Yolcu Sayısı
1

Kale Seyahat Otobüs Bileti

Kale Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresAyazpaşa Mah. Otogar İçi 6/L SARAY Tekirdağ
  • Müşteri Servisi0850 811 5959 / 0 (282) 768 19 59
  • İnternet Sitesiwww.kaleseyahat.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

80 %
Toplam Yorum Sayısı (6)
Kale Seyahat


Çok İyi
75 % (6)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
25 % (2)

"Yenilenmiş"

Kale seyahat baştan sona yenilenmiş. Hem araçları, hem hizmet kalitesinden memnun kaldım. Umarım böyle devam eder.

"Süper"

Gerçekten dört dörtlüksünüz ilk kez bir firmayı tavsiye etmek için yazıyorum.

"Güzel"

İlk kez kullandım fakat bir sorun yaşamadım. Araç kokuları çok güzel

"Teşekkür..."

Trafikten dolayı diğer otobüsüme yetişememe durumum vardı.Bu süre içerisinde muavininiz diğer otobüsün şöförüyle sürekli iletişim içinde olup bana çok yardımcı oldu.Kendisine sizler aracılığıyla da teşekkürlerimi iletiyorum.İyi çalışmalar...

"Çanakkale"

Çanakkaleden geçiyorsunuz ama neden çanakkale de vezne açmıyorsunuz? Çanakkale den internet üstü bilette alamıyoruz?

Kale Seyahat HakkındaKale Seyahat, 1975 yılında Tamer Çınar tarafından kurulduğu günden bu yana sürekli olarak düzenli çalışması, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerine verdiği özenle yolcu taşımacılığı sektöründe söz sahibi olmuş bir firmadır. Yerel bir noktada otobüs işletmeciliği yapan ve firmanın asıl kurucusu olarak nitelendirilebilecek olan Metin Çınar’dan aldığı mirası her geçen gün geliştiren Tamer Çınar, Kale Seyahat otobüs firmasının günümüzdeki haline gelmesinde etkili olmuştur.

2012 tarihinde hızlı bir çıkış yakalayan firma gücünü her geçen gün arttırarak devam etmektedir. Kale Seyahat kaliteli hizmeti önceliğine almıştır. Kale Seyahat konforlu araçları, kaliteli personelleri ve geniş hizmet ağı ile müşteri memnuniyetini ön planda olmayı başarmıştır.

Kale Seyahat otobüs firmasının kuruluşundan günümüze, en önemli tarihlerinden biri de 2012 yılıdır. Firma bu tarihte 2 milyon yolcu kapasitesine ulaşmayı başararak Türkiye’nin büyük otobüs firmaları arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Ancak, prensibleri dahilinde çalışma yaşamında adımlar atmaktan vazgeçmeyen Kale Seyahat yolcu sayısı bugün bu rakamdan çok daha fazladır. 1975"te Vize, Saray ve Çerkezköy"den İstanbul"a başlayan yolculuğunda yurt içinde Bursa, Yalova, Eskişehir, Kütahya, Ankara, İzmir, Aydın, Nazilli, Çanakkale, Denizli illeri başta olmak üzere yüzlerce ilçeye ulaşan Kale Seyahat isim hakkını 2020 yılında Grand Vizyon Turizmin de sahibi olduğu Cemal Ali Rıza Çelebi’ye devretmiştir.

Çalışma yaşamında sergilediği bu olumlu grafiğin ardından Kale Seyahat, Trakya’yı Ege, İç Anadolu, Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerine bağlayan en büyük firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Yerel bir işletme olarak çalışma yaşamına başlayan kale seyahat otobüs firması günümüzde, “Ankara, Aydın, Didim, Kuşadası, Nazilli, Söke, Akçay, Altınoluk, Balıkesir, Edremit, Bartın Kemer, Bartın Otogar, Bartın Yalı, Kozcağız, Yenipazar, Bolu (Mengen), Bursa, Denizli, Düzce, İstanbul, Avcılar, Beşiktaş, Beylikdüzü, Camlıkahve, Çapa, Cevizli, Gaziosmanpaşa, Gazi Mah, Gültepe, Güneşli, Güzelyalı, Harem, İkitelli, Alibeyköy, Dudullu, Kadıköy, Kartal, Kavacık, Kayışdağı, Maltepe, Mecidiyeköy, Okmeydanı, Sanayi, Sarıgazi, Silivri, Şişli, Sultan Çiftliği, Taksim, Tepeüstü, Ümraniye, Üsküdar, Yenibosna, Yeşilpınar, Yıldız Tabya, İzmir, Kırklareli, Babaeski, Lüleburgaz, Vize, Kocaeli, Gebze, Muğla, Bodrum, Marmaris, Sakarya, Tekirdağ, Zonguldak” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ile yolcularına hizmet sunmaktadır.

1975 yılında Trakya merkezli olarak kurulan Kale Seyahat otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Kale Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Kale Seyahat otobüs firması, 0850 811 59 59 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Kale Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır.

Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Kale Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Kale Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Kale Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr