Yolcu Sayısı
1

Öz Sivas Seyahat Otobüs Bileti

Öz Sivas Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresYeni Otobüs Terminali No:11 Sivas
  • Müşteri Servisi0 (346) 221 76 09 - 226 10 00 - 226 13 22
  • İnternet Sitesiwww.ozsivas.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

66 %
Toplam Yorum Sayısı (62)
Öz Sivas Seyahat


Çok İyi
29 % (44)
İyi
17 % (26)
İdare Eder
25 % (37)
Kötü
15 % (23)
Çok Kötü
14 % (21)

"İkram çeşitliliği"

İkram çeşitleri biraz azdı ama gene de iyi bir yolculuktu.

Ankara'dan Sivas'a sürekli kullandığımız firma. Tavsiye Ederim

"Oz Sivas"

Pozantida mola vermese iyi olur.

Mersin sivas arasi asla dokuz saat surmemeli

Öz Sivas' tan 06.04.2018 tarihinde Sivas'tan Tarsus'a gitmek için 21.00 hareket saatli bir bilet aldım.Yolculuk boyunca yolunda giden en ufak bir şey olmadı.Otobüs herhangi bir uyarıda bulunulmamasına rağmen olur olmaz yerlerde ve uzun süreli olmak üzere molalar verdi.Bir çok yolcu otogar harici yerlerden (yol kenarlarından) otobüse alındı,bir çok yolcu ise AYAKTA seyahat etti.Tüm bu süre boyunca yolculuk gürültü vs.nedeniyle çekilmez bir hal aldı.Bütün bunlar yetmezmiş gibi Tarsus bileti almış olmama rağmen (otobüste Tarsus'a gidecek tek yolcu benmişim) Adana otogarında otobüsten indirilerek başka bir otobüse aktarmam yapıldı.Kaldı ki bu da normal şartlarda olmadı.Yine öncesinde herhangi bir bildirim yapılmadan siz burada iniyorsunuz diğer otobüs tarsusa girecek,biz yolculuğa devam ediyoruz diyerek otobüsten indirildim.Aktarma yapılan diğer otobüsün hareket saatini beklemek de cabası.Tüm bu yaşanan saçmalıklar nedeniyle Tarsus'a da haliyle 2 saat geç ulaştım.Kesinlikle kullanılmaması gereken firma.Taahhüt edilenle uygulanan arasında dağlar kadar fark var.Şehir içi dolmuşlardan herhangi bir farkı yok kaldı ki şehir içinde bile ayakta yolcu taşımak yasakken şehirler arası seyahat firmasının bunu yapması trajıkomik. Kurumsallıktan uzak.Zaten uzun olan yolculuk sayelerinde daha da çekilmez oldu.

Öz Sivas Seyahat Hakkında

Öz Sivas Otobüs Bileti

Sivas, iç Anadolu bölgesinde bulunan illerden bir tanesidir. Ordu, Tokat, Erzincan, Giresun, Yozgat, Kayseri, Malatya ve Kahramanmaraş ile etrafı çevrili bir şehirdir.
Kültür yönünden oldukça zengindir. İlk uygarlıklar dönemi, Selçuklu dönemi ve Osmanlı döneminde birçok medeniyete ev sahipliği yaparak bu medeniyetlerin izlerini hâlâ taşımaktadır. Kışları oldukça soğuk geçen bu ilin sınırları içerisinde yer alan üniversite sayesinde yoğun bir öğrenci popülasyona sahiptir. Birçok tarihi güzelliğe sahip olan bu ilde görmek için de birçok kişi Sivas'a gelmektedir. Öğrenciler, Sivas'a görmek isteyen turistler ve Sivas halkının seyahat için tercih ettiği firma ise öz Sivas turizmdir. Halka vermiş olduğu kaliteli hizmeti ile tercih edilen isim olmuştur.


Sivas'ın merkezli olarak karayolunda insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 1952 senesinde eşya ve yük taşıyarak bu sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır.
Firmanın kurucusu Halil Doğan'dır. 1952 yılından 1962 yılına kadar eşya ve yük taşımacılığının ikisini de bir arada yapan firma 1962 yılından itibaren insan taşımacılığı faaliyetlerine devam etmiştir. 1979 senesine kadar bireysel otobüsçülük yapan öz Sivas Turizm'in kurucusu Halil Doğan 1979 senesinde Sivas güven seyahati kurup hem otobüs firması hem de işletmeci olarak Türkiye'de hatırı sayılır firmalar arasına girmiştir. 1990 senesine kadar Sivas güven adıyla çalışmalarına devam etmiştir.
1990 senesinin ocak ayında firmanın adı Sivas Kızılırmak seyahat olarak değişmiş ve Sivas-Kayseri-Adana-Mersin-Hatay-Ankara-İstanbul hattında seferlere başlamıştır. En son olarak firmanın ismi öz Sivas seyahat olarak değiştirilmiş ve günümüzde bu isim ile faaliyetlerine devam etmektedir. Yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen firmalar arasındaki yerini almıştır. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Dinamik işini bilen personel kadrosu ile güvenli ve konforlu yolculuğun adresidir.

Öz Sivas Seyahat Misyonu

Türkiye'nin her bir noktasına güvenli, huzurlu ve rahat bir seyahati müşterilerine sunmayı kendilerine misyon edinmişlerdir.


Öz Sivas Turizm'in Türkiye'nin pek çok noktasına seferleri mevcuttur. Firmanın kendi adıyla ve sürekli güncellenen internet sayfasında seferleri, seferlerin saatleri bulunmaktadır. Sizlere de biletinizi oturduğunuz yerden almak için bu sayfaya girebilir kredi kartınız ile rahatça bilet alışverişinizi yapabilirsiniz.
Firma ile Adana, Sivas, Hatay ve İstanbul başta olmak üzere birçok lokasyona otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu şirket en çok Adana-Kayseri, Adana-Sivas, Adana-Şarkışla güzergahlarına otobüs seferi düzenliyor. Firma birçok imkanıyla keyifli bir yolculuğu sizlere sunuyor. Ayrıca Türkiye’nin her bölgesine güvenli, huzurlu ve konforlu yolculuğu misyon edinmiştir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr