neredennereye.com, Öz Sivas Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Sivas Seyahat Otobüs Bileti

Öz Sivas Seyahat
Öz Sivas Seyahat
 

neredennereye.com,
Öz Sivas Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Sivas Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Seyahat

Yeni Otobüs Terminali No:11 Sivas
0346 221 76 09 - 226 10 00 - 226 13 22

Öz Sivas Otobüs Bileti


Sivas, iç Anadolu bölgesinde bulunan illerden bir tanesidir. Ordu, Tokat, Erzincan, Giresun, Yozgat, Kayseri, Malatya ve Kahramanmaraş ile etrafı çevrili bir şehirdir.

Kültür yönünden oldukça zengindir. İlk uygarlıklar dönemi, Selçuklu dönemi ve Osmanlı döneminde birçok medeniyete ev sahipliği yaparak bu medeniyetlerin izlerini hâlâ taşımaktadır. Kışları oldukça soğuk geçen bu ilin sınırları içerisinde yer alan üniversite sayesinde yoğun bir öğrenci popülasyona sahiptir. Birçok tarihi güzelliğe sahip olan bu ilde görmek için de birçok kişi Sivas'a gelmektedir. Öğrenciler, Sivas'a görmek isteyen turistler ve Sivas halkının seyahat için tercih ettiği firma ise öz Sivas turizmdir. Halka vermiş olduğu kaliteli hizmeti ile tercih edilen isim olmuştur.
Öz Sivas Seyahat Hakkında


Sivas'ın merkezli olarak karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 1952 senesinde eşya ve yük taşıyarak bu sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Firmanın kurucusu Halil Doğan'dır. 1952 yılından 1962 yılına kadar eşya ve yük taşımacılığının ikisini de bir arada yapan firma 1962 yılından itibaren insan taşımacılığı faaliyetlerine devam etmiştir. 1979 senesine kadar bireysel otobüsçülük yapan öz Sivas Turizm'in kurucusu Halil Doğan 1979 senesinde Sivas güven seyahati kurup hem otobüs firması hem de işletmeci olarak Türkiye'de hatırı sayılır firmalar arasına girmiştir. 1990 senesine kadar Sivas güven adıyla çalışmalarına devam etmiştir.

1990 senesinin ocak ayında firmanın adı Sivas Kızılırmak seyahat olarak değişmiş ve Sivas-Kayseri-Adana-Mersin-Hatay-Ankara-İstanbul hattında seferlere başlamıştır. En son olarak firmanın ismi öz Sivas seyahat olarak değiştirilmiş ve günümüzde bu isim ile faaliyetlerine devam etmektedir. Yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen firmalar arasındaki yerini almıştır. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Dinamik işini bilen personel kadrosu ile güvenli ve konforlu yolculuğun adresidir.


Öz Sivas Seyahat Misyonu


Türkiye'nin her bir noktasına güvenli, huzurlu ve rahat bir seyahati müşterilerine sunmayı kendilerine misyon edinmişlerdir.
Öz Sivas Seyahat Seferleri


Öz Sivas Turizm'in Türkiye'nin pek çok noktasına seferleri mevcuttur. Firmanın kendi adıyla ve sürekli güncellenen internet sayfasında seferleri, seferlerin saatleri bulunmaktadır. Sizlere de biletinizi oturduğunuz yerden almak için bu sayfaya girebilir kredi kartınız ile rahatça bilet alışverişinizi yapabilirsiniz.

Firma ile Adana, Sivas, Hatay ve İstanbul başta olmak üzere birçok lokasyona otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu şirket en çok Adana-Kayseri, Adana-Sivas, Adana-Şarkışla güzergahlarına otobüs seferi düzenliyor. Firma birçok imkanıyla keyifli bir yolculuğu sizlere sunuyor. Ayrıca Türkiye’nin her bölgesine güvenli, huzurlu ve konforlu yolculuğu misyon edinmiştir.

Öz Sivas Seyahat otobüs bileti fiyatları, Öz Sivas Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Öz Sivas Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Sivas - Ankara 350 TL
Yozgat - Ankara 230 TL
İstanbul - Sivas 600 TL
Ankara - İstanbul 248 TL
Ankara - Yozgat 230 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
66Puan
29%
17%
25%
15%
14%
Toplam Yorum Sayısı (64)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"İkram çeşitliliği" Misafir
İkram çeşitleri biraz azdı ama gene de iyi bir yolculuktu.
"" Misafir
Ankara'dan Sivas'a sürekli kullandığımız firma. Tavsiye Ederim
"Oz Sivas" Misafir
Pozantida mola vermese iyi olur.
"" Misafir
Mersin sivas arasi asla dokuz saat surmemeli
"" Misafir
Öz Sivas' tan 06.04.2018 tarihinde Sivas'tan Tarsus'a gitmek için 21.00 hareket saatli bir bilet aldım.Yolculuk boyunca yolunda giden en ufak bir şey olmadı.Otobüs herhangi bir uyarıda bulunulmamasına rağmen olur olmaz yerlerde ve uzun süreli olmak üzere molalar verdi.Bir çok yolcu otogar harici yerlerden (yol kenarlarından) otobüse alındı,bir çok yolcu ise AYAKTA seyahat etti.Tüm bu süre boyunca yolculuk gürültü vs.nedeniyle çekilmez bir hal aldı.Bütün bunlar yetmezmiş gibi Tarsus bileti almış olmama rağmen (otobüste Tarsus'a gidecek tek yolcu benmişim) Adana otogarında otobüsten indirilerek başka bir otobüse aktarmam yapıldı.Kaldı ki bu da normal şartlarda olmadı.Yine öncesinde herhangi bir bildirim yapılmadan siz burada iniyorsunuz diğer otobüs tarsusa girecek,biz yolculuğa devam ediyoruz diyerek otobüsten indirildim.Aktarma yapılan diğer otobüsün hareket saatini beklemek de cabası.Tüm bu yaşanan saçmalıklar nedeniyle Tarsus'a da haliyle 2 saat geç ulaştım.Kesinlikle kullanılmaması gereken firma.Taahhüt edilenle uygulanan arasında dağlar kadar fark var.Şehir içi dolmuşlardan herhangi bir farkı yok kaldı ki şehir içinde bile ayakta yolcu taşımak yasakken şehirler arası seyahat firmasının bunu yapması trajıkomik. Kurumsallıktan uzak.Zaten uzun olan yolculuk sayelerinde daha da çekilmez oldu.
"Seyahatim" Misafir
Maalesef perde yetersizdi, tüm yolculuğum boyunca güneşten yandım. Arkadan alsam arkadakiler geri istiyor önden alsam öndekiler. Tüm yolculuğum kötü geçti güneş yüzünden. Sürekli otogar olmayan yerlerden müşteri aldılar en azından 6-7 otogar olmayan yerde durduk ve müşteri alındı bunun yasal bir şey olmadığını ve cezası olduğunu biliyorum umarım gereği yapılır. Muavin arkadaş arkadan istediğim perdeyi geri çekti ve bana perde vereceğini söyledi ama vermedi yani duyarsızlardı. Televizyon dandikti, dokunmatik olmaması zorluk çıkardı. İkram yetersizdi. Sadece içecek ikramı oldu.
"" Misafir
Ikram konusunda cimri davranmasalar 10 numara yolculuk olacakti. Umarim bundan sonra kaliteli otobusleri gibi kaliteli servislerine baslarlar. Ayrica Adana'daki merkeze olan servisleri berbatti.
"" Misafir
Terminaller hariç 10 yerde yolcu indirildi sivasa geldiğimizde tokata gelmek için otobüs değiştirdik kendi bagajlarımızı biz yerleştirdik hiç memnun kalmadım
"Havalandırmayı açamam" Misafir
Otobüs nefes alınamayacak derecede havasızdı. Havalandırmanın açılmasını rica ettiğimde muavin açamayacağını söyledi ve 4 buçuk saatim kokudan dolayı mide bulantısıyla geçti
"" Misafir
Çok kötü bir firmadır

1 2 3 4 5 6 7 sonraki yorumlar >