scorecardresearch
neredennereye.com, Nevşehirliler Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Nevşehirliler Seyahat

Nevşehirliler Seyahat
 

neredennereye.com,
Nevşehirliler Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Nevşehirliler Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Nevşehirliler Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Nevşehirliler Seyahat

444 50 50
Adnan Menderes Terminali Nevşehir Nevşehir
0384 213 79 79

“Yolunuz her zaman açık olsun”

Nevşehirliler Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

1952 yılında Kervan Saray olarak yola çıkan, 1978 yılında Lale Seyahat ve 1988 yılında NevTur olarak yoluna devam eden firma, 2005 yılında bugünkü halini almıştır. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine bağlılığını koruyan otobüs firması, yenilikçi ve girişimci bir yol izlemeye devam ediyor. Teknolojisini sürekli yenileyebilen bir yapıya sahip olan şirket, hedeflerini ve amaçlarını mükemmeliyetçilik olarak belirlemiş durumda. Müşteri odaklı değil, “önce insan” düşüncesiyle yola çıkarak en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluklarının bilincinde hareket eden firma, misafirlerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Yolcularının güvenli ve rahat bir seyahat geçirmelerini sağlayan Nevşehirliler, kendisini günün değişen şartlarına göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek, misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başarıyor.

Nevşehirliler Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Nevşehirliler Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.100 üzerinden
56Puan
24%
17%
13%
8%
38%
Toplam Yorum Sayısı (42)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"İkram" Misafir
Su dışında hiç ikramda bulunulmadı. Özellikle uzun seyehatlerde olmaması gereken bir durum bu. Dikkate alırsanız sevinirim.
"Güzel" Misafir
yolculuk güzeldi yalnız biraz daha iyileştirilebilir .
"Sikayet" Misafir
Adana dan iskenderun a 14 haziran 2015 pazar günü saat 2130 tarihine 32 numaralı koltuğu aldım ve otobüse bindiğimde başka bir yolcu vardı bana biz bilet almadık nevsehir den bilet siz bindik dedi benim ise biletim olmasına rağmen muavin bana geç şuraya otur işte diyerekten gönderdi şimdi ben 41 numaralı koltuk ile seyahat ettim eğer kaza olsaydı benim yanlış koltukta oturduğum söylencekti bu yüzden gereğinin yapılmasını rica ederim
"Şikayet" Misafir
Internetten koltuk seçecektim en arka koltuklar internette niyese tutulmuş gösteriyordu ancak otobüse bindiğimde arka dörtlü koltuğa yatak serilmis adeta muavin ve şoför için ayarlanmış ayrıca ayakkabısı ni çıkarmış ve kokuyordu bu ne biçim turizm dir inanılması çok güç
"Otobus saatleri" Misafir
Iskenderun bölgesinden günde 1 sefer düzenleniyor daha fazla sefer artırılabilirse sevinirim tabiki nevsehir den iskenderunada artırılması lazım.
"Otobus saatleri" Misafir
Iskenderun bölgesinden günde 1 sefer düzenleniyor daha fazla sefer artırılabilirse sevinirim tabiki nevsehir den iskenderunada artırılması lazım.
" yardımcı " Misafir
Ben herzaman nevşehirler seyahatı kullanıyorum bilet saatini yanlış almışım sonra da yardım etmelerini söyledim kimse dinlemedi
"Memnun oldum" Misafir
Genel anlamda yolculuktan memnundum.
"Host" Misafir
Genç bir host vardı davranışı konuşması ve tabiri hic hoş degildi.
"Cok kotu" Misafir
Mersin nigde arasini 5 saat 10 dk da almis oldugum yolculuk sonucu bidaha nigde seyahate binmek yerine yurumeyi tercih ederim. Birde ustelik nigde otogara girmeyip gecenin köründe 300 metre geride indirmeleri gerçekten büyük final oldu. Bu hizmetleri icin birde 35 lira verdim. İzmire 60 liraya gidiyordum(1000km).