neredennereye.com, Kale Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Kale Seyahat Otobüs Bileti

Kale Seyahat
Kale Seyahat
 

neredennereye.com,
Kale Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kale Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kale Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kale Seyahat

0850 811 5959
Büyük İstanbul Otogarı No:139-140 İstanbul
0212 658 01 58 - 59

Kale Seyahat otobüs bileti almak istiyorsanız başka sitelerde zaman kaybetmenize gerek yok. NeredenNereye.com’da otobüs biletlerinizi güvenle satın alabilir, firma hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Firma sayfasına gelerek; biletlerini sitemizden alarak seyahat etmiş olan yolcuların yorum ve değerlendirmelerini de okuyabilirsiniz.. Seyahatiniz sonrasında aldığınız hizmetlerle ilgili olarak siz de firmayı puanlayabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz. Kale Seyahat İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Denizli illeri başta olmak üzeri birçok il ve ilçeye otobüs seferi düzenliyor. Bu bölgelere yolculuk yapacaksanız firma ihtiyaç duyduğunuz tüm konforları ayağınıza getiriyor. Ulaştığınız şehirlerde otogarlardan şehir içinde farklı noktalara gitmek için firmanın özel servislerinden de yararlanmanız mümkün. Sitemize gelerek seyahat edeceğiniz şehir için otobüs bileti sorgulama işleminizi bu firmadan yaparak yolculuğunuz için ilk adımı atmış olacaksınız.


Kaliteli bir hizmet vermeyi misyon edinen otobüs şirketi her daim yenilikçi yapısı ile lüks bir yolculuk yapmanıza yardımcı oluyor. Araçların özelliklerine bakıldığında ise kişiye özel televizyon, uydu kanalı ve internet bağlantısı özellikleri bulunuyor.


Farklı seyahat güzergahlarında en uygun fiyatları bulabileceğiniz sitemiz üzerinden sorgulama yapmak için yapmanız gereken çok basit. Üst kısımda bulunan arama kısmına seyahat edeceğiniz iki şehri ve seyahat tarihinizi ekleyerek sizin için en uygun seferleri listeleyebilirsiniz. Seferler arasından seçiminizi yaptıktan sonra kolaylıkla ve anında bilet alımınızı gerçekleştirirsiniz. Dilediğiniz yerden tüm bu işlemleri akıllı cihazlarınızla da yapabilirsiniz. Bunun için gerekli olan uygulamamızı AppStore ve Google PlayStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

100 üzerinden
78Puan
71%
0%
0%
0%
29%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Süper" Misafir
Gerçekten dört dörtlüksünüz ilk kez bir firmayı tavsiye etmek için yazıyorum.
"Güzel" Misafir
İlk kez kullandım fakat bir sorun yaşamadım. Araç kokuları çok güzel
"Teşekkür..." Misafir
Trafikten dolayı diğer otobüsüme yetişememe durumum vardı.Bu süre içerisinde muavininiz diğer otobüsün şöförüyle sürekli iletişim içinde olup bana çok yardımcı oldu.Kendisine sizler aracılığıyla da teşekkürlerimi iletiyorum.İyi çalışmalar...
"Çanakkale" Beytullah
Çanakkaleden geçiyorsunuz ama neden çanakkale de vezne açmıyorsunuz?
Çanakkale den internet üstü bilette alamıyoruz?
"" oğuz özcan
çünkü bilet fiyatları sitede yazmıyo