi sitemizden alarak seyahat etmiş olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarını okuyarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında kendi deneyiminiz ile ilgili yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Düzce Otobüs Bileti
Düzce - 5 Günlük Hava Tahmini
15 Eki Pazartesi
parçalı az bulutlu
17,6 °C
parçalı az bulutlu
16 Eki Salı
hafif yağmur
18,2 °C
hafif yağmur
17 Eki Çarşamba
hafif yağmur
16,1 °C
hafif yağmur
18 Eki Perşembe
hafif yağmur
17,6 °C
hafif yağmur
19 Eki Cuma
hafif yağmur
18,7 °C
hafif yağmur