Yolcu Sayısı
1

Kanberoğlu Turizm Otobüs Bileti

Kanberoğlu Turizm

Firma Hakkında

  • AdresDeğirmendere Otogarı No:5 Trabzon
  • Müşteri Servisi0 (462) 325 22 83
  • İnternet Sitesiwww.kanberoglu.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

67 %
Toplam Yorum Sayısı (110)
Kanberoğlu Turizm


Çok İyi
40 % (70)
İyi
14 % (24)
İdare Eder
13 % (22)
Kötü
12 % (21)
Çok Kötü
22 % (39)

"Teşekkürler"

Mecbur kaldığım için bilet aldım ama çok rahat ettim teşekkür ederim.

"Rahatlık ve konfor"

Uzun bir yolculuk süresine rağmen keyifli ve rahat bir seyahat oldu, emeği geçenlere teşekkürler.

"Standart"

Aracin koltuk arkasi tvleri arizali. 8 saatlik yolculukta ikram sıfırdi. Onun haricinde sorun yoktu.

"Yolculuk süresi"

Bilet satış esnasında yolculuk süresinin 5 saat yazmasına karşın yolculuğum 6 saat 10 dakika sürdü. Bu siteden aldığım tüm biletlerde bu böyle oldu. Otobüs firmaları ya da site aleni olarak yalan ve yanlış bilgi vermekte ve müşterileri kandırmaktadır! Gerekli yerlere şikayetlerimi yapacağım.

Kamberogluna tesekkurlerler yolculugumuz vok guzel gecti

Kanberoğlu Turizm Hakkında

Doğu Karadeniz bölgesinde Karadeniz'e kıyısı olan bir ildir Trabzon Karadeniz sahili ile Zigana dağları arasında yer almaktadır. Giresun, Gümüşhane, Bayburt ve Rize'ye komşuluğu bulunmaktadır. Samsun'dan sonra Karadeniz’in ikinci büyük şehridir. Trabzon yeşillikler içerisinde birçok doğal ve tarihi güzelliği bulunduran gezip görülmesi gereken şehirlerdendir. Sümela manastırı ve Uzun göl her sene binlerce turistin ilgi odağı olmaktadır. Trabzon'da bulunan Karadeniz teknik Üniversitesi ile birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Kalabalık bir nüfusa sahip olan bu üniversite öğrencilerin tercih ettiği bir eğitim yuvasıdır. Bu kadar turisti çeken ve öğrencisi bulunan bir kentin otogarı da çok işlektir. Birçok otobüs firması bu şehirde bulunmaktadır. Kanberoğlu turizm ve Seyahat otobüs işletmesi kaliteli ve güvenli yolculuğu ile tercih edilen firmalar arasındadır.

Kanberoğlu Turizm Ve Seyahat Otobüs İşletmesi Hakkında

Karayolunda insan taşımacılığı yapan Trabzon merkezde bir otobüs firmasıdır. Yaşar Temel Kanber tarafından 1969 senesinde faaliyete geçirilmiştir. Konforlu ve huzurlu seyahati benimseyen bu firma Trabzon'dan başlayarak birçok noktaya seyahat imkanı sağlamaktadır.

Bir aile şirketi olarak kurulan Kanberoğulları yolcu seferlerini Trabzon’dan Ankara, İstanbul ve Samsun'a karayolu üzerinden gerçekleştirmiştir. Güler yüzlü personeli şirket bünyesine dahil etmeyi tercih eden bu firma personel çalışmaya başlamadan önce eğitimler vermektedir. Otobüs yolculuğunun liderliğini yapan şoförleri de işinde uzman olmasına dikkat etmektedir. Aile şirketi olan bu firma çalışanlarına da ailenin birer üyesi olarak görmektedir.

Kanberoğlu Turizm Ve Seyahat Otobüs İşletmesinin Misyonu Ve Hedefleri

Ülkemizin her noktasına güvenli ve rahat seyahati kendine misyon edinmiş bir şirkettir. Müşteri memnuniyetini baz alarak Karadeniz bölgesinde sektörünün lideri olma vizyonunu benimsemiştir.

Günümüzün gelişen teknolojisinden yararlanıp müşterilerine bu alanda en iyi hizmeti sunmak, yolcularına sunduğu hizmetin en yüksek kaliteli de olmasına dikkat etmek, Yolcuların haklarına saygılı olmak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı olmak ve her çalışana adil davranmak, kanberoğlu turizmi tercih etmiş olan yolculara beklendiğinin daha üstünde bir hizmet sunmak hedefleri arasındadır.

Şirket olma sorumluluğunu benimseyerek müşterilerinin her türlü isteklerine cevap vermeyi kendisine ilke edilmiştir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr