Yolcu Sayısı
1

Topçam Turizm Otobüs Bileti

Topçam Turizm

Firma Hakkında

  • AdresCumhuriyet Meydanı Buzluk Sok No:5 Merkez Tokat
  • Müşteri Servisi0850 440 00 60 / 0 (356) 214 11 42
  • İnternet Sitesiwww.topcam.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

74 %
Toplam Yorum Sayısı (27)
Topçam Turizm


Çok İyi
49 % (23)
İyi
13 % (6)
İdare Eder
13 % (6)
Kötü
11 % (5)
Çok Kötü
15 % (7)

"Şikayetçiyim. "

Erken geçip aramadan gitmişler. Arıyoruz terminali bekleyin abla geliyorlar diyor. Yarım saat boşuna beklediler. Geçen seferde yaşlı amcayı mola da unuttular. 1 yıldız bile çok

Güzeldi ah birde kolanya dökmeseler astımı olan insanları düşünseler .

YOLCU

"Aynen devam"

Sadece yolcu indi bindilerde dikkat edilse mükemmel firma herkese tavsiye ederim.On numara 5 yıldız firma Topçam'dan şaşmayın adı öyle şaşalı anılmaya bilir lakin kalitesi memnuniyeti yaşanarak varılacak bir haz olmuş bu firma çok harikulade yaklaşımlar ve iletişim kurma şekli var müşterisiyle.En az bir kez seyahat öneririm .

"Güzergah hatası"

Kayseri'den Samsuna gitmek için bu firmayı kullandım. Güzergaha baktığımda süreye 6 saat yazıyordu ama Sivas aktarmalı ise 9 saat yazar. 6 saat yazınca bileti aldım. Ama Sivas üzerinden gitti ve 9 saatte gitti. Kendimi kandırılmış hissettim. Sitede saat konusunda yanlış bilgilendirme var.

Topçam Turizm Hakkında


Topçam Turizm Ankara, Tokat ve İstanbul seferleri ile ulaşım hizmetine başlamış bir otobüs firmasıdır. 1961 yılında kurulan firma giderek büyümüştür. 1972 yılından itibaren sefer sayısı sadece 3 ile olan bu sayıyı 26 ya çıkartmıştır. Bu iller Afyon, Uşak, İzmir, Eskişehir, Bursa, Burdur, Antalya, Alanya, Denizli, Aydın, Muğla, Marmaris, Samsun, Sivas, Kayseri, Niğde, Adana, Mersin, Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa ve Manisa' dır. Firma bu şehirlere her gün karşılıklı olarak seferler düzenlemektedir. Günümüzde ise Türkiye'nin 45 noktasına ulaşım sağlamaktadır. Topçam seyahatin Türkiye'de toplam 250 şubesi bulunmaktadır. 24 araçtan oluşan filosu ve 40 tane servis aracı bulunmaktadır. Topçam Turizm birçok vatandaşımıza da iş olanağı sunmaktadır. Öyle ki Türkiye genelinde 850, Tokat genelinde ise 270 personeli bulunmaktadır. Topçam Turizm kalite politikası seni memnuniyetini sağlayarak müşteri devamlılığını sağlamaktır. En ekonomik fiyatlarla standartların üzerinde bir hizmet sunmayı kendisine görev edilmiştir. Kurulduğu yıldan itibaren ellerini ara vermeksizin iyi hizmeti sunmaktadır. Sektör İçerisinde bulunduğu bölgede birçok ilke imza atmıştır. Topçam Turizmin bünyesinde olan bütün araçlar Öz mal varlığıdır. Bundan dolayı müşterilerine en iyi hizmeti vermek Topçam Turizm için daha kolaydır.
1961 yılında çıktığı ulaşım hizmetinde ilk yaptığı sefer Tokat Ankara Seferidir. Daha sonra ise 1967 yılında da İstanbul seferi düzenlemiştir. Bu seferlerle çıktığı yolda çok yol kat ederek tüm Türkiye'ye ulaşım sağlama imkanı bulmuştur. Köklü bir firma olan Topçam Turizm değişen çağın yapısına ayak uydurarak müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.
Topçam Turizmin Müşterilerine Sunduğu Olanaklar
Yolculuğu tek başına yapmak isteyen müşteriler için özel olarak dizayn edilmiş 2+1 otobüs seçenekleriyle hizmet vermektedir.
Ergonomik ve konforlu koltuk ve kol koçakları sayesinde yolcuların rahatları sağlanmaktadır.
Koltuk arkalarında bulunan ayak koyma yerleri ile ayak sağlığınızı korumakta ve rahatlamasını sağlamaktadır.
Araç içindeki elektrik prizleri sayesinde her türlü elektronik aletinizi kolayca şarj etme imkanı sunar
Online bilet sistemi sayesinde müşterilerine şubelere gelmeden bilet alma imkanı sağlar.
24 saat ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri sayesinde istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.
Ücretsiz şehir içi servisleriyle ulaşım kolaylığı sağlar.
Ücretsiz ve sınırsız internet sayesinde keyifli bir yolculuk yapmanıza yardımcı olur.


1961 yılında kurulan firma, kurulduğu ilk yıl 2 otobüsle Tokat - Ankara ve Ankara - Tokat seferleriyle hizmet vermeye başladı. 1972 yılı itibarıyla sırasıyla, Afyon - Uşak - İzmir - Eskişehir - Bursa - Burdur - Antalya - Alanya - Denizli - Aydın - Muğla - Marmaris - Samsun - Sivas - Kayseri - Niğde - Adana - Mersin - Kahramanmaraş - G.Antep - Şanlıurfa ve Manisa seferlerini açarak hizmetlerine devam ediyor. Bugün Topçam Turizm, Türkiye'nin 45 noktasınsa 250 şubesiyle, 24 araç filosuyla, 40 servis aracıyla Türkiye genelinde 850, Tokat genelinde 270 personeliyle hizmet veriyor. Kalite politikasını sınırsız misafir memnuniyeti sağlamak esası üzerine kuran Topçam, bu politika doğrultusunda güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini sürekli iyileştirmeyi bir görev olarak benimsiyor. Topçam Turizm’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, NeredenNereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Topçam Turizm’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Tokat'tan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Tokat'a Topçam Turizm otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Firma, otogarlardan da hizmet veriyor. Firmanın hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr