scorecardresearch

Tokat Otobüs Bileti

Tokat Otobüs Bileti

Tokat Otobüs Biletleri

Tokat’a seyahat etmek için Tokat otobüs bileti fiyatları ile ilgili tüm bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. Şehre en çok sefer düzenleyen firmalar olarak Tokat merkezli olanlar ön plana çıksa da; birçok farklı firma ile şehre yolculuk yapmanız mümkün. Tüm bu firmaları ve indirimli fiyatlarını Neredennereye adresinde tek bir sayfada görüntüleyebilirsiniz. Arama kısmına gereken bilgiler girildikten sonra karşınıza gelen sonuç ekranında; size uygun tarihte gerçekleşen tüm seferleri listelemeniz mümkün. Bunlar arasında fiyat karşılaştırması yapabilir, biletinizi güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Sitemizden Tokat uçak bileti de alabilirsiniz.

Her mevsim yağış alan bir şehir olarak Tokat’ta Karadeniz ve karasal iklim özellikleri bir arada görülür. Bulunduğu bölgedeki diğer şehirlerden daha ılıman bir havaya sahiptir. Şehre seyahatiniz öncesinde güncel Tokat hava durumu ile ilgili bilgilere de sitemizden ulaşabilirsiniz. Yaylaları ile özellikle doğa turizmi için önemli bir yer olan şehirde; Çamiçi, Topçam, Bizeri, Gürlevik, Batmantaş ve Dumanlı yaylaları görülmeye değerdir. Tahta kalıplar ile üzerlerine boyama ve şekil yapılan yazmaları şehirde en iyi örnekleri ile Yazmacılar Çarşısı’nda bulabilirsiniz. En uygun otobüs bileti sahibi olarak geldiğiniz şehirdeyken gezebileceğiniz höyükler, camiler ve hanlar da bulunmaktadır. Şehirde bulunurken görebileceğiniz diğer yerleri ise şöyle sıralayabiliriz. Sebastapolis antik kenti, 2.Abdülhamit tarafından yaptırılan Saat Kulesi, Anadolu Selçuklu Devleti’nin şehre mirası olarak günümüzde de varlığını koruyan Mahperi Hatun Kervansarayı, Ali Paşa Camisi ve Ballıca Mağarası.

Mobil uygulamamızı kullanarak da dilediğiniz yerde her an bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore ‘da bulabilirsiniz. Biletlerini sitemizden alan yolcuların yorum ve değerlendirmeleri sayesinde firmalar hakkında fikir de edinebilirsiniz. Siz de kendi yolculuğunuz hakkındaki yorumunuzu paylaşabilir, firma ile ilgili puanlama yapabilirsiniz.

Tokat Otobüs Bileti
Tokat - 5 Günlük Hava Tahmini
19 Nis Perşembe
parçalı bulutlu
18,9 °C
parçalı bulutlu
20 Nis Cuma
hafif yağmur
10,7 °C
hafif yağmur
21 Nis Cumartesi
hafif kar yağışlı
4,4 °C
hafif kar yağışlı
22 Nis Pazar
açık
7,7 °C
açık
23 Nis Pazartesi
hafif yağmur
16,2 °C
hafif yağmur