Yolcu Sayısı
1

Lüks Amasya İtimat Otobüs Bileti

Lüks Amasya İtimat

Firma Hakkında

  • AdresOtobüs Terminali No: 4 Taşova
  • Müşteri Servisi0 (358) 312 24 85
  • İnternet Sitesiwww.luksamasyaitimat.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

75 %
Toplam Yorum Sayısı (14)
Lüks Amasya İtimat


Çok İyi
44 % (7)
İyi
25 % (4)
İdare Eder
6 % (1)
Kötü
13 % (2)
Çok Kötü
13 % (2)

"Tavsiye"

Eskiden de iyiydi hala öyleler. 6 ayda bir kullanıyorum mesleğimden dolayı daha bir günden bir güne kötü bir yolculuk geçirdiğimi bilmem. Boşa macera aramayın derim ve tavsiye ederim

"Rahat ve güzel"

Keyifli ve rahat bir yolculuk oldu, emeği geçenlere teşekkürler. İkramlar daha arttırılmalı. Beğendim.

"Saçma bir güzergah"

Şoför bey saolsun istanbul anadolu yakasının tüm mahallerini gezdirdi bize!

Gayet güzel bir yolculuk oldu

"lüks amasya itimat "

merhaba değerli yolcularımız ve sayfa kullanıcıları biz lüks amasya itimat firması olarak 1985'den günümüze herzaman yeniliğin kalitenin ve güvenin adresi olmak için yoğun çaba gösteriyoruz sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için istek şikayet ve önerilerinizi lütfen amasyaitimat@hotmail.com dan veya 0358 312 12 21 nolu telefondan bizlere bildirmenizi rica ediyoruz...firmamızla hiç seyahat etmeden sadece karalama kampanyası yapmak için msj yazan arkadaşlar son model araçlarımızla sizleri rahatsız ettiğimizin farkındayız ve nedense bundan çok memnunuz...

Lüks Amasya İtimat Hakkında

Amasya, Karadeniz bölgesinin iç kesimlerinde bulunan ilidir. Dağlarla çevrili olan bu ilde turizm denildiğinde akla gelen Öncü firmalardan bir tanesi de lüks Amasya itimat turizmdir. Kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen bir firmadır.
Lüks Amasya İtimat Turizm Hakkında
20.06.1986 senesinde toplam 11 adet otobüsü ile faaliyete geçmiştir. Amasya merkezli bir otobüs firmasıdır. Karayolu insan taşımacılığında Karadeniz bölgesinde sunduğu kaliteli hizmeti ile birçok insanın tercih ettiği bir şirkettir. Sürekli kendini yenilemeye yönelik politikasıyla beraber sektörün en iyisi olma yönünde çalışmalar yapmaktadır.
Lüks Amasya İtimat Turizmin Vizyonu ve Misyonu
Koşulsuz müşteri memnuniyetini müşterilerin istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak, müşterilerin beklediği hizmetten daha fazlasını onlara vererek sağlamak, müşterilerin zamanlarına ve haklarına saygılı olmak, firma bünyesinde çalışanların haklarını korumak, müşterilerin can ve mal güvenliğini koruyarak gözetmek, yaptığı çalışmaları doğaya ve çevreye saygılı olarak yapmak firmanın vizyonudur.
Yurt içinde yaptığı insan taşımacılığında yüksek standartlarda kaliteli hizmet sunarak yenilikleri takip eden bir firma olmak ve güvenilir tercih edilir şirketleri arasında yer almak firmanın misyonudur.
Lüks Amasya İtimat Turizmi Kalite Politikası
Günümüzün getirdiği kalite anlayışı doğrultusunda işini seven, güler yüzlü personel ve müşteri memnuniyeti kazanmak amacıyla yapılan hizmetler ile, lüks Amasya itimat turizmi tercih etmiş yolcuların kendilerine özel hissetmelerini sağlamak. Huzur içerisinde günümüz teknolojisinin getirdiği tüm imkanları kullanarak yolcuların rahat bir seyahat geçirmelerini sağlamak firmanın kalite politikasıdır.
Lüks Amasya İtimat Turizm'in Seyahat Esnasında Sunduğu Hizmetler
Güvenli seyahatler için tercih edilen lüks Amasya itimat turizm yolcularına Ferdi kaza koltuk sigortası yapmaktadır. Otobüslerde hız sabitleyici bulunmaktadır. Firma yolcularına kişiye özel televizyon olanağı sunmaktadır. Bu televizyonlar ile uzun yolculuklarınız ile keyifli hale gelecektir. Otobüslerde bulunan klimalar ile istediğiniz ideal sıcaklığı da yolculuk geçirmeniz sağlanacaktır. Yolculuk esnasında ilgili personel tarafından yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır. Yolcuların rahatlığı için dizayn edilmiş ergonomik koltuklar ile konforlu bir yolculuk sizleri beklemektedir.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr