Yolcu Sayısı
1

Niğde otobüs bileti

Niğde Otobüs Bileti

En popüler Niğde otobüs rotaları

Niğde otobüs bileti fiyatları, Niğde otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Niğde otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
ÇorumNiğde430 TL17
SamsunNiğde500 TL17
ErdemliNiğde270 TL15
SivasNiğde498 TL14
YozgatNiğde350 TL14

Niğde otogarı

  • Niğde(388) 232 35 37

Niğde otobüs biletleri

Doğal güzellikleri, ören yerleri, tarihi atmosferi, şifa dağıtan kaplıcaları ve dört mevsim de ayrı güzellik sunan turizm imkanları ile Anadolu’nun kalbine yerleşmiş bir kentimizdir Niğde. Hal böyle olunca yılın her dönemi ziyaretçi çekmektedir.

Niğde Ulaşım

Ülkemizin İç Anadolu Bölgesi’nde kuzey ile güneyi ve doğu ile batıyı birbirine bağlayan önemli bir kavşak noktasında yer alan Niğde’ye ülkemizin dört bir yanından karayolu ağı ile ulaşım sağlamak mümkündür. Bunun için özel araç tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz Niğde otobüs firmaları tarafından düzenlenen otobüs seferlerini de tercih edebilirsiniz. Ülkemizin hemen her bölgesinden düzenli olarak Niğde otobüs seferleri yapılmaktadır. Niğde Aydoğanlar, İnan Turizm, Öz Sivas Seyahat, Yeni Adana, Süha Turizm, İpek Turizm, Lider Adana Seyahat, Mis Amasya, Ulusoy Turizm, Öz Elazığlılar, Kanberoğlu ve Nevşehirliler Seyahat Niğde’ye yolcu taşıma hizmeti sunan otobüs firmaları arasındadır. Niğde otogarı Kayseri – Adana karayolu üzerinde yer almaktadır. Otogardan Niğde kent merkezine ve diğer ilçelere ulaşımı sağlayan minibüsler bulunur. Ayrıca Niğde’ye karayolu ulaşımın yanı sıra demiryolu ile de ulaşmak mümkündür. Erciyes Ekspresi Niğde Tren Garı’na kadar gitmektedir. Havayolu ulaşımı ise direkt olarak mümkün değildir. Önce en yakın havalimanı olan Kayseri Havalimanı’na gelip buradan otobüsler ile Niğde’ye geçilmesi gerekir.

Niğde Otobüs Bileti Fiyatları

Niğde’ye otobüs seferleri ile ulaşım sağlamak için günler hatta belki de haftalar öncesinden ucuz Niğde otobüs bileti aramaya başlanır. Bayram gibi özel dönemlerde tam bir kaos haline gelen bilet arama derdi NeredenNereye.com ile daha hızlı ve kolay bir şekilde çözüme ulaşır. Türkiye2nin ilk online otogarı olma unvanı ile hizmet vermekte olan NeredenNereye.com ile en yoğun dönelerde bile kolaylıkla Niğde otobüs bileti bulabilirsiniz. Farklı Niğde otobüs firmaları arasında Niğde otobüs bileti fiyatları için karşılaştırma yapma imkanı bulabileceğiniz NeredenNereye.com üzerinden Niğde ucuz otobüs bileti satın almak için yapmanız gereken ise olsa basit. Öncelikle web sitemizi ziyaret etmeniz ya da mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak mobil uygulamamızı indirmeniz gerekir. Ardından ana sayfada bulunan arama bölümünden hareket edeceğiniz ili ve varış yeriniz olan Niğde’yi işaretleyip tarih belirlemesi yapmalısınız. Belirlediğiniz kriterlere en uygun olan seferlerin karşınıza listelenmesi birkaç saniyeyi alacaktır. Çıkan sayfada sefer saatlerini görebilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve otobüs özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ardından en uygun seferi seçip boş koltuklar arasından koltuk seçiminizi yapıp yolcu bilgilerini yazmanız gerekir. Bu bilgileri de doldurduktan sonra karşınıza güvenli bir şekilde satın alma işlemini tamamlayabileceğiniz ödeme ekranı çıkacaktır. Kredi kartınız ile ödemenizi yapıp online biletinizi alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz bilet size SMS ve e-posta yolu ile iletilecektir. BU bilgileri kaybetmeyiniz. Herhangi bir sebepten dolayı seyahatiniz ertelemek durumunda kalırsanız, otobüsün kalkmasına son 24 saat kalana kadar biletinizi iptal etme hakkına sahipsiniz. Üstelik son 24 saate kadar yapılan iptal işlemlerinde hiçbir ücret kesintisi yapılmadan bilet ücreti tamamıyla iade edilir. Ancak siz dilerseniz iptal etmeyip 6 ay geçerli olacak şekilde açık bilete de dönüştürebilirsiniz.

Niğde Gezi Rehberi

Şifalı kaplıcaları ile sağlık turizminde önemli bir yeri olan Niğde’de görülmeye değer pek çok yer bulunur. Niğde Kalesi, Niğde Müzesi, Gümüşler Manastırı, Alaaddin Camii, Roma Havuzu, Tyana Ören Yeri, Göllüdağ Ören Yeri, Çiftehan Kaplıcaları, Narlıgöl Kaplıcaları ve Aladağlar Milli Parkı Niğde’ye gittiğinizde görmeden dönmemeniz gereken yerler arasındadır. Tüm bu yerleri hakkıyla gezip görebilmeniz için iki gün ayırmanızı tavsiye ederiz.

Niğde Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr