scorecardresearch
neredennereye.com, Ali Osman Ulusoy firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ali Osman Ulusoy

 

neredennereye.com,
Ali Osman Ulusoy
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ali Osman Ulusoy Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ali Osman Ulusoy
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ali Osman Ulusoy

Atatürk Alanı No:1 61100 TRABZON Trabzon
0462 (0462) 325 22 01 - 95 68 - 21 23

Ali Osman Ulusoy Turizm Hakkında


Ulusoy turizm şirketi hiç şüphesiz ki Türkiye’de ulaşım ve taşımacılık sektöründe en öncü isimlerin başında gelmektedir. Ali Osman Ulusoy Turizmin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Ali Osman Ulusoy 1949 yılında taşımacılık işlerinin merkezini Of’tan Trabzon’ taşıyarak büyüme anlamında ki ilk adımlarını atmıştır. Taşımacılık ve ulaşım işlerine sadece iki otobüsle başlamış daha sonra geniş yelpazeli bir araç filosuna çevirmiştir. Ali Osman Ulusoy Turizm 1958 yılından sonra dünyaca ünlü araba ve otobüs firmalarından olan Mercedes- Benz markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır. 1957 ‘den itibaren ise bugünkü Ulusoy Kollektif Şirketi olan Ali Osman Ulusoy ve ortağının temelleri atılarak günümüzde ulaşım ağı içinde öncü isimler arasına adını yazdırmıştır.


Ali Osman Ulusoy Turizm Misyon ve Vizyonu


1949 yılından itibaren ihtiyaçları, hayalleri ve istekleri birleştirerek sürekli gelişim göstermek.


“Geçmişten bugüne güvenli ulaşım” sloganıyla yıllarca olduğu gibi bugün ve gelecekte de güvenli ulaşımın öncüsü olmak.


Yolcularına ulaşım sektörü içinde rahat, konforlu, kaliteli, güvenli ve keyifli bir yolculuk sunmak.


Rekabeti diğer ulaşım firmalarıyla değil en iyisi olabilmek için kendisiyle veren bir firma olmak. Her gün daha iyi hizmet için anlayışıyla çalışmalarına devam etmek.


Araçlarını ve hizmetlerini günün koşullarına göre en modern koşullarda sağlamak.


Ali Osman Ulusoy Turizmin Müşterilerine Sunduğu Hizmetler


2+1 araç seçeneğiyle yalnız yolculuk yapmayı seven yolcular için geniş imkanlar sunmaktadır. 


Araç içinde yer alan koltuklar müşterilerin rahatlığı en üst düzeyde yaşamaları için özel olarak dizayn edilmiştir. 


Koltuklar arasındaki mesafelerin uzak olması sebebiyle yolcular istedikleri düzeyde koltuklarını yatırabilir ve isteğe göre konforlu koltuklarda uyuyarak yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ön koltukların arka alt kısmında bulunan özel ayak koyma aparatlarıyla ayaklarınızın rahat olmasını sağlamaktadır.


Gece yolculuğunu seven ve yolculuk sırasında kitap okumayı seven yolcular için kişisel ışıklarla size keyifli bir yolculuk geçirme imkanı sunmaktadır.


Ali Osman Ulusoy Turizmin Şubeleri


Ankara                                       İzmir                                      Rize


Antalya                                      Zonguldak                             Bayburt


Bursa                                         Giresun                                  Erzurum


İstanbul                                     Trabzon                                  Samsun vb.


Firma, 2008 yıllında kurulan kurulduğu günden bu yana müşterilerine yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunmakta olan, yolcu taşımacılığı sektöründe yer alan bir firmadır. Kurulduğu günde olan yerel hedeflerini her geçen gün ulusal olmak yolunda ilerleten ve bunun için belirlediği önce insan ilkesi kapsamında yer alan hedefleri doğrultusunda, çalışan, gelişen ve gelişmeye devam eden otobüs firmasıdır. Yatırımda bulunduğu yolcu taşımacılığı sektöründe hedefleri doğrultusunda, misyon, vizyonunu gerçekleştirmek için kendi bünyesi içerisinde güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş otobüs firmasıdır. Şirket, Ulusoy grubunun yolcu taşımacılığı sektörüne 2008 yılında girerek yaptığı genç bir yatırımdır. 


Şirket, Ulusoy Atlas D2 ve kollektif olarak B2 yetki belgesine sahiptir. Zaman içerisinde her daim müşterilerinin memnuniyetini üst seviyelere taşımayı amaçlayan şirket, bunun için filosunda barındırdığı otobüslerini teknik donanım ve kalifiyeli hizmet personeli açısından geliştirmeye devam etmektedir. Kuruluş turizm sürücüleri ile Türkiye içinde ve Türkiye’den hareketli Yurt Dışı Tur ve çok çeşitli organizasyonlar için ulaşım sağlamaktadır. Firma, şu alanlarda hizmet vermektedir: “Yurt içi kültür turları, okul turları, özel turları, havaalanı ve otel transferleri, kongre, seminer ve bayi organizasyonları, kayak turları, Anadolu turları vb.


Firma, “Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Çorum, Düzce, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Rize, Samsun, Sinop” gibi birçok ulaşım noktasına seferleri bulunmaktadır. 

Ali Osman Ulusoy iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Ali Osman Ulusoy bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Sakarya - Ordu 78 TL
Samsun - Trabzon 37 TL
Trabzon - Terme 30 TL
Tirebolu - Terme 30 TL
Görele - Terme 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
76Puan
32%
36%
17%
11%
4%
Toplam Yorum Sayısı (32)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Otobüste ki en güzel şey hizmet eden kişidi herkesle iyi davrandı ahlaklı biridi bundan sonra sizden bilet alıyorum
"Yolculuk" Misafir
çok iyi teşekkürler
"" Misafir
Trabzondan ankaraya kadar bütün durakları ugradik hatta yolda durup yolcu bekledik aşırı kar olmasına rağmen hız yaptığı yerlerde oldu
"" Misafir
Güzel tavsiye ederim ama daha iyisi olabilir
"Ordu - Ankara 28.10.2016 23:10" Misafir
Mükemmeldi. Çok rahattı. Gözümü kapattım, açtığım anda aştideydim
"Yolculuk sırasında " Misafir
Çok güzel bir yolçuluk yaptım
"Iyi " Misafir
2+ 1 otobustu.baya konforluydu.ama muavinlerin daha guleryuzlu olmasi gerek
"" Misafir
Çok rahat bir yolculuk oldu
"Yolcu" Misafir
Kaliteli bir yolculuk yapabilmek için koltuklar arasındaki mesafenin biraz daha fazla olması gerekir.Zira öndeki yolcu koltuğunu yatırdığında sıkıntı yaşanıyor yada siz arkadaki yolcu rahatsız olacağı için koltuğunuzu yatıramıyorsunuz.Bu konuda firmaların bir suçu olmayabilir belki otobüs standartları vardır onu bilemem ama o zaman otobüslerin üretiminde bir değişiklik şart demektir.Seyahat ettiğimiz aracın koltukları rahattı fakat mesafe nedeniyle konforumuz yoktu sıkıntı vardı.Bunu yalnızca paylaşmak istedim. Teşekkürler
"Ulusoy" Misafir
Ilginc olan suki muavin perdeyi acmama izin vermedi.cikinca tekrar takilamiomus.bileydim uyku maskesi alirdim yanima.nobetten cikmistim isik yuzunden gram uyuyamadim