scorecardresearch

Kanberoğlu Turizm Rize Otobüs Seferleri

Kanberoğlu Turizm Rize Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Kanberoğlu Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kanberoğlu Turizm Rize Şubeleri

Şube
Telefon
Merkez
223 39 39
Otogar
223 39 40
 

neredennereye.com,
Kanberoğlu Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanın şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, fırmanın otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

Rize Kanberoğlu Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Rize Kanberoğlu Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Rize (Merkez) - Merkez 223 39 39
Rize (Merkez) - Otogar 223 39 40
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
20Puan
0%
0%
0%
0%
100%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kesinlikle Kanberoğlunu tercih etmem bir daha" Misafir
Hayatımda böyle berbat bir firma görmedim.Bilet 13:00 daydı. Rize Terminalde beklerken kanberoğlu otobüsü geldi. Bizim otobüs bumu dedik hayır dedi sizinki trabzondan kalkıyor dedi şoför.Biz takip etmesek gelen o otobüs beni almadan gidecekti.Koştura koştura ailemle bile vedalaşmadan 13:00 olmadan hemen yürüdü. Trabzondan başka bir otobüse bindim. 2 saat geç kalktı.Sitenizden online bilet alırken tahmini varış saati yozgata 23:30 yazıyordu. Ama otobüs yozgata gece 02:30 da vardı.yani tahmini varıştan 3 saat sonra.Ondan önce 2 muavin yolcuların gözü önünde yumruklu kavga ettiler.Rezillik rezillik rezillik.Kesinlikle bir daha kanberoğlu hayır...