Bursa Düzce Otobüs Bileti

Bursa Düzce Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 55,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 228 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 46dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Düzce arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.

Bursa Düzce otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Düzce güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Düzce seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Düzce hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Düzce şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Düzce Otobüs Biletleri

 Bursa, Türkiye’nin illerinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin güney kesiminde yer almaktadır. Bununla birlikte ülkenin en gelişmiş illerinden bir tanesidir. Özellikle otomotiv sektöründe oldukça gelişmiştir. Bursa geçmişi açısından da tarihi anlamda oldukça zengin bir şehirdir. Farklı medeniyetler tarafından yerleşim noktası olarak seçilmiştir. Ayrıca tarihin en büyük imparatorluklarından biri ilan Osmanlılara bir dönem ev sahipliği yapmıştır. Bu yüzden döneme ait birçok tarihi ve kültürel eseri barındırmaktadır. 

Bursa aynı zamanda doğal güzellikleri de ünlüdür. Bu durumun oluşmasında şehrin göller yöresinde yer almasının etkisi de vardır. 
Şehir aynı zamanda ülke içerisinde mutfak zenginliği ile de ünlüdür. Bursa ziyaretçilerinin yerinde tatması gereken lezzetler arasında, Kazan Tarhanası, Pide, Ciğer Böreği, Zeytin ve Peynirli Ekmek Köftesi, Pideli Köfte, Etli Erik gibi lezzetler yer almaktadır.
Düzce, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Karadeniz Bölgesinde yer almaktadır. Buna bağlı olarak Karadeniz ikliminin yapısal özelliklerini sergiler, il sınırları içerisinde yazları serin ve yağışlı, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Bununla birlikte yöresel lezzetlerinde de Karadeniz’in genelinde hakim olduğu gibi sebze yemeklerinin ağırlığı söz konusudur. 
Düzce ziyaretçilerini görmesi gereken yerler arasında, Aktaş Şelalesi, Güzeldere Şelalesi, Akçakoca Ceneviz Kalesi, Fakıllı Mağarası, Samandere Şelalesi, Efteni Gölü, Melen Çayı, Aydınpınar Şelalesi, Hemşin Camii yer almaktadır. 
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Düzce’ye gitmek için Metro turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Düzce Hakkında
Nüfus:
210,127
Yüzölçümü:
2.592,95 km²
Plaka:
81
Telefon kodu:
(380)
Otogar:
Düzce Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.