neredennereye.com, Topçam Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Topçam Turizm Otobüs Bileti

Topçam Turizm
Topçam Turizm Seyahat A.Ş.
 

neredennereye.com,
Topçam Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Topçam Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Topçam Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Topçam Turizm

0850 440 00 60
Cumhuriyet Meydanı Buzluk Sok No:5 Merkez Tokat
0356 214 11 42

Topçam Turizm Hakkında

Topçam Turizm Ankara, Tokat ve İstanbul seferleri ile ulaşım hizmetine başlamış bir otobüs firmasıdır. 1961 yılında kurulan firma giderek büyümüştür. 1972 yılından itibaren sefer sayısı sadece 3 ile olan bu sayıyı 26 ya çıkartmıştır. Bu iller Afyon, Uşak, İzmir, Eskişehir, Bursa, Burdur, Antalya, Alanya, Denizli, Aydın, Muğla, Marmaris, Samsun, Sivas, Kayseri, Niğde, Adana, Mersin, Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa ve Manisa' dır. Firma bu şehirlere her gün karşılıklı olarak seferler düzenlemektedir. Günümüzde ise Türkiye'nin 45 noktasına ulaşım sağlamaktadır. Topçam seyahatin Türkiye'de toplam 250 şubesi bulunmaktadır. 24 araçtan oluşan filosu ve 40 tane servis aracı bulunmaktadır. Topçam Turizm birçok vatandaşımıza da iş olanağı sunmaktadır. Öyle ki Türkiye genelinde 850, Tokat genelinde ise 270 personeli bulunmaktadır. Topçam Turizm kalite politikası seni memnuniyetini sağlayarak müşteri devamlılığını sağlamaktır. En ekonomik fiyatlarla standartların üzerinde bir hizmet sunmayı kendisine görev edilmiştir. Kurulduğu yıldan itibaren ellerini ara vermeksizin iyi hizmeti sunmaktadır. Sektör İçerisinde bulunduğu bölgede birçok ilke imza atmıştır. Topçam Turizmin bünyesinde olan bütün araçlar Öz mal varlığıdır. Bundan dolayı müşterilerine en iyi hizmeti vermek Topçam Turizm için daha kolaydır.

1961 yılında çıktığı ulaşım hizmetinde ilk yaptığı sefer Tokat Ankara Seferidir. Daha sonra ise 1967 yılında da İstanbul seferi düzenlemiştir. Bu seferlerle çıktığı yolda çok yol kat ederek tüm Türkiye'ye ulaşım sağlama imkanı bulmuştur. Köklü bir firma olan Topçam Turizm değişen çağın yapısına ayak uydurarak müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.

Topçam Turizmin Müşterilerine Sunduğu Olanaklar

    Yolculuğu tek başına yapmak isteyen müşteriler için özel olarak dizayn edilmiş 2+1 otobüs seçenekleriyle hizmet vermektedir.

    Ergonomik ve konforlu koltuk ve kol koçakları sayesinde yolcuların rahatları sağlanmaktadır.

    Koltuk arkalarında bulunan ayak koyma yerleri ile ayak sağlığınızı korumakta ve rahatlamasını sağlamaktadır.

    Araç içindeki elektrik prizleri sayesinde her türlü elektronik aletinizi kolayca şarj etme imkanı sunar

    Online bilet sistemi sayesinde müşterilerine şubelere gelmeden bilet alma imkanı sağlar.

    24 saat ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri sayesinde istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

    Ücretsiz şehir içi servisleriyle ulaşım kolaylığı sağlar.

    Ücretsiz ve sınırsız internet sayesinde keyifli bir yolculuk yapmanıza yardımcı olur.


Topçam Turizm Seferleri

1961 yılında kurulan firma, kurulduğu ilk yıl 2 otobüsle Tokat - Ankara ve Ankara - Tokat seferleriyle hizmet vermeye başladı. 1972 yılı itibarıyla sırasıyla, Afyon - Uşak - İzmir - Eskişehir - Bursa - Burdur - Antalya - Alanya - Denizli - Aydın - Muğla - Marmaris - Samsun - Sivas - Kayseri - Niğde - Adana - Mersin - Kahramanmaraş - G.Antep - Şanlıurfa ve Manisa seferlerini açarak hizmetlerine devam ediyor. Bugün Topçam Turizm, Türkiye'nin 45 noktasınsa 250 şubesiyle, 24 araç filosuyla, 40 servis aracıyla Türkiye genelinde 850, Tokat genelinde 270 personeliyle hizmet veriyor. Kalite politikasını sınırsız misafir memnuniyeti sağlamak esası üzerine kuran Topçam, bu politika doğrultusunda güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini sürekli iyileştirmeyi bir görev olarak benimsiyor. Topçam Turizm’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, NeredenNereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Topçam Turizm’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Tokat'tan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Tokat'a Topçam Turizm otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Firma, otogarlardan da hizmet veriyor. Firmanın hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için
NeredenNereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firma, sağladığı internet bağlantısı ile yolcuların cep telefonlarından ya da dizüstü bilgisayarlarından internet erişimi sağlamalarına imkan tanıyor. Geniş ve rahat koltuklarıyla da uzun seyahatlerde, misafirlerinin konforlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor. Topçam'ın araçlarında bulunan koltuk arkası ekran sistemi ile yolcular seyahatleri boyunca isterlerse uydu kanallarını isterlerse sisteme kayıtlı olan filmleri seyredebiliyorlar ve yine sisteme kayıtlı olan oyunları oynayabiliyorlar. Ayrıca bazı araçlarda WC’de bulunuyor. Araçlarda, uygun saatlerde genel televizyon ve video yayını da yapılıyor. Topçam'ın bazı araçlarında Digiturk yayını da bulunuyor. Yolcular bu hizmetlerden yararlanırken, başka yolculara rahatsızlık verilmemesi için otobüs içerisinde kişisel kulaklık da bulunuyor. Şirket, yolculuk sırasında, yine uygun saatlerde genel radyo ve müzik yayını da yapıyor. Yolcular, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de, kendi zevklerine göre müzik dinleme imkanına sahipler.

Topçam, yolculuk öncesi ve yolculuk sonrasında misafirlerine servis hizmeti de sağlıyor. Topçam, tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Şirket, üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Topçam, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden firma, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Tokat'ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Topçam Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
74Puan
49%
13%
13%
11%
15%
Toplam Yorum Sayısı (32)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şikayetçiyim. " Misafir
Erken geçip aramadan gitmişler. Arıyoruz terminali bekleyin abla geliyorlar diyor. Yarım saat boşuna beklediler. Geçen seferde yaşlı amcayı mola da unuttular. 1 yıldız bile çok
"" Misafir
Güzeldi ah birde kolanya dökmeseler astımı olan insanları düşünseler .
"" Misafir
YOLCU
"Aynen devam" Misafir
Sadece yolcu indi bindilerde dikkat edilse mükemmel firma herkese tavsiye ederim.On numara 5 yıldız firma Topçam'dan şaşmayın adı öyle şaşalı anılmaya bilir lakin kalitesi memnuniyeti yaşanarak varılacak bir haz olmuş bu firma çok harikulade yaklaşımlar ve iletişim kurma şekli var müşterisiyle.En az bir kez seyahat öneririm .
"Güzergah hatası" Misafir
Kayseri'den Samsuna gitmek için bu firmayı kullandım. Güzergaha baktığımda süreye 6 saat yazıyordu ama Sivas aktarmalı ise 9 saat yazar.
6 saat yazınca bileti aldım. Ama Sivas üzerinden gitti ve 9 saatte gitti. Kendimi kandırılmış hissettim. Sitede saat konusunda yanlış bilgilendirme var.
"" Misafir
HİZMET KALİTESİNİ SÜREKLİ ARTIRAN VE SEYAHATLERİMDE GENELDE TERCİH ETTİĞİM FİRMADIR.
"Şikayet" Misafir
Koltuklarin arasi cok dar ozellikle orta kapinin onunu sakin almayin 11 saatlik yol mahvolursunuz
"Muavin" Misafir
Muavin berbatti
"Gecikme" Misafir
Yarım saat gecikmeli ancak problemsiz bir yolculuk
"Hakkında " KONGREX
ne pamukkale ne kamil koc nede diğerleri topçamı yakalaymazlar mükkemel hizmet keyiflin seyahat güler yuzlu hizmetler