Yolcu Sayısı
1

Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti

Ali Osman Ulusoy

Firma Hakkında

  • AdresAtatürk Alanı No:1 61100 Trabzon
  • Müşteri Servisi0850 532 88 88 / 0 (462) 325 2201
  • İnternet Sitesialiosmanulusoy.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

74 %
Toplam Yorum Sayısı (62)
Ali Osman Ulusoy


Çok İyi
33 % (67)
İyi
31 % (62)
İdare Eder
18 % (36)
Kötü
10 % (21)
Çok Kötü
8 % (17)

yolculuğumdan memnun kaldım herhangi bir problem yaşamadım

"ilk defa"

Çok memnun kaldım özellik muavinin tavrı çok iyiydi. Hem mesafeli hem de çok ilgiliydi bu yüzden çok teşekkür ederim.

Ali Osman Ulusoy firmasının araç ve şoförleri gayet iyi olduğu için sürekli onu tercih ediyor, yakinlarimada tavsiye ediyorum. Teşekkürler

"Ali Osman Ulusoy firması ile 4.10.2018 tarihinde Havza-Ankara Yolculuğu Hakkında"

Güzel bir yolculuk yaptım. Teşekkür ederim. ---- * Aynı gün Trabzon'da ve Rize'de metrekareye 100 kg düşen yağışın ardından oluşan sel baskını felaketini ve maalesef * Batman-Gercüş'de sekiz delikanlı askerimizin şehid düştüğününü öğrendik.Allah rahmet eylesin. Dr. Said Dağdaş

"İkram veril di"

Sırf bu yüzden düşük puan ve tercih etmeyeceğim

Ali Osman Ulusoy Hakkında

Ali Osman Ulusoy Turizm Hakkında

Ulusoy turizm şirketi hiç şüphesiz ki Türkiye’de ulaşım ve taşımacılık sektöründe en öncü isimlerin başında gelmektedir. Ali Osman Ulusoy Turizmin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Ali Osman Ulusoy 1949 yılında taşımacılık işlerinin merkezini Of’tan Trabzon’ taşıyarak büyüme anlamında ki ilk adımlarını atmıştır. Taşımacılık ve ulaşım işlerine sadece iki otobüsle başlamış daha sonra geniş yelpazeli bir araç filosuna çevirmiştir. Ali Osman Ulusoy Turizm 1958 yılından sonra dünyaca ünlü araba ve otobüs firmalarından olan Mercedes- Benz markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır. 1957 ‘den itibaren ise bugünkü Ulusoy Kollektif Şirketi olan Ali Osman Ulusoy ve ortağının temelleri atılarak günümüzde ulaşım ağı içinde öncü isimler arasına adını yazdırmıştır.

Ali Osman Ulusoy Turizm Misyon ve Vizyonu

1949 yılından itibaren ihtiyaçları, hayalleri ve istekleri birleştirerek sürekli gelişim göstermek.

“Geçmişten bugüne güvenli ulaşım” sloganıyla yıllarca olduğu gibi bugün ve gelecekte de güvenli ulaşımın öncüsü olmak.

Yolcularına ulaşım sektörü içinde rahat, konforlu, kaliteli, güvenli ve keyifli bir yolculuk sunmak.

Rekabeti diğer ulaşım firmalarıyla değil en iyisi olabilmek için kendisiyle veren bir firma olmak. Her gün daha iyi hizmet için anlayışıyla çalışmalarına devam etmek.

Araçlarını ve hizmetlerini günün koşullarına göre en modern koşullarda sağlamak.

Ali Osman Ulusoy Turizmin Müşterilerine Sunduğu Hizmetler

2+1 araç seçeneğiyle yalnız yolculuk yapmayı seven yolcular için geniş imkanlar sunmaktadır. Araç içinde yer alan koltuklar müşterilerin rahatlığı en üst düzeyde yaşamaları için özel olarak dizayn edilmiştir. Koltuklar arasındaki mesafelerin uzak olması sebebiyle yolcular istedikleri düzeyde koltuklarını yatırabilir ve isteğe göre konforlu koltuklarda uyuyarak yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ön koltukların arka alt kısmında bulunan özel ayak koyma aparatlarıyla ayaklarınızın rahat olmasını sağlamaktadır. Gece yolculuğunu seven ve yolculuk sırasında kitap okumayı seven yolcular için kişisel ışıklarla size keyifli bir yolculuk geçirme imkanı sunmaktadır.

, 2008 yıllında kurulan kurulduğu günden bu yana müşterilerine yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunmakta olan, yolcu taşımacılığı sektöründe yer alan bir firmadır. Kurulduğu günde olan yerel hedeflerini her geçen gün ulusal olmak yolunda ilerleten ve bunun için belirlediği önce insan ilkesi kapsamında yer alan hedefleri doğrultusunda, çalışan, gelişen ve gelişmeye devam eden otobüs firmasıdır. Yatırımda bulunduğu yolcu taşımacılığı sektöründe hedefleri doğrultusunda, misyon, vizyonunu gerçekleştirmek için kendi bünyesi içerisinde güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş otobüs firmasıdır. Şirket, Ulusoy grubunun yolcu taşımacılığı sektörüne 2008 yılında girerek yaptığı genç bir yatırımdır.

, Ulusoy Atlas D2 ve kollektif olarak B2 yetki belgesine sahiptir. Zaman içerisinde her daim müşterilerinin memnuniyetini üst seviyelere taşımayı amaçlayan şirket, bunun için filosunda barındırdığı otobüslerini teknik donanım ve kalifiyeli hizmet personeli açısından geliştirmeye devam etmektedir. Kuruluş turizm sürücüleri ile Türkiye içinde ve Türkiye’den hareketli Yurt Dışı Tur ve çok çeşitli organizasyonlar için ulaşım sağlamaktadır. Firma, şu alanlarda hizmet vermektedir: “Yurt içi kültür turları, okul turları, özel turları, havaalanı ve otel transferleri, kongre, seminer ve bayi organizasyonları, kayak turları, Anadolu turları vb.

Ali Osman Ulusoy firmasından, “Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Çorum, Düzce, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Rize, Samsun, Sinop” gibi birçok şehre otobüs bileti bulabilirsiniz.

Ali Osman Ulusoy Turizm Otobüs Bileti NeredenNereye.com'da!


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr