Bu firma satışa kapalıdır.

İnan Turizm Otobüs Bileti

İnan Turizm
Niğde İnan Turizm
 

neredennereye.com,
İnan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İnan Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
İnan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İnan Turizm

0850 302 1651
NİĞDE ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ NO:39-40 Niğde
0388 

Niğde, Nevşehir, Kayseri, Konya ve Aksaray illeri ile komşu olan iç Anadolu bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Genel olarak ekonomisini tarım ile sağlamaktadırlar.İnan Turizm HakkındaNiğde merkezde bir otobüs firmasıdır. Niğde halkına kaliteli, güvenli ve uygun bir ulaşım sunmak amacıyla kurulmuştur. 1959 senesinde insan taşımacılığına başlamışlardır. Yıllardır sunmuş oldukları hizmetlerle tecrübe kazanmış olan inan turizm değişen ve gelişen teknoloji karşısında sürekli yenilikçi çalışmalar yapmaktadır. Türkiye güvenliği diye seven insanlar tarafından kurulmuş olan inan turizm güvenilir yolculuğun adresidir. İşinde deneyimli kaptan şoförler liderliğinden huzurlu ve güvenli yolculuklar sizleri beklemektedir.İnan Turizmin Sunduğu OlanaklarNiğde'den başlayarak Türkiye'nin birçok noktasına inan turizm ile rahatça seyahat edebilirsiniz. Otobüse ilk olarak bindiğinizde ilgili bir personel ile karşılaşacak, tüm yol boyunca bu personel tarafından istediğiniz güler yüzle karşılanacaktır. Yolcuların rahatlığı için özel olarak dizayn edilmiş koltuklar ile yolculuğunuz ne kadar uzun olursa olsun hiç rahatsız olmayacaksınız. Uyumayı seven yolcular için konforlu bu yolculuk sürekli tercih edilir bir hal alacaktır. Otobüslerde bulunan havalandırmalar ile otobüs içerisindeki hava sürekli temizlenerek daha sağlıklı bir yolculuk geçirmeniz sağlanmaktadır. Arabalarda bulunan klimalar ile istediğiniz ideal sıcaklıkta yolculuğunuzu sürdürebilirsiniz. Müzik dinlemeyi seven yolcular da mp3 müzik çalarlardan yararlanabilirler.  Koltuğun arkasında bulunan kişisel televizyonlar ile yolculuklarınızda canınız sıkılmaz. Kablosuz internet hizmetini yolcularına sunarak teknolojiyi yakından takip etmenizi sağlarlar.App store ve google play storedan indirebileceğiniz inan turizm uygulaması ile otobüs biletiniz artık cebinizde. İnan Turizmin kendi internet sayfasından da biletinizi istediğiniz her yerden kolayca alabilirsiniz. İnternet sayfasında bulunan ilgili bölümlerden müşteri olarak isteklerinizi ve görüşlerinizi yazarak firmaya bildirebilirsiniz. Her bildirdiğiniz görüş inan turizm tarafından değerlendirilir.İnan Turizm Seferleriİnan Turizm'in yurt içinin birçok noktasına seferleri bulunmaktadır. Aksaray, Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmit, Sakarya ve Yalova illerinde seferleri mevcuttur. İller dışında birçok ilçeye seyahatlerde vardır.2016 model araçlarla her sabah İstanbul, Adana ve Konya’ya servisler yapılmaktadır.

100 üzerinden
80Puan
51%
20%
16%
2%
11%
Toplam Yorum Sayısı (65)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
süper bi firma, bu firmadan devamlı yolcukuk yapıyorum,
"" Misafir
araç temiz ve güzeldi konfor açısından. çalışanlar çok sıcak davrandılar. memnun kaldım seyahattan tafsiye ederim.
"Tavsiye" Misafir
Gerçekten çok beğendim. Araba 2+1 denilince inanmamıştım büyük firma değil neticede. Bunca firma kullandım yaptığım en iyi yolculuğun bu olduğuna inanamıyorum; tavsiye ederim.
"Teşekkürler" Misafir
Güzel bir seyehatti.
"Teşekkürler" Misafir
iki kez kullandım, ikisinde de bir sıkıntı yaşamadım.Araç içi temiz ve güzel kokuyor ona çok dikkat ettim
"Sikayet " Misafir
Aksaray-Ankara ASTi arasi kesilen biletli yolcunuz 1 kisi icin otogara giremeyiz girmem icin 40 lira verin denilerek Ankara Gölbaşında petrol ofisinde bırakılıp mağdur edilmiştir. Yolcunun tek başına ve bayan olmasini da dikkate alarak bu sikayeti değerlendirmenizi rica eder, bundan sonraki seyahatlerimde inan turizmi tercih etmeyecegimi ve olumsuz tavsiyelerde bulunacagimi bildiririm.
Çalıştığınız insanları doğru seçmeniz ve yolcu kaybetmemeniz dilegiyle
Iyi calismalar
"İnan turizm" Misafir
Yolcuğum boyunca inan turizmi sectigim için hiç pişman olmadim. Sadece biz yolcular gider yolculari düşünerek gerek kendimizin gerekse teknolojik aletlerin seslerini biraz kismaliyiz
"Yanlış bilgilendirme" Misafir
Servisimiz var deyip beni otogarda bıraktılar. Bahane hazır: O semte servisimiz yok abla.
"Bagaj" Misafir
bagaj alırken çok beklettiler
"Yolcu " Misafir
Genel olarak beklentileri karşılayan bir yolculuktu

1 2 3 4 5 6 7 sonraki yorumlar >