Yolcu Sayısı
1

Tokat Kale Seyahat Otobüs Bileti

Tokat Kale Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresHamam Mahallesi, Gültekin Topçam Cd. No:43, 60300 Turhal Tokat
  • Müşteri Servisi0850 346 8391 / 0 (356) 276 01 01
  • İnternet Sitesitokatkaleseyahat.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (2)
Tokat Kale Seyahat


Çok İyi
100 % (3)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Her zaman kullandığım bir firma, güvenli ve konforlu. Tavsiye ederim.

"Teşekkürler"

Herzaman memnun kaldığımız firma, teşekkürler

Tokat Kale Seyahat Hakkında

Tokat Kale Seyahat Otobüs Firması Hakkında

Tokat Kale Seyahat, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışma yaşamına devam eden e bu alanda yetiştirdiği daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş uzman personel kadrosu ile rakiplerinin önüne geçen yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Yerel bir işletme olarak kendi küçük çevresinde kurulup ulusal çapta bir firma olmanın ne denli zor bir yapılanma süreci gerektirdiğinin bilincinde olan firma çalışma yaşamının adımlarını bu denli düzenli atarak, güç geçtikçe yükselmeye devam etmektedir. Tokat Kale Seyahat firması başlangıçta yalnızca oldukça küçük bir çevre içerisinde hizmet vermeye başlamış olmasına karsın kuruluşun gerekli yatırımlarını başta bu çevre dolayında konumlandırarak giderek daha geniş kitlelere ulaşmaya başlamıştır.

Tokat Kale Seyahat firması, alanında çalışma gösteren diğer bütün firmalar gibi gerekli yapılanma ve yatırımları yaparak müşterilerinin kendisine karşı duyduğu güveni boşa çıkarmamayı hedeflemektedir. Bu kapsamda her firmada olduğu gibi, Tokat Kale Seyahatin tercih edilmesi için de bazı sebepler vardır. Yolcuların firmayı tercih etmek için haklı nedenler olarak, “Konforlu yolculuk imkanı sunması, ikramları ile açık büfe keyfini yaşatması, güler yüzlü ve nitelikli çalışan, otobüslerinin temiz ve hijyenik olması, yasal prosedür çerçevesi ile ilkeli hizmet politikası ile çalışması” olarak nitelenebilir. Günümüz dünyası düşünüldüğünde geniş kitlelere ulaşmanın en kısa yolu olarak internet görülmektedir. Yıllar süren çalışmaları neticesinde kaliteli hizmet anlayışını daha fazla insana duyurmak isteyen firma biletlerini online olarak da satışa çıkarmıştır. Artık en ucuz Tokat Kale Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

Tokat Kale Seyahat firmasının kendine has özel terminalleri bulunmaktadır. Siz de otobüs firmasının sefer düzenlediği ulaşım noktalarına buralardan bilet alabilir ve konforlu bir yolculuk için hazırlanabilirsiniz. Otobüs filosunda yer alan modern ve donanımlı otobüslerinde sunulan hizmetin kalitesinde firmanın hizmet anlayışına bu merkezlerde de ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda fiziksel ortamda bilet almak isteyen yolcular için son derece titiz düzenlenen merkezlerdir.

Tokat Kale Seyahat otobüs firması kurulduğu günden bu yana gerekli yaptırımlarını ve yatırımlarını çoğunlukla müşterinin güveni üzerine yapmıştır. Bu işlem bilet alım ve bilet alım sonrasında da devam etmektedir. Yolcularının esnek durumlarına saygı gösteren firma alınan biletlerde son 12 saatlik süreye kadar bilet iptal seçeneği ile destek olmaktadır. Aynı zamanda herhangi bir sorun karşısında tabi ki firmaya ulaşarak sorunuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr