Yolcu Sayısı
1

Öz Sivas Seyahat Adana Otobüs Seferleri

Öz Sivas Seyahat

Popüler Seferler

Şubeler

Öz Sivas Seyahat Adana Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Adana (Merkez)0322 428 4558
Ceyhan0322 612 2945CEYHAN OTOGARI PERON NO : 6

Şubeler Hakkında

Öz Sivas Seyahat Adana Şubeleri
Öz Sivas Seyahat yaygın ulaşım ağı ile Adana ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Adana ilinde yer alan Öz Sivas Seyahat şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Öz Sivas Seyahat Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Öz Sivas Seyahat Adana Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Öz Sivas Seyahat firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Öz Sivas Seyahat dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Adana Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Adana Öz Sivas Seyahat Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

67 %
Toplam Yorum Sayısı (3)
Öz Sivas Seyahat


Çok İyi
33 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
33 % (1)
Kötü
33 % (1)
Çok Kötü
(0)

"Havalandırmayı açamam"

Otobüs nefes alınamayacak derecede havasızdı. Havalandırmanın açılmasını rica ettiğimde muavin açamayacağını söyledi ve 4 buçuk saatim kokudan dolayı mide bulantısıyla geçti

"Yer Değiştirme"

Cam kenarı için dokuz numaralı bileti satın aldım ama kayseride yerimi değiştiler çünkü yan koltuğumu bir erkeğe satmışlar ve cam kenarında gidemedim

"teşekkür ederiz"

Bir doğu işletmesi, bizi onurlandırdı. Çünkü hep batı hep batı bu olumsuzları yıkan ÖZ SİVAS'a teşekkür ediyoruz,bravo doğu işletmecilere,bravo ÖZ SİVAS İŞLETMEYE. Bundan iyisi cansağlığı,çok memnunuz. Dört yolcu yorumu


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr