Yolcu Sayısı
1

Fındıkkale Turizm Otobüs Bileti

Fındıkkale Turizm

Firma Hakkında

  • AdresFatih Cad. Belediye İş Hanı No:711 Bulancak
  • Müşteri Servisi444 28 55 / 0 (454) 318 41 41
  • İnternet Sitesiwww.findikkale.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

79 %
Toplam Yorum Sayısı (57)
Fındıkkale Turizm


Çok İyi
49 % (39)
İyi
23 % (18)
İdare Eder
11 % (9)
Kötü
5 % (4)
Çok Kötü
11 % (9)

Araç oldukça konforluydu koltukları rahat ve temizdi televizyonların hepsi çalışıyordu rahat rahat sallanmadan gidip geldim sadece trafikten dolayı varış süresi biraz üzün sürdü

Hizmetlerini bu şekilde devam ettirmelerini temenni ediyorum.

"Çook Sevdim!"

Yıllardır işim gereği bir sürü firma ile gidip gelirim (buradan isim vermeyeyim) mutlaka ondan ya da bundan bir sorun çıkardı. İlk defa hiçbir sıkıntı yaşamadım. Benim şansıma mı artık firma mı süper bilemiyorum ama bir şans verin bence

"tavsiye ederim"

çalışanlarınız çok iyi insanlar memnun kaldım tavsiye ederim

"Memnun kaldım"

Her zaman çok memnun ayrılıyorum teşekkür ederim

Fındıkkale Turizm Hakkında


Fındıkkale Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Fındıkkale Turizm bilet fiyatları burada!
“Sizi sevdiklerinize kavuşturur”
Fındıkkale Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!
Fındıkkale Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla NeredenNereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.
Şehirlerarası yolculuklar kimi insanlar için oldukça sıkıcı ve yorucudur. Ancak lüks otobüslerle sağlanan yolculuklar sayesinde uzun karayolu seyahatleri daha ferah bir hale getirilmiş durumda. Üstün kalite hizmetiyle karayolu yolculuklarını keyifli bir hale dönüştüren nadir otobüs firmalarından biri. Türkiye’nin pek çok noktasından dilediğiniz yere Fındıkkale Turizm’in üstün kalite ve hizmet anlayışıyla ulaşabilirsiniz. Yapacağınız tüm şehirlerarası yolculuklarınızı Fındıkkale Turizm otobüs bileti alarak gerçekleştirebilirsiniz.
Fındıkkale Turizm Otobüs Biletleri
NeredenNereye.com üzerinden sağlanan alternatiflerle, otogarlardan daha da ucuz bir tarifeyle Fındıkkale Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu sayede uygun fiyata yüksek konforlu bir yolculuk yapmış olacaksınız. Firmanın son model otobüsleri ve otobüslerde bulunan geniş koltuk aralıkları ile rahat bir seyahat geçirebilmeniz mümkün.
Fındıkkale Turizm ile Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Burdur, Bursa, Çorum, Eskişehir, Giresun, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Kocaeli, Manisa, Ordu, Sakarya, Samsun ve Uşak gibi iller arasındaki seferlere göz atabilir ve NeredenNereye.com üzerinden biletinizi satın alabilirsiniz. Giresun Ankara, Ordu Ankara, Çarşamba Ankara, Çorlu Fatsa, Afyon Ankara güzergahları, Fındıkkale Turizm’in en çok sefer düzenlediği rotalardır.
Firma ile yol boyunca sevdiğiniz müzikleri dinleyebilir, film keyfi yapabilir, geniş ve rahat koltuklarda oturma pozisyonunuzu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Şirket, hem güler yüzlü personeli, hem yolcu güvenliğini her şeyin üstünde tutan tecrübeli şoförleri, hem de kaliteli hizmetiyle uzun yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmeyi başarıyor.
Fındıkkale Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız NeredenNereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr