Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Adana Düzce Otobüs Bileti

Adana Düzce Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 722 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 52dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Adana Düzce arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.

Adana Düzce otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Düzce güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Düzce seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Düzce hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Düzce şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Düzce Otobüs Biletleri

 Adana Düzce otobüs bileti mi aradınız? Adana Düzce otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Adana Düzce arası otobüs yolculuğunuz 8 saat 30 dakika sürecektir. İki il arasında ki mesafe 764 kilometredir. Otobüs yolculuğunuz esnasında diğer yolculuklardan farklı olarak camdan dışarıyı seyrederken bolca düşünme fırsatı bulursunuz. Aslında buna hayata dışardan bir gözle bakmakta denilebilir. Varacağınız noktada sizi nelerin beklediğini, geride bıraktığınız şehri düşünebilirsiniz. Uzun süren otobüs yolculukları kişinin kendisi ile sohbeti açısından önemlidir. Bazen bu yolculuklarda yanınıza oturan tanımadığınız biri ile tanışma fırsatı bile yakalayabilirsiniz. Yol arkadaşı olup gideceğiniz yer hakkında sohbet edebilirsiniz. Adana Düzce yolculuğu esnasında birçok dağ ve ormanla karşılaşırsınız. Düzce'ye varmadan önce size kentle ilgili bir kaç bilgi verelim.
Düzce Batı Karadeniz Bölgesi'nde yer alır. Bölgede Karadeniz İklimi görülmektedir. Kentin tarihi Hititler'e kadar uzanmaktadır. Bir çok uygarlığa şahit olmuştur.
Düzce 1999 yılından önce bir ilçeydi.12 Kasım 1999 gibi meydana gelen 7.2 şiddetindeki deprem bütün şehri yıkmıştır. Çok güçlü olan deprem neredeyse tüm Türkiye'de hissedilmiştir. Depremden sonra yapılan açıklamalarda 4949 yaralı, 845 ölü olduğu belirtilmiştir. Yıkılmayan evler hasar görmüş ve depremden sonra yıkımı yapılmıştır. Bu evlerin sayısı 3395'dir.12.940 ev ise yıkılmıştır. Deprem sadece 30 saniye sürmesine rağmen büyük can kayıplarına sebep olmuştur. Şuanda Düzce depreminden eser kalmamıştır. Fakat depremden etkilenen Düzce halkı Türkiye'nin diğer illerine göç etmiştir.
Düzce de tarihi Mermer Köprüsü’nü mutlaka ziyaret etmelisiniz. Köprü mimari açıdan özeldir. Mermer köprü harç kullanılmadan yapılmıştır. Yarısı yıkık olan bu köprünün ne zaman yıkıldığı konusunda kimse bir şey bilmiyor.
Çarşısında kolaylıkla bulabileceğiniz çerkez tavuğunu yemeden şehri terketmemelisiniz. Çerkez tavuğu yöreye özgü bir lezzettir ve un ya da ceviz ile yapılır. Genel olarak meze şeklinde kullanılır. Bu yemeğe şıps adı da verilmektedir.

  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Düzce Hakkında
Nüfus:
210,127
Yüzölçümü:
2.592,95 km²
Plaka:
81
Telefon kodu:
(380)
Otogar:
Düzce Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.