neredennereye.com, Ali Osman Ulusoy firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ali Osman Ulusoy

Ali Osman Ulusoy
 

neredennereye.com,
Ali Osman Ulusoy
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ali Osman Ulusoy Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ali Osman Ulusoy
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ali Osman Ulusoy

Atatürk Alanı No:1 61100 TRABZON Trabzon
0462 (0462) 325 22 01 - 95 68 - 21 23

Ali Osman Ulusoy Turizm Hakkında


Ulusoy turizm şirketi hiç şüphesiz ki Türkiye’de ulaşım ve taşımacılık sektöründe en öncü isimlerin başında gelmektedir. Ali Osman Ulusoy Turizmin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Ali Osman Ulusoy 1949 yılında taşımacılık işlerinin merkezini Of’tan Trabzon’ taşıyarak büyüme anlamında ki ilk adımlarını atmıştır. Taşımacılık ve ulaşım işlerine sadece iki otobüsle başlamış daha sonra geniş yelpazeli bir araç filosuna çevirmiştir. Ali Osman Ulusoy Turizm 1958 yılından sonra dünyaca ünlü araba ve otobüs firmalarından olan Mercedes- Benz markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır. 1957 ‘den itibaren ise bugünkü Ulusoy Kollektif Şirketi olan Ali Osman Ulusoy ve ortağının temelleri atılarak günümüzde ulaşım ağı içinde öncü isimler arasına adını yazdırmıştır.


Ali Osman Ulusoy Turizm Misyon ve Vizyonu


1949 yılından itibaren ihtiyaçları, hayalleri ve istekleri birleştirerek sürekli gelişim göstermek.


“Geçmişten bugüne güvenli ulaşım” sloganıyla yıllarca olduğu gibi bugün ve gelecekte de güvenli ulaşımın öncüsü olmak.


Yolcularına ulaşım sektörü içinde rahat, konforlu, kaliteli, güvenli ve keyifli bir yolculuk sunmak.


Rekabeti diğer ulaşım firmalarıyla değil en iyisi olabilmek için kendisiyle veren bir firma olmak. Her gün daha iyi hizmet için anlayışıyla çalışmalarına devam etmek.


Araçlarını ve hizmetlerini günün koşullarına göre en modern koşullarda sağlamak.


Ali Osman Ulusoy Turizmin Müşterilerine Sunduğu Hizmetler


2+1 araç seçeneğiyle yalnız yolculuk yapmayı seven yolcular için geniş imkanlar sunmaktadır.  Araç içinde yer alan koltuklar müşterilerin rahatlığı en üst düzeyde yaşamaları için özel olarak dizayn edilmiştir.  Koltuklar arasındaki mesafelerin uzak olması sebebiyle yolcular istedikleri düzeyde koltuklarını yatırabilir ve isteğe göre konforlu koltuklarda uyuyarak yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ön koltukların arka alt kısmında bulunan özel ayak koyma aparatlarıyla ayaklarınızın rahat olmasını sağlamaktadır. Gece yolculuğunu seven ve yolculuk sırasında kitap okumayı seven yolcular için kişisel ışıklarla size keyifli bir yolculuk geçirme imkanı sunmaktadır.


Firma, 2008 yıllında kurulan kurulduğu günden bu yana müşterilerine yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunmakta olan, yolcu taşımacılığı sektöründe yer alan bir firmadır. Kurulduğu günde olan yerel hedeflerini her geçen gün ulusal olmak yolunda ilerleten ve bunun için belirlediği önce insan ilkesi kapsamında yer alan hedefleri doğrultusunda, çalışan, gelişen ve gelişmeye devam eden otobüs firmasıdır. Yatırımda bulunduğu yolcu taşımacılığı sektöründe hedefleri doğrultusunda, misyon, vizyonunu gerçekleştirmek için kendi bünyesi içerisinde güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş otobüs firmasıdır. Şirket, Ulusoy grubunun yolcu taşımacılığı sektörüne 2008 yılında girerek yaptığı genç bir yatırımdır.


Şirket, Ulusoy Atlas D2 ve kollektif olarak B2 yetki belgesine sahiptir. Zaman içerisinde her daim müşterilerinin memnuniyetini üst seviyelere taşımayı amaçlayan şirket, bunun için filosunda barındırdığı otobüslerini teknik donanım ve kalifiyeli hizmet personeli açısından geliştirmeye devam etmektedir. Kuruluş turizm sürücüleri ile Türkiye içinde ve Türkiye’den hareketli Yurt Dışı Tur ve çok çeşitli organizasyonlar için ulaşım sağlamaktadır. Firma, şu alanlarda hizmet vermektedir: “Yurt içi kültür turları, okul turları, özel turları, havaalanı ve otel transferleri, kongre, seminer ve bayi organizasyonları, kayak turları, Anadolu turları vb.


Firma, “Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Çorum, Düzce, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Rize, Samsun, Sinop” gibi birçok ulaşım noktasına seferleri bulunmaktadır.
Ali Osman Ulusoy otobüs bileti fiyatları, Ali Osman Ulusoy iletişim ve telefon numaraları, Ali Osman Ulusoy otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Giresun - Ünye 25 TL
Trabzon - Samsun 45 TL
İstanbul - Trabzon 135 TL
Ankara - Ünye 75 TL
Ankara - Çarşamba 55 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
74Puan
32%
31%
18%
11%
9%
Toplam Yorum Sayısı (59)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Ali Osman Ulusoy firması ile 4.10.2018 tarihinde Havza-Ankara Yolculuğu Hakkında" Misafir
Güzel bir yolculuk yaptım.
Teşekkür ederim.
----
* Aynı gün Trabzon'da ve Rize'de metrekareye 100 kg düşen yağışın ardından oluşan sel baskını felaketini ve maalesef
* Batman-Gercüş'de sekiz delikanlı askerimizin şehid düştüğününü öğrendik.Allah rahmet eylesin. Dr. Said Dağdaş
"İkram veril di" Misafir
Sırf bu yüzden düşük puan ve tercih etmeyeceğim
"Y" Misafir
Genel hizmet güzel ancak yolcular sıkıntılı
"Koltuklar hiç rahat değil " Misafir
Koltuklarda yolcular boyu 150 baz alınmış 175 boyunda biri olarak hiç rahat edilmiyor
"Hedefe zamaninda varmadi" Misafir
10.30 saatlik samsun-erzurum arasi otobus yolculugu 12.15 dk ya bitti
Ozellikle samsun -trabzon arasinda asiri derecede oyalaniyor ilce ilce hatta sahsa ozel yolcu toplayarak gidiyor
"Muavin sorunu " Misafir
Adamdan litrelik su istedik bardakla tek tek veriyor, sanki suyu alıp satacam
"Zamana uyum yoktu" Misafir
Tahmini varış saatından 2 saat geç vardık.
"Değerlendirme" Misafir
Otobüsün özelliklerine bakarak bilet aldım güya her özellik vardı ama WiFi yoktu ve ya açmadılar tvde sinyal yoktu olduğu zamanlar sürekli karıncalı gösteriyordu servis de 17saatlik yolculukta sadece 3kere oldu fakat çöplerin alınması daha da aksatıldı aynı ücreti kamberoğluna da verdiğim halde orada çok rahattım
"" Misafir
wifi vardı fakat internet yoktu
"10 saatte ankara" Misafir
Saat 15.00 te Antalya'dan bindiğimiz araba Ankara Söğütözü'ne A.O.Ulusoy terminaline girdiğinde saat 01.00 di. gelene kadar perişan olduk. Araba Trabzona devam ediyordu. Trabzona gitmeleri herhalde bir 12 saat daha sürmüştür. traktöre binsek daha çabuk gelirdik.Klimalar soğutmuyordu önce piştik. terminalde neden geç kaldınız diyenlere trafik var dedi şöför ama 50 den yukarı çıkmadı desem yeridir.

1 2 3 4 5 6 sonraki yorumlar >