Villa Seyahat

Villa Seyahat
 

neredennereye.com,
Villa Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Villa Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Villa Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Villa Seyahat

444 5033
Gazi Mustafa Kemal Bul. 106. Cad. Şehirlerarası Otobüs Terminali No:7  Mersin
0324  238 2696

Villa Seyahat Otobüs Firması Hakkında


Villa Seyahat, 2006 yılında bu yana Mersin merkezli olarak çalışma yaşamına başlamış ve kendisine belirlediği hedefler doğrultusunda yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’nin önemli otobüs firmalarından bir tanesidir. Villa Seyahat firması yerel bir işletme olarak kurulup, çalışma yaşamına başladığı dönemde oldukça küçük bir alan içerisinde sayılı otobüsü ile hizmet sağlıyor olsa da zaman içerisinde gösterdiği gelişim ile birlikte yolcu sayısını ve araç sayısını arttırarak çalışma yaşamına devam etmiştir. Hizmet sektörü içerisinde faaliyet gösteren bir firma olarak yolcularının kendilerine karşı oluşturduğu güveni korumanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan firma ülkenin farklı noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ve araç içi personelleri ile daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek bunu sağlamıştır. Türkiye içerisinde zamanla oluşan yolcu sayısını korumak ve kendi alanında yeterli kalitede hizmet sunmak amacını taşıyan firma bu amacı doğrultusunda her geçen gün personel, araç donanımı, kullanıcı deneyimi alanlarında kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Villa Seyahat Otobüs Bileti 

Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana gelişerek büyümeye devam eden Villa Seyahat otobüs firması, hizmet sağladığı kişi sayısını genişletmek için her geçen ulaşım ağını da genişletmeye devam etmektedir. Villa Seyahat firması bugün, “İzmir, Bursa, Mardin, Manisa, Muğla, İzmit, Sakarya, Adana, Eskişehir, Bilecik, Mersin, Ankara, Antakya, Aydın, Şanlıurfa, Osmaniye, Şırnak, Uşak, Gaziantep, Bolu, İstanbul, Antalya, Aksaray, Denizli, Afyon, Düzce, Konya, Zonguldak, Isparta” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulup, gün geçtikçe büyümeye devam eden firma başta kurulmuş olduğu çevreye destek sağlamak ve onların kendisine sağladıklarının bir karşılığını göstermek adına temel yatırım ve geliştirmelerini ilk olarak bu alana yönlendirmektedir. Günümüzde dünyasında herhangi bir alanda hizmet sağlarken daha geniş kitlelere ulaşım sağlamanın ne denli önemli olduğunun farkında olan firma hizmet kalitesini daha büyük kitlere daha kolay şekilde ulaştırmak üzere günümüz dünyasının olmazsa olmazlarından online hizmet alanına da giriş yapmıştır. Artık en uygun fiyatlı Villa Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.