scorecardresearch
neredennereye.com, Öz Sivas Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Sivas Seyahat

Öz Sivas Seyahat
 

neredennereye.com,
Öz Sivas Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Sivas Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Seyahat

Yeni Otobüs Terminali No:11 Sivas
0346 221 76 09 - 226 10 00 - 226 13 22

Sivas, iç Anadolu bölgesinde bulunan illerden bir tanesidir. Ordu, Tokat, Erzincan, Giresun, Yozgat, Kayseri, Malatya ve Kahramanmaraş ile etrafı çevrili bir şehirdir. 


Kültür yönünden oldukça zengindir. İlk uygarlıklar dönemi, Selçuklu dönemi ve Osmanlı döneminde birçok medeniyete ev sahipliği yaparak bu medeniyetlerin izlerini hâlâ taşımaktadır. Kışları oldukça soğuk geçen bu ilin sınırları içerisinde yer alan üniversite sayesinde yoğun bir öğrenci popülasyona sahiptir. Birçok tarihi güzelliğe sahip olan bu ilde görmek için de birçok kişi Sivas'a gelmektedir. Öğrenciler, Sivas'a görmek isteyen turistler ve Sivas halkının seyahat için tercih ettiği firma ise öz Sivas turizmdir. Halka vermiş olduğu kaliteli hizmeti ile tercih edilen isim olmuştur.


Öz Sivas Turizm Hakkında


Sivas'ın merkezli olarak karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 1952 senesinde eşya ve yük taşıyarak bu sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır. 


Firmanın kurucusu Halil Doğan'dır. 1952 yılından 1962 yılına kadar eşya ve yük taşımacılığının ikisini de bir arada yapan firma 1962 yılından itibaren insan taşımacılığı faaliyetlerine devam etmiştir. 1979 senesine kadar bireysel otobüsçülük yapan öz Sivas Turizm'in kurucusu Halil Doğan 1979 senesinde Sivas güven seyahati kurup hem otobüsçü hem de işletmeci olarak Türkiye'de hatırı sayılır firmalar arasına girmiştir. 1990 senesine kadar Sivas güven adıyla çalışmalarına devam etmiştir. 


1990 senesinin ocak ayında firmanın adı Sivas Kızılırmak seyahat olarak değişmiş ve Sivas-Kayseri-Adana-Mersin-Hatay-Ankara-İstanbul hattında seferlere başlamıştır. En son olarak firmanın ismi öz Sivas seyahat olarak değiştirilmiş ve günümüzde bu isim ile faaliyetlerine devam etmektedir. Yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen firmalar arasındaki yerini almıştır. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Dinamik işini bilen personel kadrosu ile güvenli ve konforlu yolculuğun adresidir.


Öz Sivas Turizm'in Misyonu


Türkiye'nin her bir noktasına güvenli, huzurlu ve rahat bir seyahati müşterilerine sunmayı kendilerine misyon edinmişlerdir.


Öz Sivas Turizmin Seferleri


Öz Sivas Turizm'in Türkiye'nin pek çok noktasına seferleri mevcuttur. Firmanın kendi adıyla ve sürekli güncellenen internet sayfasında seferleri, seferlerin saatleri bulunmaktadır. Sizlere de biletinizi oturduğunuz yerden almak için bu sayfaya girebilir kredi kartınız ile rahatça bilet alışverişinizi yapabilirsiniz.


Firma ile Adana, Sivas, Hatay ve İstanbul başta olmak üzere birçok lokasyona otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu şirket en çok Adana-Kayseri, Adana-Sivas, Adana-Şarkışla güzergahlarına otobüs seferi düzenliyor. Firma birçok imkanıyla keyifli bir yolculuğu sizlere sunuyor. Ayrıca Türkiye’nin her bölgesine güvenli, huzurlu ve konforlu yolculuğu misyon edinmiştir.

 

Öz Sivas Seyahat otobüs bileti fiyatları, Öz Sivas Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Öz Sivas Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Sivas - Kayseri 25 TL
Sivas - Yeniçubuk 20 TL
Yeniçubuk - Sivas 20 TL
Yeniçubuk - Kayseri 15 TL
Kayseri - Adana 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
66Puan
29%
15%
27%
14%
14%
Toplam Yorum Sayısı (52)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yolculuk Hakkında" Misafir
Yukarıda sorduğınuz soruların hiçbirine not vermek mümkün değil ikram denen birşey yok yolcularla dialok kuran kimse yoktuki davranışını değer lendirelim durduğu yerde 25 dakiykadan önce kalkmadı gürültüden bahsediyorsunuz aracı hurdadan mı almışlar bilemedik konfor güvenlik temizlik eğlence siyah beyaz tv gibi nedir bu böyle fındık kadar ekran bu kadar uzun yolculuklara bu otobüs konurmu kardeşim bu arac fabrikalara servis zor yapar bu tip aracları fimanın yolculuğundan çekin yenileyin kesinlikle birdaha seyahat etmem has veya suha yı tercih ederim bu eleştiriyi art niyetli yapmıyorum bu firma buşekilde fazla gitmez para kazanıyorsan yatırım yapmak zorundasın insanlar herşeyin en güzeline layıktır lütfen uyarılarımı dikkate alın selamlar
"Servis" Misafir
Iki kez kulaklık istememe rağmen kulaklık gelmedi
"Seyahat yorum " Misafir
Firma bünyesinde asla memnun kalmadım ve bir daha tercih etmeyi düşünmüyorum
"Hikmete öztürk " Misafir
Herşey güzel 'di memnunum
"" Misafir
45 dk rötarlı kalkan, yolun ortasında başka otobüse geçtiğim bir yolculuktu hiç memnun kalmadım
"Eksik bilgi, KÖTÜ PERSONEL....." Misafir
Merhaba;

Öncelikle satılan biletler için yapılacak aktarmalı seyahetleri varsa alım esnasında belirtilmesi yapılan zaman planlaması için çok önemli bir katkı sağlayacaktır ki siz bunu belirtmediğiniz için hem maddi hem manevi sıkıntı yaşadım. Ayrıca kendi şirketi içerisinde bile pisikopat şoför olarak tanımlanan birinin (adı Cihanmış bu arada ve bu adam bizim canımızı emanet ettiğimiz kişi) kalkıp neden aktarmaya kaldığımızı sorduğumuzda üstümüze yürümesi hakaret etmesi ve üstüne birde 3 derecelik bir soğukta sabah 5:40'tan 7:30'a kadar araç beklememe neden olduğunuz için size teşekkür mü etmeliyim?
"" Misafir
Kulaklık bonesi yoktu
"Servis" Misafir
Kullandığım firmanın servisi yoktu, gece çok sıkıntı çektim.
"Oz Sivas mükemmel Ama bu SİTE DOLANDIRICI" Misafir
Parayı çekip bileti vermiyor bu SİTE. Kardeşler bircok kişiye böyle yapmışlar. Bende MAGDURUM. VE SESİMİ KİMSEYE DUYURAMİYORUM
"Rahat yolculuk için " Misafir
Yolculuğum çok rahat ve güzeldi

1 2 3 4 5 6 sonraki yorumlar >