scorecardresearch
neredennereye.com, Öz Sivas Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Sivas Seyahat

Öz Sivas Seyahat
 

neredennereye.com,
Öz Sivas Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Sivas Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Seyahat

Yeni Otobüs Terminali No:11 Sivas
0346 221 76 09 - 226 10 00 - 226 13 22

Sivas, iç Anadolu bölgesinde bulunan illerden bir tanesidir. Ordu, Tokat, Erzincan, Giresun, Yozgat, Kayseri, Malatya ve Kahramanmaraş ile etrafı çevrili bir şehirdir. 


Kültür yönünden oldukça zengindir. İlk uygarlıklar dönemi, Selçuklu dönemi ve Osmanlı döneminde birçok medeniyete ev sahipliği yaparak bu medeniyetlerin izlerini hâlâ taşımaktadır. Kışları oldukça soğuk geçen bu ilin sınırları içerisinde yer alan üniversite sayesinde yoğun bir öğrenci popülasyona sahiptir. Birçok tarihi güzelliğe sahip olan bu ilde görmek için de birçok kişi Sivas'a gelmektedir. Öğrenciler, Sivas'a görmek isteyen turistler ve Sivas halkının seyahat için tercih ettiği firma ise öz Sivas turizmdir. Halka vermiş olduğu kaliteli hizmeti ile tercih edilen isim olmuştur.


Öz Sivas Turizm Hakkında


Sivas'ın merkezli olarak karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 1952 senesinde eşya ve yük taşıyarak bu sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır. 


Firmanın kurucusu Halil Doğan'dır. 1952 yılından 1962 yılına kadar eşya ve yük taşımacılığının ikisini de bir arada yapan firma 1962 yılından itibaren insan taşımacılığı faaliyetlerine devam etmiştir. 1979 senesine kadar bireysel otobüsçülük yapan öz Sivas Turizm'in kurucusu Halil Doğan 1979 senesinde Sivas güven seyahati kurup hem otobüsçü hem de işletmeci olarak Türkiye'de hatırı sayılır firmalar arasına girmiştir. 1990 senesine kadar Sivas güven adıyla çalışmalarına devam etmiştir. 


1990 senesinin ocak ayında firmanın adı Sivas Kızılırmak seyahat olarak değişmiş ve Sivas-Kayseri-Adana-Mersin-Hatay-Ankara-İstanbul hattında seferlere başlamıştır. En son olarak firmanın ismi öz Sivas seyahat olarak değiştirilmiş ve günümüzde bu isim ile faaliyetlerine devam etmektedir. Yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen firmalar arasındaki yerini almıştır. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Dinamik işini bilen personel kadrosu ile güvenli ve konforlu yolculuğun adresidir.


Öz Sivas Turizm'in Misyonu


Türkiye'nin her bir noktasına güvenli, huzurlu ve rahat bir seyahati müşterilerine sunmayı kendilerine misyon edinmişlerdir.


Öz Sivas Turizmin Seferleri


Öz Sivas Turizm'in Türkiye'nin pek çok noktasına seferleri mevcuttur. Firmanın kendi adıyla ve sürekli güncellenen internet sayfasında seferleri, seferlerin saatleri bulunmaktadır. Sizlere de biletinizi oturduğunuz yerden almak için bu sayfaya girebilir kredi kartınız ile rahatça bilet alışverişinizi yapabilirsiniz.


Firma ile Adana, Sivas, Hatay ve İstanbul başta olmak üzere birçok lokasyona otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu şirket en çok Adana-Kayseri, Adana-Sivas, Adana-Şarkışla güzergahlarına otobüs seferi düzenliyor. Firma birçok imkanıyla keyifli bir yolculuğu sizlere sunuyor. Ayrıca Türkiye’nin her bölgesine güvenli, huzurlu ve konforlu yolculuğu misyon edinmiştir.

 

Öz Sivas Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Öz Sivas Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Sivas - Kayseri 25 TL
Sivas - Yeniçubuk 20 TL
Yeniçubuk - Sivas 20 TL
Yeniçubuk - Kayseri 15 TL
Kayseri - Adana 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
68Puan
29%
16%
28%
14%
13%
Toplam Yorum Sayısı (38)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Normaldi yolculuğum sitenin satış sistemini çok sevdim ama çünkü taksitli bilet satıyor çok hoşuma gitti hele de bi öğrenci için on numara bişey
"Zamanında kalkmadığı gibi çok çok geç ulaştı adana ya." Misafir
müşteri toplamak için tıngır mıngır hareket ediyorlar. 20 dk geç kalkmak nedir ya? 29 ₺ ye bu kadar kalite demekki.
"" Misafir
Genelde rahat ve iyi bir yolculuktu.Bilet temini sıkıntısız bir şekilde gerçekleşti.Ben memnun kaldım.
"İkram yetersiz " Misafir
Öncelikle sunmuş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Fakat ikramlarınızı daha da geliştirmeniz gerektiğini düşünüyorum
"Seyahat" Misafir
seyahat
"Minnettarim" Misafir
herseyden once tesekkur ederim
Firma konusunda sikayetim veya talebim yok son derece memnunum hizmetiniz icin minnettarim
Iyi gunler dilerim efendim
"Çok Kötü Bir Yolculuktu" Misafir
Bilet ücreti hariç çok kötü bir yolculuktu.
"Yer Değiştirme" Misafir
Cam kenarı için dokuz numaralı bileti satın aldım ama kayseride yerimi değiştiler çünkü yan koltuğumu bir erkeğe satmışlar ve cam kenarında gidemedim
"Iletişim eksikliği" Misafir
Aktarmali olarak otogara geldiğim zaman otobüs üç dakika önce hareket etmişti. Internet üzerinden bilet aldığım içindir ki diye düşünüyorum firmadan kimse bu yolcu nerde kaldı diye aramamistir. Sonunda otobüsün arkasından 50 km taksi ile gidilerek otobüse binebildim. Kesinlikle tavsiyem olmaz
"Dolmuş misali" Misafir
17.30 da istanbul esenlerden kalkış yaptik 21.30 da sancaktepe den çıkabildik bir sürü yere giriş çıkış yaptik o biraz yordu.onun dışında genel olarak iyiydi