Yolcu Sayısı
1

Gökbey Seyahat Otobüs Bileti

Gökbey Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresSaraykent mh. Yeni Otogar sk. No:3/E Antakya Hatay
  • Müşteri Servisi0552 605 6011
  • İnternet Sitesigokbeyseyahat.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Gökbey Seyahat


Çok İyi
100 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Hatay'ın yeni firması Gökbey turizm. Hayırlı Olsun

Gökbey Seyahat Hakkında


Gökbey Seyahat otobüs firmasI küçük bir çevre merkezli kurulmuş olup buradan başlattığı seferleri ile yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir. Firma günübirlik olarak , “kendi bulunduğu alan içerisinde” yerel merkezli seferleri ile hareket halinde bulunmaktadır. Gökbey Seyahat otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulup, kurulduğu bölgenin yolcu taşımacılığı alanında önder bir firması haline gelmeyi hedeflemektedir. Yıllar boyunca sürdürdüğü çalışma faaliyetleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile öncelikle kendi bölgesinde alanında belirli standartları yakalamayı başaran firma gelişimini ilkelerinden ödün vermeden sürdürmeye devam etmektedir. Özellikle kurulduğu bölgenin ulaşım ihtiyacının karşılanması için yatırım ve yaptırımlarda bulunan firma bu anlamda uygun fiyatlı otobüs bileti imkanları sağlayarak söz konusu güzergah dahilinde yolculara hizmetlerini ulaştırmayı hedeflemektedir.
Gökbey Seyahat otobüs firması çalışmalarını sürdürerek yaygınlaşmayı hedeflediği için ulaşım ağını ve şube merkezlerini giderek daha yaygın bir hale getirmektedir. Gökbey Seyahat firmasının günümüzde, “Selendi, Kula, Salihli, Ahmetli, Turgutlu, İzmir, Manisa, İstanbul” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Ulaşım ağını geliştirmeyi hedefleyen firmanın gün içerisinde güzergahları doğrultusunda uygun ücretli seferleri bulunmaktadır. Yolcularının kendilerine karşı duyduğu güveni korumanın en etkin yollarından birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan Gökbey Seyahat otobüs firması bu alandaki yetkinliğini korumak ve geliştirmek adına temel yatırım ve yaptırımlarını öncelikli olarak filosunda bulunan araçların güncellenmesine ve personelinin eğitim ve gelişim süreçlerine adamaktadır.
Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Gökbey Seyahat otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Türkiye’nin her yerinden en uygun Gökbey Seyahat otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr