Yolcu Sayısı
1

Kars Kalesi Turizm Otobüs Bileti

Kars Kalesi Turizm

Firma Hakkında

  • AdresKaradağ mah. Vali hüseyin Atak Bul. Yeni Otogar No:30 Kars
  • Müşteri Servisi0 (474) 223 60 60
  • İnternet Sitesikarskalesiturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

67 %
Toplam Yorum Sayısı (3)
Kars Kalesi Turizm


Çok İyi
33 % (1)
İyi
33 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
33 % (1)

"Rezalet"

Firmanın otobüsleri bakımsız. Kalorifer çalışmıyor, emniyet kemeri takılmıyor. Yolculuk boyunca dondum. Bir daha Kars’a yolum düşerse asla tercih etmeyeceğim firma.

"Tv"

2-3 kere firmanızla seyahat ettim. İlk kez ekranların çalışmadığı bir aracınıza denk geldim ama muavin arkadaş çok uğraştı teşekkür ederim. Talihsizlik mi artık ihmalkarlık mı bilmiyorum. Yine bilet alırım ama

"muhteşem"

firma çok iyi araçları yeni ve temiz çalışanları iyi insanlar tavsiye ederim düşünmeden bilet alabilirisiniz

Kars Kalesi Turizm Hakkında

Kars Kalesi Turizm Otobüs Firması

Kars Kalesi Turizm, kendi bölgesi içerisinde kurulmuş olduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Kars Kalesi Turizm, öncelikli olarak kendi kurulmuş olduğu bölgenin ulaşım ihtiyacını karşılamak için zamanla yatırım ve yaptırımlarını sürdürmüş ve özellikle yıllar içerisinde kendisini tercih eden kullanıcıları ile güvene dayalı bir bağ oluşturmayı başararak çalışma yaşamanına devam etmiştir. Yolculukların kendisini tercih edenlere daima güvenli, huzurlu ve konforlu bir yolculuk sunmak isteyen firma bunun için başta daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemenin ve aynı zamanda konforlu bir yolculuk için gereken teknik gerekliliklerin tammamlanması gerektiğinin bilincinde olan firma yolculuk deneyimlerini hep üst düzeyde tutmak için yatırımlarını bu alan üzerine yapmıştır.

Kars Kalesi Otobüs Bileti

Başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulan ve kurulduğu günden bu yana bölgesini, ulaşım ağını her zaman genişletmeyi hedefleyen firma günümüzde, “Ankara, Arpaçay, Adaşehir, Bilecik, Çıldır, Düzce, Eskişehir, Gebze, İstanbul, İzmit, Mersin, Sakarya, Sultanbeyli, Turgutlu” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Yolcularının gerek duyduğu noktada yanlarında olmayı hedefleyen Kars Kalesi Turizm otobüs firması günümüzde, “Adana, Afyon, Aksaray, Akşehir, Amasya, Ankara, Arpaçay, Aşıkşenlik, Ataşehir, Aydın, Beyşehir, Bilecik, Bursa, Çıldır, Denizli, Dinar, Düzce, Düziçi, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gebze, Horasan, Ilgın, Isparta, İnegöl, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Konya, Kula, Mersin, Nazilli, Nevşehir, Niğde, Pasinler, Payas, Sakarya, Salihli, Sarıkamış, Selim, Sivas, Sorgun, Söke, Sultanbeyli, Suluova, Susuz, Şarkışla, Tarsus, Turgutlu, Uşak” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel Kars Kalesi Turizm şubeleri ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

otobüs firması kendisine misyon olarak, “Sektörde belirleyici ve referans marka olmak, güvenli ve konforlu bir yolculuk için firmanın yapmasını gerekenleri eksiksiz şekilde yerine getirmek, daima kendisine güven duyan yolcuları ve firma ile yeni tanışan yolcular için hizmet kalitesini üst noktada tutmak” ilkelerini belirlemiştir. İçerisinde yaşadığımız modern dünyanın bir sonucu olarak, hizmet kalietsini çok daha fazla insana ulaştırmak isteyen Kars Kalesi otobüs firması bu amaç ile artık kullanıcılarına internet üzerinden online olarak da hizmet sunmaktadır. Artık en uygun Kars Kalesi otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr