Yolcu Sayısı
1

Öz Sivas Seyahat Niğde Otobüs Seferleri

Öz Sivas Seyahat

Şubeler

Öz Sivas Seyahat Niğde Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Niğde (Merkez)0537 777 3362
Niğde (Merkez)Otogar0388 212 0600

Şubeler Hakkında

Öz Sivas Seyahat Niğde Şubeleri
Öz Sivas Seyahat yaygın ulaşım ağı ile Niğde ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Niğde ilinde yer alan Öz Sivas Seyahat şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Öz Sivas Seyahat Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Öz Sivas Seyahat Niğde Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Öz Sivas Seyahat firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Öz Sivas Seyahat dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Niğde Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Niğde Öz Sivas Seyahat Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

57 %
Toplam Yorum Sayısı (5)
Öz Sivas Seyahat


Çok İyi
21 % (3)
İyi
21 % (3)
İdare Eder
14 % (2)
Kötü
7 % (1)
Çok Kötü
36 % (5)

"Oz Sivas"

Pozantida mola vermese iyi olur.

Çok kötü bir firmadır

Aracın konforu kötüydü ama site cok güzel

"Çok Kötü Bir Yolculuktu"

Bilet ücreti hariç çok kötü bir yolculuktu.

"Hiç"

1.45 de hareket edecek araç 2.10 da hareket etti ve iki saatlik yola mola verdi 30 dakika yerine 45 dakika oldu 2 saatlik yol 3 saat oldu geç kaldım varacağım yere kara listede


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr