Yolcu Sayısı
1

Düzce otobüs bileti

Düzce Otobüs Bileti

En popüler Düzce otobüs rotaları

Düzce otobüs bileti fiyatları, Düzce otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Düzce otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
KocaeliDüzce340 TL48
İzmitDüzce340 TL48
MerzifonDüzce350 TL45
GümüşhacıköyDüzce350 TL28
KaramürselDüzce340 TL28

Düzce otogarı

  • Düzce(380) 514 14 34

Düzce otobüs biletleri

Düzce otobüs bileti, seyahatini Düzce’ye gerçekleştirmek isteyen hemen herkesin aklında bulunan seçenekler arasında yer almaktadır. Bu seçeneğin herkes tarafından ilk tercih edilen yöntem olduğu bilinmektedir. Pek çok kişi, kişisel araç ya da diğer alternatif seyahatler yerine otobüs seyahatlerini tercih etmektedir. Hem ekonomik olması hem de rahat bir yolculuk fırsatı tanıması, otobüslerin öncelikli olmasını sağlamaktadır.

Düzce’ye gitmek istediğiniz zaman Türkiye’nin neresinden olursa olsun kolaylıkla gidebilirsiniz. Düzce otobüs bileti almak da otobüs yolculuğunu gerçekleştirmek de son derece basittir. Bu bakımdan otobüs yolculuğuna şans tanıyabilirsiniz.

Düzce’ye Nasıl Gidilir?

Düzce otobüs seferleri bugün için Düzce’ye ulaşım sağlanmasını mümkün kılan tek yöntemdir. Diğer ulaşım araçlarına henüz açık olmayan şehirde, ulaşımı sağlayan otobüsler ve kişisel araçlardır. Kişi, Düzce’ye gitmek istediği zaman önce araştırmasını yapmalıdır. Bu araştırmayı gerçekleştirdikten sonra hangi otobüs seferinin ona daha uygun olduğuna karar vermesi daha kolay olacaktır.

Gün içinde Düzce otobüs terminaline giren yüzlerce otobüs bulunmaktadır. Düzce otobüs seferleri oldukça sık ve bir o kadar da hızlı gerçekleşmektedir. Siz de kendinize en uygun otobüs seferini bulup seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Düzce Otobüs Firmaları

Düzce ucuz otobüs bileti bulunup seyahat edilebilecek adreslerden bir tanesidir. Gezilip görülecek yerleri olduğu için seyahat eden herkesin memnuniyetle ayrıldığı şehirlerdendir.

Ucuz Düzce otobüs bileti bulabilmek için otobüs firmaları hakkında da bilgi edinmek gerekmektedir. Otobüs firma sayısının çok olması, seferlerin sıklıkla gerçekleştirilmesi istenen saatte seyahat edebilmeyi mümkün kılmaktadır. Bu bakımdan firmaları bilmek önemlidir.

Efetur ve Kargı Turizm Düzce için en sık sefer düzenleyen otobüs firmalarıdır. Bu firmalar dışında Sahil Seyahat, Iğdır Seyahat, Metro Turizm, Esadaş, Kamil Koç, Pamukkale, Ulusoy, İstanbul Seyahat, İzmit Seyahat de sık sık tercih edilen otobüs firmaları arasındadır. Ayrıca daha uzak şehirlerden seyahat etmek isteyenler için Lüks Mersin, Mavi Karadeniz Turizm, Öz Sivas Huzur Turizm, Mersin Travel gibi otobüs firmalarında da ucuz Düzce otobüs bileti bulmak mümkündür.

Düzce Otobüs Bileti Fiyatları

Düzce otobüs bileti fiyatları sizin seyahat edeceğiniz şehir ve otobüs firmasına bağlıdır. Tercih ettiğiniz otobüs firması popüler ve lüks olduğunda ister istemez fiyatlarda da artış ortaya çıkmaktadır. Bununla beraber şehrinizin yakınlığına bağlı olarak da bilet fiyatında değişim olduğu görülmektedir.

İstanbul’dan Düzce’ye seyahat etmeyi düşünen birinin 45- 50 TL gibi bir fiyata bilet bulabildiği görülmektedir. Ankara’dan gelmek isteyenler de aynı şekilde 50-55 TL ile bilet temin edebilmektedirler.

Düzce ucuz otobüs bileti bulabilmek için kampanyaları da takip etmeniz önerilmektedir. Birçok otobüs firması sık sık kampanya düzenlemektedir. Yoğunluğun az olduğu dönemlerde dilediğiniz fiyat aralığında bilet alabilmeniz daha kolay olmaktadır.

Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali

Düzce otobüs bileti fiyatları uygun geldiğinde seyahat etmek son derece basittir. Şehri gezip dolaşmak, fikir edinmek için başlayacağınız ilk nokta ise terminaldir. 2015 yılında yenilenen Düzce şehirlerarası otobüs terminali, 5 bini kapalı olmak üzere 30 bin metrekare alanda yer almaktadır. Oldukça modern ve bir o kadar da kapsamlı görünmektedir.

Şehir için büyük bir ihtiyaç olan bu terminal pek çok kişinin aradığı terminal kriterini taşımaktadır. İhtiyaçlarınızı kolayca temin edebileceğiniz, molalarınızda ve seyahat sonlarında güvenli şekilde bekleyebileceğiniz bir terminal olduğunu söylemek mümkündür.

Düzce’de Gezilecek Yerler

Doğa ile iç içe bir gezinti yapmak istediğinizde aklınıza ilk olarak Düzce gelmelidir. Şehrin gürültüsünden uzak son derece dinlendirici bir şehir olan Düzce’de istediğiniz gibi tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Düzce’de gezinti dendiğinde akla ilk olarak Efteni Gölü gelmektedir. Çevresinde 150 tür kuş bulunduran bu göl, görsel bir şölenden oluşmaktadır. Melen Çayı da aynı şekilde Düzce’yi özel kılan gezi adreslerinden bir tanesidir. Bunlarla birlikte Pürenli Yaylası, Fakıllı Mağarası, Güzeldere Şelalesi de Düzce’de görülmeye değer doğal güzellikler arasında bulunmaktadır.

Tarihi ve kültürel gezintiler yapmak isterseniz bu durumda Konuralp Müzesi, Hemşin Camii, Akçakoca Ceneviz Kalesi de Düzce’de uğrayabileceğiniz adresler arasında kabul edilmektedir.

Düzce’nin Nesi Meşhur?

40 Basamaklar isimli antik kenti ile tanınan Düzce aynı zamanda coğrafi konumu ile akıllarda kalmaktadır. Deprem riskinin yoğun olduğu şehirde akıllarda kalan yenilikler ve şehrin yeni baştan yapımı olmuştur. Bu noktada 81. il olarak tanınan ve kendine özgü kültürel yapısı bulunan şehrin gelenekler dâhilinde birikimi olduğunu söylemek de mümkündür.

Düzce’nin ağızlarda unutulmayacak tatlar bırakan lezzetli yemekleri de tüm ülke genelinde meşhur ürünleri arasında yerini almaktadır. Çerkez tavuğundan isli balığına kadar Düzce’ye özgü olan tüm yemekleri muhakkak tatmanız önerilmektedir.

Düzce’de Ne Yenir?

Düzce mutfağına özgü yemeklerin tadına bakmak isterseniz bunun için şehrin meşhur restoranlarını ziyaret edebilirsiniz. Restoranlarda hamsili börek, tembel karı makarnası, dizleme ekmeği, mamalika, Boşnak böreği gibi lezzetleri unutmanız imkânsızdır. Bunlarla birlikte keşli kaygana, kırlangıç çorbası, sirkeli hamsi, hamsi salatası, yumurtalı sebzeli kaygana tarifleri de uzun yıllardır afiyetle yenmektedir.

Her mutfakta yerini alan sigara böreği de Düzce mutfağında muhakkak denenmelidir. Ayrıca kaşmakam ekmeği, kırtıl ve mamursa da bölgenin bilinen tarifleri arasında anılmaktadır.

Düzce’ye Ne Zaman Gidilir?

Balkanlardan alınan soğuk hava akımına ev sahipliği yapan Düzce ayrıca tam anlamıyla Karadeniz iklimine sahiptir. Bu açıdan bakıldığında devamlı yağış aldığını söylemek çok da yanlış olmayacaktır. Düzce seyahatine çıkmak isteyen kişiler, iklim özelliklerini göz önünde bulundurarak yaz mevsimine denk getirmeye gayret göstermeliler. Şehrin kışın çok fazla soğuk olduğu ayrıca sürekli yağmur altında kaldığı bilinmektedir. Dolaysıyla rahat rahat gezebilmek için yaz mevsimi ideal bir tercih olacaktır.

Düzce Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr