Samsun Otobüs Bileti

Samsun Otobüs Bileti

Samsun Otobüs Biletleri

Samsun Otobüs Bileti Fiyatları

Karadeniz Bölgesi’nin doğa harikası şehirlerinden biri olan Samsun’a gitmek ihtiyacınız olan Samsun otobüs bileti burada. Samsun’a otobüs ile yolculuk yapacaksanız, otobüsünüzün her özelliğini bilmek sizin en doğal hakkınız. Samsun’a sefer düzenleyen Samsun otobüs firmaları, bu firmaların araç özellikleri, rotaları ve fiyatı gibi özellikleri görerek en uygun Samsun otobüs biletini alabilirsiniz. Samsun uçak bileti alımınızı da NeredenNereye.com üzerinden yapabilirsiniz.

Samsun Online Otobüs Bileti

Samsun’a en çok Sinop, Ordu, Çorum, Tokat, Amasya, İstanbul ve İzmit destinasyonlarından otobüs bileti aranıyor. Mesela en çok yapılan yolculuklardan İstanbul’dan Samsun’a günde en az 5 otobüs seferi bulunuyor. Bilet fiyatı ortalama 70 TL gibi fiyat iken yolculuk süresi 12 saattir. İstanbul gibi uzak bir şehirden Samsun’a yolculuk yapacaksanız, araç içi özellikleri en konforlu olan otobüs firmasını seçmenizde fayda var.

Samsun otobüs firmaları Ulusoy ve Varan başta olmak üzere Özkaymak, Kanberoğlu, Lider Turizm, Aydoğan, Lüks Artvin Seyahat, Van Gölü ve Tokat Yıldızı şirketleridir. Otobüsünüz ile Samsun Otogarı’na vardıkta sonra otogarda bulunan ulaşım imkanları ile Vezirköprü, Canik, Bafra, Havza, Salıpazarı gibi birçok ilçeye gidebilirsiniz.


Samsun Otobüs Bileti
Samsun - 5 Günlük Hava Tahmini
23 Tem Pazartesi
açık
29,8 °C
açık
24 Tem Salı
parçalı az bulutlu
28,4 °C
parçalı az bulutlu
25 Tem Çarşamba
parçalı az bulutlu
27,3 °C
parçalı az bulutlu
26 Tem Perşembe
açık
27,1 °C
açık
27 Tem Cuma
orta şiddetli yağmur
28,7 °C
orta şiddetli yağmur